Boş Gebelikmiş

Başlatan FİGENN, 13 Temmuz , 2013, 12:30:37

« önceki - sonraki »

E N D E M İ K

figencim arkadaşım üzülme diyemiyceğim üzülmemek elde değil, ama bunlar bir sınav inşallah Allahım en kısa zamanda bir bebekle müjdeler seni ve tüm isteyenleri  hayırlısıyla kucağına alırsın bebeğini....geçmiş olsun canım.

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: FİGENN - 20 Ağustos , 2013, 09:28:33
Yarın sabah kürtaj olacağım boş gebelik kesinleşti

Çok geçmiş olsun şimdiden. Kürtajdan sonra insan ciddi bir boşluğa düşüyor.Doktorlar genelde 3 ay korunmayı tavsiye ediyor.o üç ay bir türlü geçmek bilmiyor. Ama en azından bu süre zarfında teferruatlı bir kontrolden geçebilirsin. Gerekli tedaviyi görebilirsin.Rabbim tez zamanda yüzünü güldürsün.

mutluluk

figencim bende yeni dr dan eve geldim ağla ağla artık bir hal oldum 4 yıldır kadın doğum hastaneleri önünde durup sonucum ne olcak nasıl çıkcak ne diycek düşüncelerle ultrasyon kağıtları elinde olanlar sonuçları pozitif çıkanlar karnı burnunda olup doğdu doğacak olanları ve dr un aniden doğuma gitmlerini görmekten artık inan bunaldım hep 4 yıldır bu şekildeyim birde benim psikolojımı düşünüp kendini bırakma derim.rabbim yardımcın olsun.allahım kimsenin kollarını boş bırakmasın çok ama çok zor inan bunu benden daha iyi bilen biri olamaz :crybaby2:

xxcansuxx

figen Allahım tez zamanda sağlıklı gebelik nasip etsin inş.  :amin: :amin: :amin: hakkında hayırlısı olsun  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Ağustos , 2013, 13:55:35
figencim bende yeni dr dan eve geldim ağla ağla artık bir hal oldum 4 yıldır kadın doğum hastaneleri önünde durup sonucum ne olcak nasıl çıkcak ne diycek düşüncelerle ultrasyon kağıtları elinde olanlar sonuçları pozitif çıkanlar karnı burnunda olup doğdu doğacak olanları ve dr un aniden doğuma gitmlerini görmekten artık inan bunaldım hep 4 yıldır bu şekildeyim birde benim psikolojımı düşünüp kendini bırakma derim.rabbim yardımcın olsun.allahım kimsenin kollarını boş bırakmasın çok ama çok zor inan bunu benden daha iyi bilen biri olamaz :crybaby2:
canım ya inş. seninde sabrının mükafatı gelecek  :amin: :amin: :amin: aklımdasın çok konuşamasakda  :opucuk:  Allahım seninde yüzünü güldürsün  :amin: :amin:  doğum anında dua edeceğim inş. kabul olur  :amin: :amin:

FİGENN

herkese çok tşk ederim  :opucuk:

çarşamba günü kürtaj oldum hem fiziksel hem psikolojik açıdan çabuk toparlandım çok şükür,kendimi kötü hissetmiyorum, aylar sonra boş gebelikte olsa hamile kalmak iyi geldi bugün işe başladım 2 ay korunma verdi doktorum

mutluluk

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2013, 21:40:44
Alıntı yapılan: mutluluk - 20 Ağustos , 2013, 13:55:35
canım ya inş. seninde sabrının mükafatı gelecek  :amin: :amin: :amin: aklımdasın çok konuşamasakda  :opucuk:  Allahım seninde yüzünü güldürsün  :amin: :amin:  doğum anında dua edeceğim inş. kabul olur  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

mutluluk

Alıntı yapılan: FİGENN - 26 Ağustos , 2013, 11:02:11
herkese çok tşk ederim  :opucuk:

çarşamba günü kürtaj oldum hem fiziksel hem psikolojik açıdan çabuk toparlandım çok şükür,kendimi kötü hissetmiyorum, aylar sonra boş gebelikte olsa hamile kalmak iyi geldi bugün işe başladım 2 ay korunma verdi doktorum

inş rabbim en kısa zamanda tekrar verir. :amin: :opucuk:

Balböceği

Geçmiş olsun canım  :opucuk: inşallah Rabbim tekrar nasip eder  :amin:

SABIRTAŞI

geçmış olsun arkadaşım Elbet bunda da vardır bır hayır ALLAH ım yine sağlıkla kısmet eder INŞALLAH. .

lagrima

rabbim sağlıkl asıhhatle kucagın almayı nasip etsin. hayırlı ugurlu olsun inş.

DilanSM

Minigim gelde Babayi sevindirelim birlikte.. :(