KIZIMIZ olacakmış teyzeleri

Başlatan KasrıCinan, 10 Ağustos , 2013, 10:15:47

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Ağustos , 2013, 21:55:12
Gelmis gecmis olsun canim bu yil turkiyedeki doktorlardan genelleme yapmicam sadece gttiklerimden bende nefrte ettim resmen bastan savma is yapiyolar ilgi alaka yok ozellikle arastirma oluncaa  resmen 2.sinif insan muamelesi  kavga etmistim hatta doktorun dedigi gibi bayan doktora gidiyoruz halimizden daha iyi anlar diye nerdee
sağol canım.benim başıma ikinci geliyor böyle.şaştım kaldım.ama gerçekten çok iyi arastırılma yapılması gerekiyorms onu öğrendim..ALLAH işini hakkıyla yapan insanlarla karsılastırsın ne diyim. çok zükür bu doktorm çok iyi çıktı ama tıp fakültesinde.ve ben orda doğum yapmak istemiyorm...ne yapacağım bilmiyorm                                       

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Ağustos , 2013, 08:37:42
yaşadıkların çok kötü olmuş... ben de onu yaşamıştım.. doktor bebeğin kalp atışı yok, iki gün sonra hastaneye gel, bebeği alalım dedi,. iki gün sonra oğlumun kalbi pıtpıt atıyordu

sonunda kalp atışını görüşmüşsün, gözün aydın. inşallah bir daha sorun yaşamazsın
çok sağol canım.ama şunu öğrendim,,bi daha gebe kalırsam aynı sıkıntı basıma gelsede sonuna kadar çokça kanamam olmadığı sürece o kürtaj masasına yatmayacağım.doktor hatasından ilk gebeliğimde belki bebeğimi bile bile öldürdüm ben...geldi geçti ama insanın içine oturuyor yani..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 14 Ağustos , 2013, 23:26:41
canım benim burdan da taberik edeyim seni, sağsalim kolaylıkla kucağına al inşaallah bebişini...
öncelikle Allah kolay bir hamilelik nasip etsin sana. sonrasında da kolay bir doğum olsun inşallah...

cuma günü dr.dan sonra yaz buraya sonuçları tamammı canım, merak ederim ben  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
sağol kuzuuum.amiiinn :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 19 Ağustos , 2013, 15:50:13
canım arkadaşım kuzenim nasıl mutlu oldum bilemezsin  :love9: :love9: hayırlı evlat olsun rabbim kolay hamilelik versin başında çektiğin bu sıkıntı son olsun  :caca: iş bilmeyen o doktorlar değil mi bizi hamilelikten soğutan neyse bu son olsun inşaallah
  sana ve eşine hayırlı evlat furkanımada hayırlı kardeş olsun öpüyorum seni ve oğluşumu
amiin datlım...insallah son olurr. :amin: tesükkür ederim balım.darısı size olsun insallah :opucuk:

xxcansuxx

geçmiş olsun kasri Allahdan hemen bir karara bağlamamış dr...
yoksa yazık günah düşünmesi bile kötü
gerçekten dru iyi araştırmak gerekiyor ilkinde gittiğim dr üni. hast geçti hasta bakmıyor ondan sonra oğluma gideceğim dr çok araştırdım karar vermeden 2-3 farklı dr bile gittim düşün neyseki iyi bir dr buldum her dr dediğine inanmayacaksın helede özel hastanede çalışıyorsa hep şüpheli yaklaşacaksın

seda87

sümeyracım canm hayırlı olsun maşallah herkes 2.bebekleri düşündüde yaptı da maşallah size cesaretli hatunlar szi :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş canm
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

KasrıCinan

Alıntı yapılan: seda87 - 27 Ağustos , 2013, 20:39:45
sümeyracım canm hayırlı olsun maşallah herkes 2.bebekleri düşündüde yaptı da maşallah size cesaretli hatunlar szi :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş canm
amin canım...Rabbimin işine sual olunmuyor.3 4 yıl kesin yapmam büyüyecek demistim ama baktım ki bu kadar zorluğa alıstım.....bismillah dedim varsın olsun olana kadar vakit geçer belkim dedim.ama rabbim benim dediğim olur dedi nasip etti verdi hemen.

doruk38

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA     ÇOK ŞAŞIRDIM... SÜMEYRACIM aLLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM ÇOK MUTLU OLDUM. MAŞŞALLAHHHH SİZE.     :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: doruk38 - 28 Ağustos , 2013, 00:37:08
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA     ÇOK ŞAŞIRDIM... SÜMEYRACIM aLLAH TAMAMINA ERDİRSİN CANIM ÇOK MUTLU OLDUM. MAŞŞALLAHHHH SİZE.     :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:opucuk: :opucuk: sağol kuzum.bende hala şaşırıyorm kendime ne çabuk oldu diye ama nasip iste ;D

rusta

canm benm yeni girdim siteye hayrlı olsun allah sağ salim kucagına almayı nasip etsin inş. :amin: :amin: .darısı başımıza

HASRET!M S@N@

canım cok sasırdım ya ayrıca cok sevindim gözün aydın rabbim taamamına erdirsin saglıcakla kucagına al inş

kuzucuk

hayırlı olsun canım Rabbim tamamına erdirsin  :hello2:  :hello2:

KasrıCinan

yüzde 80 kız dedi doktor teyzeleri çok sükür.Rabbim herkeze arzuladığını versin :amin: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ponçik

%80 dediyse kızdır o minnoş  :k06: benim ilk kızıma da %80 kız demişti, Allah hayırlı yazılar yazsın, sağlıkla kavuşursunuz inşallah  :hieyt: