12 Mayıs , 2024, 04:51:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

işler çıkmaza giriyor...

Başlatan xxcansuxx, 15 Temmuz , 2013, 17:05:08

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

eda bunlarda akıl mı yok olmaz demesini mi bilmiyorlar ben anlamadım :caca: :caca: :caca:
çocuğun karısını rızkını napıyor bunlar ya en iyisini yapıyorsun Allah a havale et
birde bildiğin halde bilmez ayağına yatırıyorlar huzurun için bu erkekler onlar bizim açığımızı bulsalar affetmez söylerler bana bugün öyle diyor sessiz kal muhalefet etme diyor... eskiden ortak noktada buluşurduk hiç tartışmazdık şimdi burnunun dikine gidiyor...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 18 Temmuz , 2013, 23:53:00
canan okudukca sinirlerim bozuldu kayinvalidem aklima geldi off hepsi ayni ya bosvermek en iyisi sanirim Allah dogruyu yanlisi goruyor ona sigin dua et onlarida Allaha havale et hamilesin cocugada yansir sana yazik
canım sıkma canını benim yazdıklarım yaşadıklarım kabus  gibi geliyor artık bu ev her şey sıkıyor beni... sende aklına k.validenin yaptıklarını getiripde kocana bilenme  :k06: :k06:

xxcansuxx

arkadaşlarıyla iftardaydı geç geldi bende oyun oynuyordum nette o oyunu bile birlikte oynardık haydi gel birlikte oynayalım derdi baktı onu oynuyorum yanıma geldi bana cevapları söylüyor onun dediklerini yapmadım neyse bu arada sırnaşıyor... ne yedin içtin geldin böyle hayırdır uzak dur dedim gündüz söylediklerini unutmadım çok kırıldım dedim... gülüyor haydi bir yerden başlamalıyız işte yapma diyor  :caca: :caca: acayip yumuşamış gelmiş bence o bilen birilerine sormuştur baktı haklıyım üzdüğünü de farketti sanırım yakınlaştı ama bende acayip soğukluk var yüzüne  bakasım gelmiyor çok kırgınım...

iklima

hiç bişey yapmadan bişeyler değişsin diye bekliyor bunlar sinir oluyorum
seni doldurusa getirmek istemiyorum ama arkadaşlariyla güzel bi akşam geçirmis tabi
yüzü güler.
yine de uzatma bence daha çok soğukluk girmesin içine.kendin için böyle sen huzursuzsun ne kadar burnu surtsun diye beklerken.hem ramazan ramazan kirgin olmak güzel değil.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

iklima benimkinin huyu hiç uzatmaz takmaz çok kalesiz ben ondan daha sinirli ve fevriyim...bende uzatmayacağım fazla zaten sinir stres oluyorum onun taktığı yok baksana bir şey olmamış gibi...
bugünde iftardan sonrra bayan arkadaşlar ayarladık dışarı çıkarın bizi dedik hep birlikte çıkacağız erkekler parkta bebeleri oyalarken biz bayanlar rahatlarız oturup çay keyfi yapacağız  :hello2: :hello2: :hello2:

sağlıkla bir doğuma gireydim gerim gerim gerilmeyeceğim olan oğluşa olcak diye korkuyorum

xxcansuxx

kızlar 2 gündür eşimle iyiyiz şükür...
bugünde arkadaşlarına davete gittik geldik ordan burdan konuşuyorduk... geçenki yazdığım konu vardı ya zekat konusunu sordum naptın teyzene gönderdin mi diye gönderdimde sonra hocaya sordum olmaz dedi onu napacağız bilmiyorum dedi... bende o günkü söylediklerimi hatırlattım sen muhalefet ettiğimi söyledin ya başkasına gideceğine teyzene gitssin ben neden buna muhalefet edeyim ama dinen olmadığını söylemek için seni uyarmıştım dedim... birde yaptığımız 5 yıldır rutinimiz vardı konuşur birlikte kararlaştırırdık kime ne gidecek bu sefer neden böyle yaptın dedim senin yüzünden diyor onu kızdırmışım öncesinde kızma sebebimde babana para gönderdiğin halde yalan söylemendi dedim birde onu söyle baban neden para istemiş sen neden sakladn diye...yazık diyorki hiç sorma babam beni tongaya getirdi kazık attı bende napıyım sana babam beni tonyaga getirdi 1000 tl gitti mi diyeydim deseydimde sen durmazdın yine kızardın dedi... kızardım ama babana kızardım arkasından seninle aram kötü olmazdı sana kızmazdım bak kaç gün huzurumuz kaçtı dedim...

ama kızlar şu zekat konusunda haklı çıktım ya kara kara düşünüyor zekatım olmadıktan sonra napcam o parayı aracıdan almam lazım diyor o kişide akrabası söylemiş bizim zekat olmuyormuş diye oda ama ben söyledim senin para göndereceğini ayıp olur deyip bizim parayı vermiyormuş  :k06: :k06: bari yarısını kurtarayım yarısını göndersinler napım diyor  :k06: :k06:

xxcansuxx

ha birde ne var sanki kafama karıştıracak keşke olmadığını söylemeseydin ben göndermiştim kafam rahattı diyor... içime kurt düşürdün o gün hocaya sordum altını varsa onun zaten zekat vermesi farz alamaz dedi teyzemin istemesi hata diyor... sende karınla oturup konuşaydın dinle beni işte dedim ama o kadar pişman ki...

babası içinde zaten bu son bir daha da tonyaga gelmem diyor... benim ihtiyaçlarım varken almadığım şeyler var o gidip 1000 tl gönderiyor üstelik babasının bir sürü geliri var muhtaç değil... hatta dedim benim üzerime at çok israf ediyor para tutamıyoruz 2 bebek bakımı kolay değil masraf de dedim... çünkü biliyor bunun arkası kesilmezz öyle bir kurnazlık yapmışki babasına yok demiş para borç alıp göndereyim çok ihtiyaçsa demiş babasıda iyi ozaman ben burdan borç bulurum sen diğer ay gönder demiş  :caca: :caca: :cildir: diyemedin mi iyi baba bu ay borç bulacağın varsa diğer ayda elin bollaşır sen kendi borcunu öde diye dedim denmiyor diyemedim işte sen diyebilir  misin yerimde olsan diyor  :violent1: :violent1:

iklima

somuruyorlar resmen.
sahiden ne diye istiyorlar parayı bekar çocuklari mi var düğün mu yapacaklar taksit mi ödüyorlar :icon_scratch:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

xxcansuxx

Alıntı yapılan: iklima - 21 Temmuz , 2013, 02:54:51
somuruyorlar resmen.
sahiden ne diye istiyorlar parayı bekar çocuklari mi var düğün mu yapacaklar taksit mi ödüyorlar :icon_scratch:
aynen ne koparabilirsek diyorlar
yok canım ya bunlar tek karı koca hesaplasak bizden fazla para giriyor evlerine...
yaşantıları 4 4lük evleri kendilerinin,kira gelirleri var... emekli,+ halen çalışıyor iyi bir maaşda alıyor k.peder ama oldum olası onlarda para yok nereye harcıyorlarsa eşim bile diyor ben kendimi bildim bileli bizim paramız hiç yoktu anam ağlardı hep yok yok diye diyor...

o parayı naptıysa k.peder eşime bile söylememiş nereye vereceğini  :caca: :caca: :cildir:
ama eşimin o ay para yok demesine inanmamış biz para basıyoruz ya elin gurbetinde ne yer ne yer içer nasıl kazanır diyen yok...