kızlar özel hastanede sezeryan ücretleri ne kadar? samsun medical park mesela

Başlatan izemsevi, 31 Temmuz , 2013, 14:57:42

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım drunu riske atma eğer memnun değilsen değiştir bak iyice ilerlemeden değiştirki gideceğin drunda bocalamasın derim

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Temmuz , 2013, 15:50:53
canım drunu riske atma eğer memnun değilsen değiştir bak iyice ilerlemeden değiştirki gideceğin drunda bocalamasın derim
bu ayki kontrolume göre karar vercem
geçen ay canımı sktı kadın  :violent1: :violent1:

izemsevi

valla ben açıkcası bayan kadın doğumcuları beğenmiyorum özellikle erkek tercih ettim dr çok çok önemli riske atmaya gerek yok

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Temmuz , 2013, 16:02:22
valla ben açıkcası bayan kadın doğumcuları beğenmiyorum özellikle erkek tercih ettim dr çok çok önemli riske atmaya gerek yok
önceki erkekti hiç memnun kalmadm çok hastası olduğu içn çok ilgisizdi normal doğum istiyorm ben ama olduki şartlar olusmaz göze alamam bu kadında ameliyatı  :cildir:

izemsevi

yada aynı hastanede canım başka d r seç illaki vardır yada çevrene bir sor hangi dru öneriyorlarsa ona git senin doğuma az kalmış şu sıralar değiştiridn değiştirdin  sonra geç olmasın

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 31 Temmuz , 2013, 16:30:37
yada aynı hastanede canım başka d r seç illaki vardır yada çevrene bir sor hangi dru öneriyorlarsa ona git senin doğuma az kalmış şu sıralar değiştiridn değiştirdin  sonra geç olmasın
iyi bi doktor vardı ablamn doğumuna 1 ay kala izmire gitms oda mecburen benimkine gitti 2 yeni doktor geldi onlar hakkında da bi bilgim yok  :-\

izemsevi

nelss

ayy ne zorms karar vermek eskiler nasıl yapms hastane doktor yüzü görmeden  :dontknow:  :ehi:
ne seker testi bilirlerms ne de aşı evde doğurms hatta anaamm beni  :laughing7: :laughing7:

izemsevi

ben şimdi birde tatile çıkacagız agustosta kuşadasında dr arıyorum

nelss

:nazar: sana ben yolculuga gelemiyorm hç biz tatili seneye erteledk oyüzden  :(

izemsevi

valla benimde öylede ben çok bunaldım drda sordum dün oda 1,5 saatde bir mola verin in dolaş dedi yavaş gidersiniz dedi öyle yani

izemsevi

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bazi konularda diyorum iyiki almanyada yasiyorum  :k06: bizim burda hicbisey ödemiyosun hersey onlara ait  :laughing7: hatta üstüne onlar sana hediye filan veriyor  :ehi: :ehi: :ehi:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

izemsevi

nelss

günaydn izemsevi  :sunny:
canım dün ablamla konustm bu hast. konusu yani her medical bir olurmu onu bilmiyorm basta söylim
dediğm gbi sezeryan 600 tl fakat iğneydi 1 gün yatistı asıydı vs. bze yaklask 1000 tl ye oldu doğum dedi
ve hast. bana muayenen devamlı burda olursa seninle gece ble olsa doktorn gelmek zorunda dedilr aynısını ablamada söylemsler doğumunu doktoru yaptrdı ama bikaç gün sonra dikisi patlams gece 12 sıraları acili aramslyar ambulans istemsler telefondaki kisi 100 küsür tl ödemeyi kabul edersenz gönderirirz dems yani ben can derdine düştm onlar benle parayı konusuyorlar dedi neyse gelms ambulans 18-20 yaslarda genç bi çocuk dedi hç sedye filanda yokms öyle inms apt abla arabaya çık dems oda ben çıkacaksm babam burdaydı onlada gelmeyi bilirdm biz nye çağırdk ambulansı bi sedyede mi yok adım atamıyorm dems sonra sedyeyle koymslar arabaya hast. gitms doktor telini açmams bizmkiler acilde bi doktor muayene etms oda hemen müdahele etmems doktoruda sabaha kadr beklimsler asla emnun kalmadm bidaha doğum yapsm gitmem dyor
bunlarıda duydm iyice soğudm hastanedn eşmde doktor değistrmeyelm dyo annem ablam devlitn özelnde yap bin kat daha iyi diyor esmde onu istemiyor napacam bilmiyorm  :'( :'( aksamdan beri canım sıkkn moralim bozuk