13 Mayıs , 2024, 01:19:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kaş aldırmak

Başlatan aşkitoom, 08 Temmuz , 2013, 21:17:06

« önceki - sonraki »

aşkitoom

ayy kızlar çok panikliyorum biliyorum ama sormadanda edemeyeceğim,kaşlarımı aldırmam gerekiyor.yarın kuaföre gideceğim,kaşımı aldırırken canım yanıyor kendimi kasıyorum,bebeğe zararı olur mu :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ne zarari olcakki  :dontknow: öle herseyi kafana takma
:nazar: :nazar:

asya81

canım kaş aldırmanın nezararı olacak bence çok abartıyorsun
herşeyi böle yaparsan 9 ay ne yapacaksın  az rahat ol bir şey olmaz allahın izniyle

meleğimgel

2. hamileliğini yaşıyorsun senin bizden daha rahat olman lazım allahın iznyle bişey olmaz

aşkitoom

biliyorum kızlar çok panikliyorum nolur kusura bakmayın,2.hamileliğim ama, başıma 2 sefer düşük kürtaj gelince şimdide endişeleniyorum.Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin :amin:

meleğimgel

Alıntı yapılan: aşkitoom - 08 Temmuz , 2013, 23:50:54
biliyorum kızlar çok panikliyorum nolur kusura bakmayın,2.hamileliğim ama, başıma 2 sefer düşük kürtaj gelince şimdide endişeleniyorum.Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin :amin:
canım sana bir şey söyleyeyim mi ... ben hamile kaldığımdan beri doktorum beni düşüğe hazırladı ama ben ne yaptım her gece dua okudum her gece Allaha yalvardım rabbim sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün kucağıma almamı göster . acısını yaşatma dedim. 13. haftada daha geçen gün doktora gittim doktor bir bebeğe bir bana baktı şaşırdı çok çok sağlıklı dedi  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: Allah büyük ben inanıyorum ki hoplasam zıplasamda atlasamda Allah ol diyince olucak .. tedbir elden gelen Allahtan  yer gök dua üstüne ... :nazar: :nazar: :amin: :amin:

aşkitoom

Alıntı yapılan: meleğimgel - 08 Temmuz , 2013, 23:56:36
Alıntı yapılan: aşkitoom - 08 Temmuz , 2013, 23:50:54
canım sana bir şey söyleyeyim mi ... ben hamile kaldığımdan beri doktorum beni düşüğe hazırladı ama ben ne yaptım her gece dua okudum her gece Allaha yalvardım rabbim sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün kucağıma almamı göster . acısını yaşatma dedim. 13. haftada daha geçen gün doktora gittim doktor bir bebeğe bir bana baktı şaşırdı çok çok sağlıklı dedi  :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: Allah büyük ben inanıyorum ki hoplasam zıplasamda atlasamda Allah ol diyince olucak .. tedbir elden gelen Allahtan  yer gök dua üstüne ... :nazar: :nazar: :amin: :amin:

saol cnm dediğin doğru,kızımda karpuz kavun kaldırdım bilmeden.bişey olmadı,bundada hamile olduğumu bimiyodum.adet günümden 5 gün önce kan tahlili yaptırdım yok çıkmıştı,kayınvalidemgilde büyük televizyon vardı kaldıramamıştı kayınvalidem.ben o koca televizyonu aldım karşı salona götürdüm meğersem hamileymişim,ama bişey olmadı.doğacak çocuk ne yaparsan yap doğar,ama yiyecek ekmeği yoksada istersen hiç kalkma yine olmaz.

meleğimgel

aynen cnm doğacak çocuk ne yaparsan yap doğar .. ama düşecek çocuk bağlasan durmaz

Lă_Tăhzen!

2.hamilelikte insan daha tecrubeli oluyor ama bunun yani sira cokta panik oluyor birkere evlat sevgisini o lezzeti tattigi icin herseyden ednsie ediyor anliyorum

ama benim hamileligim boyunca basima gelenleri bilsan yuz felci gecirdim ilac kullanmam gerekti kortoznlu sirf bebegim icin kullanmadim allaha sukur cok kisa bi zamanda gecti rahmimde kasilmalar oluyor hergun bunun endisesiyle yasiyorum acaba erken doguma sebebiyet verirmi diye daha bugun kalcamin ustune dustum  karin boslugum hala agriyor ama tevekeltu Allah ona siginiyorum kas aldirmak bile basit kaliyor diyecegim  ;) egerki korkuyosan fedakarlik edeceksin aldirmicaksin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Temmuz , 2013, 00:42:10
2.hamilelikte insan daha tecrubeli oluyor ama bunun yani sira cokta panik oluyor birkere evlat sevgisini o lezzeti tattigi icin herseyden ednsie ediyor anliyorum

ama benim hamileligim boyunca basima gelenleri bilsan yuz felci gecirdim ilac kullanmam gerekti kortoznlu sirf bebegim icin kullanmadim allaha sukur cok kisa bi zamanda gecti rahmimde kasilmalar oluyor hergun bunun endisesiyle yasiyorum acaba erken doguma sebebiyet verirmi diye daha bugun kalcamin ustune dustum  karin boslugum hala agriyor ama tevekeltu Allah ona siginiyorum kas aldirmak bile basit kaliyor diyecegim  ;) egerki korkuyosan fedakarlik edeceksin aldirmicaksin
cok gecmis olsun  :opucuk: benimde kolay gecmiyo ilki gibi istedim gibi yatamiyom keyif yapma filan yok  ::) kizimiz var sonucta ilgileniyoz sabahtan aksama kadar Rabbim gücünü veriyo sabrinida  :amin: ecrin 11kilodan fazla hep kucagimda napim istiyo yada mecbur kaliyom aliyom bazen bilmiyo anlamiyo karnimi tekme atiyo vuruyo bazende bebi diyo seviyo öpüyo  :k06: :k06: hersey ayri güzel  :love7: takmican kafaya

Lă_Tăhzen!

sagol canim aynen Annelik fedakarlik bosuna annelerin ayagi altinda degil ya cennet bunu hergun daha iyi anliyorum anne baska

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Temmuz , 2013, 00:54:03
sagol canim aynen Annelik fedakarlik bosuna annelerin ayagi altinda degil ya cennet bunu hergun daha iyi anliyorum anne baska
aynen bende daha iyi anladim anne olunca sabirli insan deildim sabri ögrendim sükür  :amin:

makaron

önce şaka yapıyosun zannettim baktım ciddiymişsin :) o kadar tedirgin oluyosan aldırma olsun bitsin. kendini sıktığına değmez.

nelss

kaşta deilde bıyıkta çok sıkıyorm kendimi   :cildir: :cildir: özel bölge ble bukadar acımıyor  :ehi: :ehi: :ehi:

birbuçukyıl

Hiç bir şey olmaz korkma. Sakınan göze çöp batarmış derler.Rahat ol.. zaten düşük tehliken varsa doktor yapmaman gereken herşeyi söyler sana.