03 Mayıs , 2024, 01:21:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZIMIZ olacakmış teyzeleri

Başlatan KasrıCinan, 10 Ağustos , 2013, 10:15:47

« önceki - sonraki »

aybenim

Bitaem cok sevindim ya, rabbim saglikli hamilelik gecirip saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. Gorusemiyoruz da cok ozledim seni. Ben daha cesaret edemiyorum kizimdan dolayi ikinci bebege....

ยรlคภ๓คz göภlüm

bende de yumurtlama geç olduğu için 5 gün geriden gidiyoruz hatta artık doktorum adet tarihini 20 nisandan 25 nisan olark değiştirdi. oğlum  da nerdeyse doğuma kadar hep 2-3 hafta gerideydi kalp atışını  da o yüzden 8. haftada görmüştük

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aybenim - 12 Ağustos , 2013, 16:01:21
Bitaem cok sevindim ya, rabbim saglikli hamilelik gecirip saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah. Gorusemiyoruz da cok ozledim seni. Ben daha cesaret edemiyorum kizimdan dolayi ikinci bebege....
CANIM BENDE SENİ ÖZLEDİM.... :opucuk: :opucuk: amin canım tesekkür ederim...bende hiç cesaret edemiyordum ama bu kadar sıkıntıya alısınca  1 sene daha sıkıntı yaşayım sonra birbirlerini güderler dedim...insallah hayırlı olur hakkımda...sen nasılsın...kızın nasıl.neler yapıyorsunuz..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Ağustos , 2013, 16:01:34
bende de yumurtlama geç olduğu için 5 gün geriden gidiyoruz hatta artık doktorum adet tarihini 20 nisandan 25 nisan olark değiştirdi. oğlum  da nerdeyse doğuma kadar hep 2-3 hafta gerideydi kalp atışını  da o yüzden 8. haftada görmüştük
aa  normal demekki...insallah benimde sıkıntı yokturda sonradan toplar haftasıyla uyumlu olur..bende sağ salim duyarım insallah..ALLAH sanada kolaylık nasip etsin.sağlıkla al kucağına insallah.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Ağustos , 2013, 16:09:58
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 12 Ağustos , 2013, 16:01:34
aa  normal demekki...insallah benimde sıkıntı yokturda sonradan toplar haftasıyla uyumlu olur..bende sağ salim duyarım insallah..ALLAH sanada kolaylık nasip etsin.sağlıkla al kucağına insallah.

inşallah hepimiz sağlıkla alırız

xxcansuxx

canım normal zaten sakın canını boş yere sıkma
6.haftada olsan bile kalp atışlarını duyarmıydın karından  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: ben hep 7+ da duydum...

EMEL 26

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin inşallah :amin: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

<<<betty>>>

canım benim burdan da taberik edeyim seni, sağsalim kolaylıkla kucağına al inşaallah bebişini...
öncelikle Allah kolay bir hamilelik nasip etsin sana. sonrasında da kolay bir doğum olsun inşallah...

cuma günü dr.dan sonra yaz buraya sonuçları tamammı canım, merak ederim ben  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

18 Ağustos , 2013, 00:12:39 #38 Son düzenlenme: 18 Ağustos , 2013, 00:16:29 KasrıCinan
Çok şükür bebeğimide kalp atısınıda gördüm.. :amin: :nazar:
SİZE BASIMA GELENİ ANLATAYIM....
ilk gittiğim doktor VAJİNAL BAKTI KESE VAR SAĞLILI GEBELİK 10 GÜN SONRA KALP ATISI İÇİN GEL DEDİ.AMA BEN HASTANEDEN AYRILIYORM İSTE SU DOKTORA GİT DEDİ TAMAM DEDİM.VE 10 GÜN SONRA GİTTİM.KARINDAN BAKTI DAHA ÇOK KÜÇÜK KESE VAR 15 GÜN SONRA GEL DEDİ..sonra benim 1 hafta sonra kan pıtılasması test sonucum çıkacağı için dün gittim hastaneye..sonuçların sadece birinde pozitiflik çıktı.öyle olunca tekrardan hesap açtırmam gerketiğini rapor çıkaracağını söyledi.neyse boşu bosuna para aldı benden.sonra muayene edeyim madem dedi..bu sefer yine BEBEĞİ göremedi gidiyorm bebek gelismemis kese boş yine 5 hftalık..her seferinde 5 haftalık çıkıyor.bi kaç gün büyüyor...benimde kese boş çıkınca bebeği görmeden rapor çıkaramayacağım iğne de yazamıyorm dedi.ben bi kendi prof..arayım konusaym siz bekleyn dedi çıkardı odadan.sonra konusmus bana iki prof.ismi verdi bide onlara git.iğne baslanması gekiyorsa onlar karar verirler ama bana göre yok dedi..bende bulantılarımda var.bide vajinal baksaydınız dedim.doktorun cevabı şu oldu.hayır kese çok netti.bebek yok olusmamıs daha oldu..derken.ben bi ara çok fenalastım.şuurumu kaybediyordum.tansiyonummu düstü bilemedim,anneciğim seker filan yedirdi derken toparlandım..eve gittik..sonra tıp fakültesinden o prof.doktorn tekine randevu aldık kostura kostura gitttik..yarım saat içinde gelirseniz bakarz dediler çünki.hastanedede benim dayım çalısıyor,,,ona anlattık tam o doktora giderken dayımın tanığı kendi çocuklarınında doktoru olan.profla karsılastık.adamda odasını kapatmıs cantasını almıs gidiyordu.hayırdır filan dedi konustular iste,bizim yiğene doktor boş gebelik olabilir demis dedi.buraya  yönlendirmis dedi...doktorda dediki bakabilirmiym ultrason kağıdına dedi.baktı sonra inceledikten sonra gel isterseniz ben bi muayene edeyim dedi...bismillah dedik tevekkül ettik girdik içeri..ben hazırlanırken annem salavat çek kızım oku RABBİME güven dedi..doktor muayeneye basladı..dediki BEBEĞİN YAŞIYOR CANLI.KALBİ DE ATIYOR.HATTA ORTALAMA 7 HAFTALIK DEDİ.ve o an çok sükür.ALLAH sizden razı olsun dedim.DOKTOR bebeği görmemesi imkansız dedi.2 tane hemsire vardı onlarda şok oldu.ctrlsi bile çok güzel büyük nasıl görmemis dedi.KİMDİ SENİN DOKTORUN DEDİM.İSMİNİ VERDİM Bİ KIZDI BANA.ARASTIRMADAN NİYE ÖYLE HER DOKTORA ÖZELLİKLEDE BAYAN DİYE GİDİYORSNZ DEDİ..ÇOĞU YERDEN İSTİFA ETTE BENİMDE TALEBEMDİ KENDİSİ.İŞİNİ BİLMEYEN Bİ DOKTOR DEDİ.BENİ YANLIS ANLAMYIN HİÇ Bİ DOKTOR DOKTORU KÖTÜLEYEMEZ HAKKINDA KONUŞMAZ AMA  ŞİKAYET EDİN DEDİ..baskasının canı yanmasın dedi..anlayacağınız kızlar basımdan böyle başı çok Kötü sonu güzel bi hadise geçti.çünki benim ilk gebeliğim yine bi doktor yüzünden BOŞ GEBELİK DENİLEREK kürtajla sonuçlanmıstı.ve bu doktoruda karsıma YARADANIM çıkardı.çünki rabbimin hediyesi bu bana.beklemeden verdi rabbim,
allah kimseye benim başıma geleni yaşatmasın.iyi doktorlar çıkarsın karsımıza

:amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aboo neler gecmis basindan öle  :-ooo :-ooo sükür gördün  :love9: insallah dahada böyle seyler olmaz o doktorada daha gitme  :caca:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Gelmis gecmis olsun canim bu yil turkiyedeki doktorlardan genelleme yapmicam sadece gttiklerimden bende nefrte ettim resmen bastan savma is yapiyolar ilgi alaka yok ozellikle arastirma oluncaa  resmen 2.sinif insan muamelesi  kavga etmistim hatta doktorun dedigi gibi bayan doktora gidiyoruz halimizden daha iyi anlar diye nerdee 

ยรlคภ๓คz göภlüm

yaşadıkların çok kötü olmuş... ben de onu yaşamıştım.. doktor bebeğin kalp atışı yok, iki gün sonra hastaneye gel, bebeği alalım dedi,. iki gün sonra oğlumun kalbi pıtpıt atıyordu

sonunda kalp atışını görüşmüşsün, gözün aydın. inşallah bir daha sorun yaşamazsın

olvido

Alıntı yapılan: ƓĤ♡SƬ - 11 Ağustos , 2013, 20:43:29
tebrikler cnm benden sonra doğuran herkes hamile yaww. ben pısırık çıktım.benim hiç niyetim yok.. allah analı babalı büyütsün. ne cesaretli çıktınız :) sibel ve ben kaldık sanırım :) ikimizde çok zorlanmıştık :)
birde ben kaldım :D demet de var hadi bakalım sıradaki kim olacak ?

olvido

canım arkadaşım kuzenim nasıl mutlu oldum bilemezsin  :love9: :love9: hayırlı evlat olsun rabbim kolay hamilelik versin başında çektiğin bu sıkıntı son olsun  :caca: iş bilmeyen o doktorlar değil mi bizi hamilelikten soğutan neyse bu son olsun inşaallah
  sana ve eşine hayırlı evlat furkanımada hayırlı kardeş olsun öpüyorum seni ve oğluşumu

KasrıCinan

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 18 Ağustos , 2013, 18:56:07
aboo neler gecmis basindan öle  :-ooo :-ooo sükür gördün  :love9: insallah dahada böyle seyler olmaz o doktorada daha gitme  :caca:
insallah canım