üstüne görmemi acaba?

Başlatan ceylin eslem, 21 Temmuz , 2013, 18:03:47

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

arkadaşlar adetim gecikeli 6 gün oldu.6 gündürde pembe-kahverengi lekelenmeler  var.toplasan 6 gündür 1 pedi doldurmaz.4. günü doktor alttan ultrasyonla baktı hamile değilsin adet olacaksın dedi hala bişey yok.doktorada pek güvenemiyorum geçen ayda geciktiğinde gene alttan ultrasyonla bakıp hamilesin rahim duvar kalınlaşmış demişti ama  kan tahlili negatifti 10 gün sonra adet oldum.şimdi teste  gerek duymuyorum dedi hayallerim suya düştü.ne yapmam gerek? bide hamilelikte olabilir sonuçta sürekli alttan bakması doğrumu.eee zaten 4 gün gecikince bişey göremeyecekki bebek kesesi için çok erken.

Balböceği

Alttan çok net görünüyor onun için ilk haftalar alttan bakmaları normal...

asya81

üç dört haftalık bebek zaten sadece alttan görünür bakak zorundalar 6 haftanın üstü karından görülür

iklima

bence bi kaç gün daha bekle sonra kan tahlili yaptır canım
bu dr da seni rahatlatmiyor güven vermiyorsa başka dr a gidersin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ceylin eslem

adet olsam çok rahatlayacağım bu belirsizlik sinirimi bozuyo.biliyorum kan tahlili yaptırmalıyım.bizimkini ikna edersem belki yarın yaptırırım.doktor gerçekten içimi rahatlatmıyor.bana diyor adet göreceksin hamile değilsin tahlile gerek yok.baktın 10 gün daha olmazsan o zaman gel tahlil yapalım diyo.ben zaten bebek umuduyla gelmişim ona.tahlil istede ümidim bari olmasın. :cildir:

iklima

evet yani bi tahlil istemek okadar mi zor yazı verseymis ya bi tahlil yaptiridin için rahatlardi.dusunmesi lazım bu kadin bu belirsizlikle nasıl 10 gün geçirecek.
ben tahlil yaptirmak için gittigimde dr acil ameliyata gitmisti yerinde yoktu sekretere dedim ben bekleyemem bana hemen tahlil yazın

Hepsi Bu..!

ceylin eslem

eee yani demi ama.zaten belirsizlik çok kötü beklemek ölüm gibi, geçmiyor günler. içim daraldı valla.aklımda çıkmıyor sürekli düşünüyorum .eşimde anlamıyo beni.seninki psikolojik diyo.kendi adet düzenini kendin bozuyorsun diyo çıldıracam ya.

ceylin eslem

gidip kan tahlili verdim sağlık ocağında yarın sonuç çıkacakmış bekleyelim bakalım neolacak.

ยรlคภ๓คz göภlüm

iklima

hastaneye gitmen şart değil ki canım sağlıkocağına gidiver uzak mi

Hepsi Bu..!

Balböceği

Hakkında hayırlısı olsun.  :amin:

ceylin eslem

bende zaten sağlık ocağına gittim.bida o doktora gidersem iki olsun :tongue3: bu günde ne pembelik ne kahverengilik hiçbişi yok.

iklima

a ordaki doktor mu bunu diyen e onun zaten ultrasonu felan yoktur ki var mi nerden anlasin mecbur tatlil istemesi gerekli değil mi.
dr la değil hemsireyle muhatap olsan tahlil vermek istiyorum desen.
ay ben çok sabırsizim bu konularda

Hepsi Bu..!

ceylin eslem

iklima arkadaşım ben özel bir hastaneye gittim 4.günüydü.ordaki doktorum alttan ultrasyonla baktı hamile değilsin adet olacaksın dedi.bugünde içim rahat etmediği için sağlık ocağına gittim tahlil verdim yarın sonucunu alacağım.

ceylin eslem

bugün büyük gün benim için ,içim içime sığmıyor.bugün tahlil sonucumu alacağım.kocacığım bi uyansada gitsek sonucu almaya.oğluşumun bir kardeşi olsun artık  :hieyt: