28 Nisan , 2024, 13:24:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızıma kardeş geliyor

Başlatan izemsevi, 05 Mayıs , 2013, 22:51:52

« önceki - sonraki »

ponçik

Gözün aydın olsun darısı başımıza  :hello2: Allah sağ salim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

çok sevindim canım. hadi artık hayırlısı,sağlıcakla kucağına al inşallah  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: izemsevi - 06 Mayıs , 2013, 15:12:43
hamileyim kızlar değerim 119 çıktı

yeniden tebrikler kuzum :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
sağlıcakla al bebişini kucağına inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

iklima

Gözün aydin canım. :flowers: :flowers:
Rabbim sağlıkli bir hamislik nasip etsin ınş.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

KasrıCinan

Tebrik ederim hayırlı olsun canım,
ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN :flowers: :flowers: :flowers: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

destina06

tebrikler Allah tamamına erdirsin :flowers: :flowers:

xxcansuxx

Masaallah tebrik ederim  :hello2: :muzz:
Kardesler geliyor bir bir kizlarimiza...
:love9: :love9: :love9:

izemsevi

çok sağolun kızlar allah razı olsun evet cansucum geliyor kardeş senin epey büyük 2. si planlımı oldu yoksa farkında değilmiydin

Shadowqueen

ooooooooooooo epeydir girmiyorum neler olmuş neler, Hayırlı olsun canımmm senin adına çok sevindim sağlıkla gelsin meleğin  :amin: :amin: :amin: Çevremdeki birçok arkadaşım 2 ciye hamile ben şuanda düşünemiyorum bile sizlere Maşallah  :nazar:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Güzelimmmmmm çok mutlu oldum anlatamam Allah saglıkla kucagına almayınasıp etsın ıkıncı meleğini de ınsallah...

GELSQMİNQ

tebrik ederim cnmmm beraber şafak saydığım arkadaşlarım birer birer hamile kalıyor :) ahh keşke bendede o cesaret olsa :)

E N D E M İ K

inşallah hayırlısıyla yavrucuğunu kucağına alırsın.bu arada bizlerede dua etmeyi unutmayın.Allah hayırlı evlatlar versin hepimize. :nazar: