Hamilelere hakaret !!!!!!!!!!!

Başlatan Aşkk, 25 Temmuz , 2013, 20:18:11

« önceki - sonraki »

Aşkk

söz de dinciler  :cussing: Allah şu mübrek günde belanızı versin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
akılları fikirleri sapıklıkta  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

Lă_Tăhzen!

25 Temmuz , 2013, 21:30:48 #1 Son düzenlenme: 25 Temmuz , 2013, 21:35:42 Lă_Tăhzen!
1. Dinci v,s gibi hitaplardan hic hoslanmiyorum  BU nasil bi hitaptir  2.islami yasiyor gorunumune burunerek dinimizi lekeleyen provakotorlerden olabilir hemen yargisiz infazda bulunmamak lazim

Bunun disinda  adam sacmalamis dinimizde hamile kadin disariya cikamaz veya bir kadin disariya cikmamali  gibi bisey yok helal dairesi keyfe kafi

♣ ђคtเςє ♣

bnde onu dicektim müslüman görünüp islamı ve dinimizi kötüleyen provakoterlerden biri olabilir çünkü dinimizi ve islamı ciddi anlamda bilen biri bu cümleleri kurmaz

Balböceği

Dini kullanıp kadınları aşağılıyor  :BangHead:

Kişi kendinden bilirmiş işi, ben yolda gördüğüm hamile kadınlara bu çocuk nasıl olsu demiyorum  :violent1:

Kör cahiller Allah bunlara kurtarsın bizleri, beyinsiz şerefsizler  :violent1: :violent1:

xxcansuxx

cahil dinden uzak biri dinle alakası yok bunun  :violent1: :violent1: :violent1:
resmen gömün bu kadınları der gibi cahiliye zamanında ki gibi...
sizin gibi sapıklar yüzünden mi hamileler sokağa çıkamayacak eğer böyle bayan görp de bu duyguları besliyorsan sen bir düşün ben gerçek mümin vasıflarını taşıyor muyum diye be adam  :violent1: :violent1: :violent1:

makaron

Rabbimin mucizesi, boylesine guzel bir olayda kimbilir akıllarına neler geliypr bunların. Bir de iftar programına çıkmış.

asya81

yazanında tipe bak çay demle :igrenc: meymenet yok sıfatında töbe töbe
o değilde senin internette işin ne bu fikirlerle günah şeytan icadı bu

Bluegirl

Nur a katılıyorum bende hoşlanmıyorum dinci vs lakaplarından  ::)
Bu şahsiyet olsa olsa ya provokatör Yada hani su İhsan eliaçık denen sahtekarın tayfadandır  :violent1:
Allah ıslah etsin  :violent1:

Lă_Tăhzen!

Bu haberin kaynagina baktim bulamadim internette ama farkli bisey cikti karsima aslinda soyleyen farkli ama nasil soyledigi onemli olan  dinlemenizi tavsiye ederim

http://www.gazetea24.com/video/omer-tugrul-inancer-hamile-kadin-sokakta-gezmez_6057.html

Aşkk

enteresan adamın söylediğinden çok benim kelimeme takılmışssınız demek ki o kadar rahatsız olmadınız  :dontknow:
yargısız infaz yapan yok biraz araştırmayla dini nasıl kullandığını göreceksiniz ve bu şekilde dini kullananlara evet söz de dinci diyorum  :icon_thumright: konuyu başka yerlere çekip dağıtmayalım  ;)

Lă_Tăhzen!

25 Temmuz , 2013, 23:46:42 #10 Son düzenlenme: 25 Temmuz , 2013, 23:48:59 Lă_Tăhzen!
Ben haberin kaynagini istiyorum inanmak icin bu tamamen saptirilmis bi haber bugun facebooktada cok yaygin dikkatli bakarsaniz adamin guya twitteri oldugu iddia ediliyor mustafa kudurdu yaziyor tweetir adresi olarak  olabilirmi boyle bisey adami arastiriyorum twitter hesabimdan boyle bi hesap yok yargisiz infazdan kastim bu verdigim videoda hoca  fikirlerini sunmus buda saptirlmus bu adama mal edilms bu adam kimdir nedir onuda bilmiyorum  ne hayati var ne baska biseyi arastirmak lazim once 

Balböceği

Bunu söyleyen trt'nin sahur programına çıkan hoca hemde tanıdık  :-ooo

--elif--

adamın tipinde müslüman sıfatı bile yok  :cussing:
ve söyledikleride hiçbir (dinci) dediğiniz insanların onayladığı bişey değildir
dinimizde hamile kadın evinde oturur diye bişey yok
yada kocası olmadan dışarı çıkamaz diyede bişey yok
belliki adamın sapkın düşünceleri var ve bu saçmalıklara inanıyor