Boş Gebelikmiş

Başlatan FİGENN, 13 Temmuz , 2013, 12:30:37

« önceki - sonraki »

FİGENN

amin cansu Allah razı olsun rabbim kalp atışlarını duymayı kucağıma almayı nasip etsin inş hepimize  :amin:

izemsevi

canım başka bir dr daha görünsen bazen drların gözünden kaçan şeyler oluyor bence 2hafta bekleme derim başka bir göz daha baksın

FİGENN

evet izemsevi doktor iki hafta sonra gel dedi ama ben bu haftasonu başka bi doktora gidip durumu anlatacağım bakalım ne diyecek  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah güzel haberler alırsın

Balböceği

Alıntı yapılan: FİGENN - 29 Temmuz , 2013, 11:21:46
duyamadım malesef,kese çok küçük kalmış 7+3 olması gerekirken ultrasonda 4+4 göründü doktor 2 hafta sonra gelmemi istedi hiç ümidim yok allah hayırlısını versin
figen bende 8 haftalık gittim 6 haftalık çıkmıştı ama burda öyle 7 haftada duyulur 8 haftada duyulur yok öyle birşey 14. Haftada dinliyoruz sadece  :-\

Korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz  :amin:

FİGENN

Alıntı yapılan: Balböceği - 31 Temmuz , 2013, 13:58:35
Alıntı yapılan: FİGENN - 29 Temmuz , 2013, 11:21:46
duyamadım malesef,kese çok küçük kalmış 7+3 olması gerekirken ultrasonda 4+4 göründü doktor 2 hafta sonra gelmemi istedi hiç ümidim yok allah hayırlısını versin
figen bende 8 haftalık gittim 6 haftalık çıkmıştı ama burda öyle 7 haftada duyulur 8 haftada duyulur yok öyle birşey 14. Haftada dinliyoruz sadece  :-\

Korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz  :amin:

sağol canım ya bunları duymak o kadar iyi geliyor ki  :opucuk:

CAN TANEM

Sende duyacaksın insallah figenim  :opucuk: dua edelim hersey güzel olsun :amin: :amin:

FİGENN

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 31 Temmuz , 2013, 14:14:13
Sende duyacaksın insallah figenim  :opucuk: dua edelim hersey güzel olsun :amin: :amin:

amin canım benim bugun tolga beyden randevu aldım cumartesi günü gideceğim  :love9:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: FİGENN - 31 Temmuz , 2013, 14:16:30
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 31 Temmuz , 2013, 14:14:13

amin canım benim bugun tolga beyden randevu aldım cumartesi günü gideceğim  :love9:

İnsallah en güzel haberleri alırsın canım tolga beyden memnun kalacağına eminim.. Randevu kaçta?

FİGENN

CAN TANEM

Hadi hayırlısı canım Allah büyük O ol dedikten sonra olmayacak hiçbisey yok.. Bu arada belirtilerin devam ediyormu canım...  Bide unutma tolga beyden bide bhcg iste bence canım

makaron

hadi figencim hayır haberlerle dönersin inşallah.

kızlar sizin tecrübeniz vardır. ben bugün hematoloğa gittim. biliyorsunuz benim 4 faktörden 2si heterozigot. 5. haftada düşük yaptığım için aslında bu kadar erken etki etmez dedi. 5. hafta düşüklerinin sorumlusu pıhtılaşma olamaz. ama milyonda bir de olsa o ihtimali ortadan kaldırmak için iğne öneririm dedi. clexane 0,4 verdi. ama bunun yan etkileri fazlaymış. kemik erimesi filan yapıyormuş. ne dersiniz kızlar kullanayım mı?

CAN TANEM

Aslıcım clexane pıhtılaşma için kullanılan en yaygın iğne böyle bi yan etkisi olduğunu okumadım hiç hem öyle olsu doktorlar bunu vermez hemde hamileyken  :opucuk:  Bende clexane 0,8 kullanıyorum üstelik canım

makaron

canım evet konuşmuştuk seninle. doktor dedi bugün. iğneyi de herkese vermek istemeyiz çok masum bir ilaç değil kemik erimesi yapabilir dedi. bu nedenle ayda bir mutlaka gorucem seni dedi. canım kilo sordu 60 dedim. sanırım dozunu kiloya göre ayarladı. ben iğne yapmakta değilim yeterki çaresi bu olsun gerekirse ömür boyu yaparım.

canım senin de aklında olsun süt peynir yoğurt kemik yapıcı şeyleri çok ye böyle bir etki varsa.

CAN TANEM

Bu etkisini ilk defa duydum canım bi arastırayım bunu... Sen benim doktoru sorabildinmi canım bakıyormuymus normal hasta