Boş Gebelikmiş

Başlatan FİGENN, 13 Temmuz , 2013, 12:30:37

« önceki - sonraki »

EMEL 26

hayırlı olsun   allah tamamına erdirsin inşallah :amin: :nazar:
kızlar bende 9 ay boyunca cleaxine  vuruldum birgün bile atlamadım şükürler olsun bebişime kavuştum :amin:
herşey geçiyor stres yapmayın :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

FİGENN

Erken sevindim malesef bomboş kocaman bi keseden başka bişey yok büyük ihtimalle boş gebelik yaşıyorum çok Üzgünüm

makaron

Figen bu nerden çıktı şimdi??? Iyıydin en son kontrolün ıyı geçmişti. Nooldu bi anlat bakalım.

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: FİGENN - 14 Ağustos , 2013, 23:39:12
Erken sevindim malesef bomboş kocaman bi keseden başka bişey yok büyük ihtimalle boş gebelik yaşıyorum çok Üzgünüm

:'( :'( :'(

FİGENN

Dün sabah kalp atışı için gittim doktora ama kese boş doktor alttan usg ile bakti ama bomboş kese doktor çok ümitli konuşmadı beni rahatlatmaya çalıştı ama korktuğum başıma geldi haftaya tekrar gideceğim

makaron

Allah büyük figen inşallah korktugunuz gibi olmaz.

iklima

kaçınci haftadasin figencim belki daha erkendir haftaya kadar olusur
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

FİGENN

iklima

ben 7. haftada duyuluyor kalp atışlari diye biliyorum en erken.sen şimdi bekliyorsun zaman geçmez zor ama sıkınti yapma kendine ınş rabbim kesecigini doldurur pit pitlarını da duyurur
doktorlarin ağzından çıkan şeyleri 2 kere düşünmesi lazım bence biz ağızlarinin içine bakıyoruz her laflarina binbir anlam yükluyoruz ama kimisi hiç karşısindakini düşünmeden konuşuyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

makaron

figenim daha 6. haftadaysan daha erken olabilir. beklemek zor biliyorum ama biraz daha sabır.

ยรlคภ๓คz göภlüm

figenciğim daha erken olabilir ben de kalp atışını ve bebeği 7. haftada gördüm

E N D E M İ K

figencim stres herşeyi olumsuz etkiliyor biliyorsun, stres yapma iyi düşün iyi olsun.stres yaparsan bebeğin korkar görünmez haftaya ona göre. :) herşeyin en iyisini Allah bilir, nasipse neler olur neler...hem erken daha.8. haftaya kadar bazen keseyi bile göremedikleri oluyor.canını sıkma arkadaşım.hayırlı haberlerini bekliyoruz.

FİGENN

Yarın sabah kürtaj olacağım boş gebelik kesinleşti

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim bunun arkasından hemen hamile kalacağına inanıyorum...üzülme demek anlamsız olacak sen umudunu kaybetme...
şimdiden çok geçmiş olsun

CAN TANEM

Alıntı yapılan: FİGENN - 20 Ağustos , 2013, 09:28:33
Yarın sabah kürtaj olacağım boş gebelik kesinleşti

Canım inan aklımdasın ama aramaya çekindim  :y25: :y25: