28 Mart , 2024, 12:08:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Boş Gebelikmiş

Başlatan FİGENN, 13 Temmuz , 2013, 12:30:37

« önceki - sonraki »

birbuçukyıl

Tebrikler inşallah herşey yolunda gider. Hamile kalmak isteyenler listesinde bir sen kalmıştın. Artık herkes hamile.  :hello2: 

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM İNŞALLAH CUMARTESİ  KALP ATIŞLARINI DUYMUŞSUNDUR

FİGENN

duyamadım malesef,kese çok küçük kalmış 7+3 olması gerekirken ultrasonda 4+4 göründü doktor 2 hafta sonra gelmemi istedi hiç ümidim yok allah hayırlısını versin

CAN TANEM

Alıntı yapılan: FİGENN - 29 Temmuz , 2013, 11:21:46
duyamadım malesef,kese çok küçük kalmış 7+3 olması gerekirken ultrasonda 4+4 göründü doktor 2 hafta sonra gelmemi istedi hiç ümidim yok allah hayırlısını versin

Canım benim Allah büyük insallah güzel haberler alırsın :amin: :amin:

ponçik

İcini ferah tut canim gec dollenme oldugu zaman gebelik haftasi ultrasonda farkli cikiyor , insallah pitpitlari duyarsin 2 hafta sonra  :opucuk:

makaron

Figencim seni çok merak ediyorum. Allahım hayırlısını versin. İnşallah geç dollenme falandır. İçini rahat tut duayı elden bırakma.

birbuçukyıl

İnşallah geç döllenmedir.İki hafta sonra güzel haberlerle gelirsin.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oğlumda da benzer şeyler yaşamıştım. adetim 12  gün geçtiği halde kan tahlili çok düşük çıkmıştı. 8. haftada kalp atışları duyulmamıştı hatta dr "bebeği almamış gerekiyor, düşmüş" demişti doğum iznine ayrılıncaya kadar da hep 2-3 hafta gerideydi. inşallah senin durumunda aynı olur.

FİGENN

evet 20 gün geri görünüyor son adet tarihime göre ne düşüneceğimi bilmiyorum açıkçası bazan ümitleniyorum bazan bu iş bitti yine olmadı diyorum rabbim ömür vermiştir inşallah beklemekten başka çaremiz yok

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ümidini kaybetme, inşallah  bebeğin seninle kalacak... sağlıksız gebelikte kese de bozulmuyor mu?

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 31 Temmuz , 2013, 11:03:53
canım ümidini kaybetme, inşallah  bebeğin seninle kalacak... sağlıksız gebelikte kese de bozulmuyor mu?

Bak ben bunu düsünmemistim Ayşe haklısın canım eğer canlılık olmasaydı kesede bozulmus olurdu insallah iyidir ve en güzel haberleri alırız  :amin: :amin:

Lă_Tăhzen!

Allahtan umidini kesme insallah hersey yoluna girer   :amin:

xxcansuxx

inş. figen kalp atışını duyarsın bu gittiğinde evet geç döllenme olmuştur bencede bir terslik olsa vücut bunu atmak ister diye biliyorum  :icon_scratch: :icon_scratch:

FİGENN

inşallah canım rabbim kucağıma almayı nasip eder  :amin:

sağlıksız derken tam olarak neyi kasteddi bilmiyorum canım moralim o kadar bozuktuki doktora hiç bişey soramadım hemen dışarı attım kendimi

xxcansuxx

sen içini rahat tut bol dua et rabbim kucağına almayı nasip etsin bak senin durumunda olan arkadaşımızda var inş. sende duyacaksın kalp atışlarını  :amin: :amin: