kilo verdim

Başlatan aşkitoom, 12 Temmuz , 2013, 03:09:24

« önceki - sonraki »

izemsevi

canım korksanda korkmasanda en fazla 9 ay 10gün duruyorlar ötesi yok :k06: ben ilkindede hiç normal istemedim kızımda annesini duydu sanırım 32.haftada sağ tarafıma yerleşti 39.haftaya kadar dönmedi maşallah4 kiloda doğunca drum daha beklemenin anlamı yok bu kız dönmez rahata benziyor dedi :k06:öyle 2011de ramazanın ilk günü 1 agustosta kelebeğimi kollarıma aldım

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Temmuz , 2013, 11:20:11
canım korksanda korkmasanda en fazla 9 ay 10gün duruyorlar ötesi yok :k06: ben ilkindede hiç normal istemedim kızımda annesini duydu sanırım 32.haftada sağ tarafıma yerleşti 39.haftaya kadar dönmedi maşallah4 kiloda doğunca drum daha beklemenin anlamı yok bu kız dönmez rahata benziyor dedi :k06:öyle 2011de ramazanın ilk günü 1 agustosta kelebeğimi kollarıma aldım
keyfi yerindeyms demek ki cimcimenin  :k06: :k06:
bizimkide 2 defa yüzüstü yatıyordu bi gülcemalini göstermedi  :ehi: p.tesi tekrar kontrolümz var hele bidaha küssün doğum seklinide almasın göstercem ona ben keyif çatmayı  :caca:  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

izemsevi

canım sana daha erken dönmesi yani doğum pozisyonuna en erken 30-32 haftalarda giriyor senin bulunduğun haftalarda çok hareketli olurlar sık sık yer mekan değişikliği yaparlar

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Temmuz , 2013, 11:15:42
Alıntı yapılan: nelss - 12 Temmuz , 2013, 11:02:09
erken degil mi daha doğuma karar vermek içn  :icon_scratch:

canım benim ilki sezeryan olduğu için 2.de mecburen sezeryan olacak
mecburi diye bisey yok bence  :dontknow: benimde ilki sezeryan oldu kizim dönmedigi icin ama simdi normal olcak Allah nasip ederse bi sorun cikmazsa  :amin: insallah /color]
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nelss

Alıntı yapılan: izemsevi - 12 Temmuz , 2013, 11:39:20
canım sana daha erken dönmesi yani doğum pozisyonuna en erken 30-32 haftalarda giriyor senin bulunduğun haftalarda çok hareketli olurlar sık sık yer mekan değişikliği yaparlar
aynen öyle yernde durmuyo  :hieyt:

iklima

bende 2 kg vermistim ama bundan sonra alirim diye tahmin ediyorum.
ama çok daha fazla verenler var ilk aylarda.
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nelss

Alıntı yapılan: iklima - 13 Temmuz , 2013, 18:40:43
bende 2 kg vermistim ama bundan sonra alirim diye tahmin ediyorum.
ama çok daha fazla verenler var ilk aylarda.
ben 3 klo verdim sonra hepsini geri aldm  :hungry: :hungry: :hungry:

xxcansuxx

ben kızımda 6 kilo vermiştim ilk 4 ay ne çektim  :igrenc: :igrenc: 53le hamile kalıp 47ye düşmüştüm
sonra onları geri aldım üzerine 13 kilo alarak doğuma gittim...

bundaysa hiç vermedim çıkarmama rağmen... çıkardıkça yedim boş mideyle daha çok bulanıyordu çünkü...

aşkitoom

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2013, 01:56:12
ben kızımda 6 kilo vermiştim ilk 4 ay ne çektim  :igrenc: :igrenc: 53le hamile kalıp 47ye düşmüştüm

bundaysa hiç vermedim çıkarmama rağmen... çıkardıkça yedim boş mideyle daha çok bulanıyordu çünkü...

cnm benimde tam tersi,kızımda 9 hafta en geç 10. haftaya kadar sürmüştü bulantım.bunda 4.aydayız 2 saat önce yine üsküfra ettim,kızımda et türünü çok yerdim bunda ilk başlarda etten tiksinmiştim.tavuktan iyice tiksinmiştim,yeni yeni yiyebiliyorum etleri.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aşkitoom - 21 Temmuz , 2013, 03:14:02

cnm benimde tam tersi,kızımda 9 hafta en geç 10. haftaya kadar sürmüştü bulantım.bunda 4.aydayız 2 saat önce yine üsküfra ettim,kızımda et türünü çok yerdim bunda ilk başlarda etten tiksinmiştim.tavuktan iyice tiksinmiştim,yeni yeni yiyebiliyorum etleri.
her hamilelik farklı diyorlar bazısıda cinsiyeti değişik olunca farklı olur diyorlardı bana
sen cinsiyetini öğrenmiş miydin  :dontknow: :dontknow:
belki seninde oğlun geliyordur

aşkitoom

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Temmuz , 2013, 16:58:04
Alıntı yapılan: aşkitoom - 21 Temmuz , 2013, 03:14:02

her hamilelik farklı diyorlar bazısıda cinsiyeti değişik olunca farklı olur diyorlardı bana
sen cinsiyetini öğrenmiş miydin  :dontknow: :dontknow:
belki seninde oğlun geliyordur

cnm 11+2 iken erkeğe benziyor dedi ağustosun 2si kontrolüm var.o zaman öğrencem kesin.öğrenir miyim 15+2 olcaz o zaman

xxcansuxx

öğrenirsin kesin der  zaten o zaman... dr erkeğe benziyor dediyse erkektir bende 12.haftamda öğrenmiştim erkek diye... çok inanmadım diğer ay başka dr gittim üni.hastanesinde söylenmiyor normalde ben 12.haftada öğrendim erkek dedi drumuz kesin mi söyleyiverin dedim güldü erkek dedi  :k06: :k06:

xxcansuxx

erkekler 12.haftada erkenden kendini belli ediyor kızlar 16.haftada kesin olması için 16.haftayı bekliyorlar ya vayyy bir paşa daha geliyor desene...
bak seninde aşermen farklı olmuş demek büyüklerin dedikleri doğru  :aferin: :aferin:

iklima

benim çevremdeki hamislerin kaç tanesine başta kız dediler sonra erkek çıktı
belki de ben de onun için başta pek inanamadim.hep tedirgindim sonra bişeyler aldkça alıştim  :k06:
rabbim gönlünüze göre versin ve sağlıkli olmalarını nasip etsin bebiklerimizin
:amin: :amin: :amin:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

aşkitoom

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Temmuz , 2013, 17:04:54
erkekler 12.haftada erkenden kendini belli ediyor kızlar 16.haftada kesin olması için 16.haftayı bekliyorlar ya vayyy bir paşa daha geliyor desene...
bak seninde aşermen farklı olmuş demek büyüklerin dedikleri doğru  :aferin: :aferin:

hayırlısı cnm,gönül ister bi kız bi erkek olsun diye.sağlıkları yerinde olsunda gerisi önemli değil :amin: