28 Mart , 2024, 18:16:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

normal doğum yapan bayanlar,kaç dikişiniz var

Başlatan iklima, 20 Temmuz , 2013, 22:46:19

« önceki - sonraki »

Aşkk

kübracım bence de çok erken bunlara bakmak için ben hala bile bakmıyorum böyle sıkma kendini canım daha çoook var kafana takma şimdi den  :opucuk: başka şeyler araştırsana sende hep kötü şeylere bakıyosun :caca:
normal doğumun zorluğunu düşünürsek bence en son takılacağın şey dikiş olmalı  :icon_thumright:
sezeryan da daha da çok kesip biçiyorlar sonraki acıyı düşünemiyorum bile  :-ooo  ben sezeryandan daha çok korkuyorum  :icon_pale: :icon_pale: tek duam hakkımız da hayırlısı neyse olsun inş  :amin: :amin:

♣ ђคtเςє ♣

bende çok korkuyodum sezeryanın ağrısından ama hiçte öyle değilmiş ceyloşum çok rahat ağrıda gözümüzde büyüttüğümz gbi değilmiş ben keşke baştn karar verseydim boşuna sancı çektim

@Melek Yüzlüm@

yaklaşık 30 dikişim vardı ama bu kişiden kişiye değişiyo Allah sağlıcakla kolaylıkla kucagına almayı nasip etsin hiç bir dogum ne normal ne sezeryan kolay değil ama sonuç önemli canım bebişini kokladımı herşey bitti :binkybaby:

Balböceği

Alıntı yapılan: iklima - 24 Temmuz , 2013, 17:26:13
ah edacim okumaz olaydim
doğumun her nevisinden korkuyorum zaten ama normal doğumu araştırmaya başladim sancıyi unuttum dikiş sokundayim.
bir daha da okumam doğumla ilgili bişey
daha erken belki düşünmek için ama ben galiba doguramiycam kızlar ya :-ooo
arkadaşımin görümcesi hemşire türkiyede normal doğum yapilmaz kesip biçiyorlar insani diyip duruyor valla hakliymiş da
kuzum ya herşey bir anlık, korkunn ecele faydası yok için rahat olsun ne kadar çok korkarsan o kadar zor olur.. Bak 9 ay boyunca hiç doğum düşünmedim  :k06: onu o zaman düşünürüm diyordum  :k06: gerçektende öyle oldu insana deli cesareti geliyor o an sadece hayırlısı ile kurtulmak istiyorsun  :amin:

Sadece Sezaryen'den tırsıyorum ben hala da öyle  :k06:

Aşkk

hatom senin ki başka hatta en kötüsü  :icon_pale: ikisini birden yaşadın  :sad1: bilseydin tabi ki daha farklı olurdu ama kısmet :dontknow: y,ne de şanslısın normal doğum sancısını biliyorsun ben onu da tatmak istiyorum :k06:
her zaman diyorum herkesin farklı olur sezercikte öyle belki en kötüsü bana denk gelecek bilemiyoruz ki :icon_pale: o yüzden hep duam hakkımız da hayırlısı neyse o olsun  :amin:

Aşkk

bu arada fatoş girebilmişin ne var ne yok nasıl geçiyo  ???

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ben mecburi sezeryan oldum simdi hergün dua ediyomki normal dogum olsun diye  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

@Melek Yüzlüm@

Alıntı yapılan: Aşkk - 24 Temmuz , 2013, 23:49:41
bu arada fatoş girebilmişin ne var ne yok nasıl geçiyo  ???

eh işte canım sıkıldım da 3 günlüğüne kaçtım ordann :-\

Aşkk

iyi yapmışsın 3 gün 3 gündür  iyi gelmiştir :opucuk:

iklima

Alıntı yapılan: Aşkk - 24 Temmuz , 2013, 17:54:51
kübracım bence de çok erken bunlara bakmak için ben hala bile bakmıyorum böyle sıkma kendini canım daha çoook var kafana takma şimdi den  :opucuk: başka şeyler araştırsana sende hep kötü şeylere bakıyosun :caca:
normal doğumun zorluğunu düşünürsek bence en son takılacağın şey dikiş olmalı  :icon_thumright:
sezeryan da daha da çok kesip biçiyorlar sonraki acıyı düşünemiyorum bile  :-ooo  ben sezeryandan daha çok korkuyorum  :icon_pale: :icon_pale: tek duam hakkımız da hayırlısı neyse olsun inş  :amin: :amin:

ama öyle bi anlatıyorlar ki korkmamak elde degil doğumdan değil bu.dikişlerden korkar oldum ya canımim acisi bebegimle yeteri kadar ilgilenmemi engellerse diye.
okumuyorum zaten artık bu tarz şeyler
ne kadar düşünursen düşün o an rabbim ne yazdiysa onu yaşıycaz
:opucuk:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 24 Temmuz , 2013, 19:28:11
bende çok korkuyodum sezeryanın ağrısından ama hiçte öyle değilmiş ceyloşum çok rahat ağrıda gözümüzde büyüttüğümz gbi değilmiş ben keşke baştn karar verseydim boşuna sancı çektim
canım senin açılma olmadığıni icinmi sezeryana aldilar

Hepsi Bu..!

iklima

Alıntı yapılan: Balböceği - 24 Temmuz , 2013, 21:04:56
Alıntı yapılan: iklima - 24 Temmuz , 2013, 17:26:13
ah edacim okumaz olaydim
doğumun her nevisinden korkuyorum zaten ama normal doğumu araştırmaya başladim sancıyi unuttum dikiş sokundayim.
bir daha da okumam doğumla ilgili bişey
daha erken belki düşünmek için ama ben galiba doguramiycam kızlar ya :-ooo
arkadaşımin görümcesi hemşire türkiyede normal doğum yapilmaz kesip biçiyorlar insani diyip duruyor valla hakliymiş da
kuzum ya herşey bir anlık, korkunn ecele faydası yok için rahat olsun ne kadar çok korkarsan o kadar zor olur.. Bak 9 ay boyunca hiç doğum düşünmedim  :k06: onu o zaman düşünürüm diyordum  :k06: gerçektende öyle oldu insana deli cesareti geliyor o an sadece hayırlısı ile kurtulmak istiyorsun  :amin:

Sadece Sezaryen'den tırsıyorum ben hala da öyle  :k06:

ınş rabbim vericektir bir kolayligini cesaretini de
:amin:

Hepsi Bu..!

nelss

Normal Doğum yapan kızlar bebekleriniz kac klo doğdu benim doktorum senin bebeğin iri olacak sezaryen olsun dedi aslında normal düşünüyordum ben  :icon_scratch:

kelebegimm

Benim 4 kilo doğdu canım ama baya dikişim vardı  :sad1:

]

bnsroni