bebegimin emmesini saglamak

Başlatan ZAHİR, 16 Temmuz , 2013, 17:07:33

« önceki - sonraki »

ZAHİR

Kizlqr merhaba kizim memeyi birakmak uzere emmek istemiyo biberonu likir likir iciyo.emse bile en fazla iki uc dkika. Suruyor.tekraremmesi icin napmaliyim.memeyi aagzina alncq qgliyo ve kndini geriye dogru atiyo
♥♥♥ŞÜKÜRLER OLSUN RABBÎME MELEGÎM KOLLARIMDA♥♥♥

Lă_Tăhzen!

Bebegin kac aylik ?

Bebek cunku alismis bakiyor biberondan bol bol geliyor memeden az geliyor zorlanmaktansa kolayi tercih ediyor belliki sutun az  sutunu arttirmayi dene bol sivi tuket humana still tea var sut yapiyor ondan kullanmani tavsiye ederim ise yarar belki

ZAHİR

Iki aylik cnm bnde senin gbi dusunuom kolaya kaciyo .humana iciyorm ama duznli dgl beslenmeme dikkat etmiyorm bu aralar bunaldim ewden ondan sogudm hayatta. Brz

iklima

keske hiç biberon vermeseydin canım
biberondan sonra kolay kolay almıyor bebekler memeyi
bi yerde okumuştum biberondan emmek isyeyen bi bebege annesi önce bi beronu sonra göğsünü emdirmis giderek biberonun ağzında kalma süresini azaltmiş ve en sonunda memeye alışmiş bebek
3ay bunu yaptim diyor kadin azmini taktir etmiştim.
2 ay çok küçük bırakmasin ınş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Daha kucuk en az 6 ay vermelisin anne sutunu  ileride sagligi acisindan cok onemli anne sutu sabret biraz stres de cok etkiler sutun azalmasini  ve ben emzircem kizimi de devamli  motive et kendini ama olabildigince stresten uzak dur zor ama yavrularimiz icin mecburuz

ZAHİR

iklimacım ben alıştırmadım zaten biberona doğdugunda küvezde kaldı 4 gün bende çok kötüydüm normal doğum  yaptım ama çok kan kaybetmiştim kalkamıyodum iiki gün bi de onun yokluğu psikolojimi bozmuştu ruh gibiydm ağlıyodum sürekli... velhasıl orda biberon verdiler sonra ben gitmeye başladım emzirmek için ama gidemediğimde mama veriyolardı sarılığıda vardı o yzden beslemek zorundaydım...

bende mi o kadın gibi yapsam eşim olmaynca vermiyorm zaten ağlatıyorm biaz  :sad1:

la tahzen stresim hiç bitmiyo ki ama kıızım içn dikkat ederim...

sukeyna

benim bebegim de hem biberon hem meme alıyor, 2-3 aylıkken memeyi bırakacak oldu aynı senin dedigin gibi kafasını geri atıyordu, bende uyutup uykulu iken emziriyordumi yani uyut tam uyanacagı sırada memeni ver, yine de almazsa ninni soyleyerek kucagında sallayarak vermeye devam et memeyi,annelerin azminden hic birsey kurtulamaz merak etme, yeter ki sen emzirmek iste  :opucuk:

ZAHİR

cok şükür tekrar tutumaya başladı kızlar yardılarınz için tşkler ... bnde dik olck şeklde uzattım ğöğsüme o şeklde tuttu tawsiye ederim:)

Lă_Tăhzen!

elfo

benim oğlum da 2 ay boyunca hiç meme almadı biliyosun. hep sağarak verdim üstüne mama takviyesi de yapıyordum sütüm az diye. 2 ay boyunca hep meme vermeye çalıştım almasa bile ağzına dokundurdum çok şükür şimdi alıyor. tabi bi de dua okudum. Rabbim beni o nefret ettiğim pompadan kurtardı. biberon alan çocuk meme almayacak artık dediler ama arkadaşa katılıyorum Allah ın izniyle annelerin azminden hiçbişey kurtulamaz. şu an yine mama takviyesi yapıyorum ama şükür önceki kadar çok içmiyor demekki pompaya göre daha çok çekiyor.

hiçbişey yiyemesen bile tahin pekmez ve yumurta ye günlük. sütün kaliteli olması için doğal yağlı gıdalardan yememiz lazım. o da tahinde bolca var
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ZAHİR

Sewindim cnm tutmasinq okuudugun bir dua var miydi yksq niyaz mi ediyodun.. yetet ki anne istesin bnce zorla da olsa mzirir. Iyetimize gore versin rabbim.. yiyorum cnm yumrtaa ama pekmez icmiyorum.kanda kaybettim dogmda bu havada bile usuyorum simdi ama icemiorm pekmezi... ise baslayacn mi bu arada dogum izni de cikmadi sansimiza

CAN TANEM

Kızlar aynı sorunu bende yaşıyorum kızım 3 gün küvezde kaldı biberona alıştı sütüm gelince verdim ama bi türlü tutmadı gögüs ucumda küçüktü şimdi cıktı ama almıyor biberon istiyor sarılıkta var ac bıtakamıyorumda sasırdım kaldım hiç emmeyecek diye korkmaya basladım yardımlarınızı bekliyorum  :y25:

CAN TANEM

kızlar acıl yardımlarınızı beklıyorum neredeyse umudumu yıtırmek uzereyım uzuntuden sutum cekılecek dıye korkuyorum

iklima

canim benim neden biberonla verdiler ki
artik hemsireler biberon vermiyorlar siringa kullaniyorlar refakatcilar mi yapti bu isi.
ama olan olmus sen simdi bi sekilde vazgecirmeye calisacaksin.slikon gogus ucu al eczanelerde var o buyuk oldugu icin alacaktir yine de almazsa biraz biberon biraz o ucla gogsunu ver ama pes etme simdi daha kucuk alistirirsin ins once kendin inanmalisin ama acaba basarabilecekmiyim deme ben bu cocugu allahin izniyle emziricem de rabbim yardimcin olsun
ins emiyor cok sukur kizlar yazini bekliyoruZ
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

CAN TANEM

canım dogdugunda solunum sorunu vardı o yuzden sırınga rısklı oluyormus ve malesef hastanede butun bebeklere bıberon verıyorlar. Insallah emmeye baslar bıran once yoksa bu psıkolojı tuketecek benı