bebegimin emmesini saglamak

Başlatan ZAHİR, 16 Temmuz , 2013, 17:07:33

« önceki - sonraki »

elfo

o psikolojiyi bundan 7.5-8 ay önce yaşadım. berbat bi duygu resmen yaşlandırdı beni. seni çok çok iyi anlıyorum. öncelikle amaaan emmese de ölmez yani deyip bu sıkıntıyı kafandan atacaksın ama mutlaka günde bir kere de olsa memeye tutacaksın. sütün çekilmesin diye 2 saate bir elektrikli pompa ile sağacaksın. etrafında aç bırak nasılsa emecek diyenler olacak sakın dinleme çünkü ben denedim. kendim yıprandığım yetmedi yazık yavrumu da mahvettim. şu zamana geldim evladımın o günlerdeki resimlerini dahi görmek istemem. aç bıraktığım günler aklıma geliyor  :y25: bir de bolca okuyun emsin diye.
hep yaşayacağın güzel günlere odaklan. bak benim oğlum 55 gün emmedi. gece gündüz sağdım çok uykusuz kaldım. şimdi hamd olsun yemek seçmiyor. üstelik hala emiyor elhamdülillah.benim için 2 ay emzirebilmek hayaldi bile.zamanında mama vermek zorunda kaldım. şu an hiç mama vermiyorum. kemik suyuna çorba yapıyorum devam sütlerinden bin kat iyidir. 
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

kuzucuk

aynurum o psikolojiyi en iyi yasayan ve anlayanlardan biri de benim bebegim ikiaylık olunca istahi azaldi ve emmeyi birakmak istedi suan üç aylik ve hala zorla oyunla ayakta uyutarak emziriyorum elifin dedigi gibi elektrikli pompa aldim kizim israrla emmek istemedigi zaman sagarak veriyorum ama her firsatta sakince emzirmeye calisiyorum kizim az kilo aldigi icin mama takviyesi yapmak zorunda kaldim suan sabir ve dua ile kizimin beni istahla emmesini bekliyorum  :crybaby2:  Rabbim yardimcimiz olsun

elfo

ha bi de plates topu çok işe yarıyor. kucağa alıp emzirirken zıplıyordum gık demeden emiyordu
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

sukurler olsun kızım 2 gundur emmeye basladı ve bıberonu bıraktık hıc vermıyoruz bıraz dengesı bozuldu ama zamanla duzelır ınsallah rabbım bu konuda kımseye sıkıntı yasatmasın zor bı durum