Kizlar ecre abla oluyor...erkek kardeş geliyor..HAMİLEYİMMMM

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 07 Temmuz , 2013, 00:21:39

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Temmuz , 2013, 15:14:38
demet zor olsada geçip bitiyor şöyle geriye bakıyorumda o mide bulantılarını buğlemle nasıl geçirmişim Allah yardımcı oluyor bir şekilde bak bitti gitti 8.ayımdayım  :k06: :k06:

ben de o mide bulantılarını düşündükçe daha da uzaklaşıyorum bebek düşüncesinden ama bi yandan da çokk istiyorum ipeğimin kardeşi olsun diye... bakalım artık hayırlısıyla şu zamaları bi atlatsak, ben de size müjdemi veririm inşallah  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 24 Temmuz , 2013, 23:05:01
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 24 Temmuz , 2013, 15:14:38
demet zor olsada geçip bitiyor şöyle geriye bakıyorumda o mide bulantılarını buğlemle nasıl geçirmişim Allah yardımcı oluyor bir şekilde bak bitti gitti 8.ayımdayım  :k06: :k06:

ben de o mide bulantılarını düşündükçe daha da uzaklaşıyorum bebek düşüncesinden ama bi yandan da çokk istiyorum ipeğimin kardeşi olsun diye... bakalım artık hayırlısıyla şu zamaları bi atlatsak, ben de size müjdemi veririm inşallah  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: inş. canım hayırlısıyla en kısa zamanda ver bize müjdeyi Allah darda bırakmaz zaman gelip geçiyor belki bunda hiç bulantın olmaz  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

iklima

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Ağustos , 2013, 12:43:59
Kizlar bugun pit pitlari duyduk sukur  :occasion14:

gözünaydin canım rabbim kucağına da hayırlisiyla almayi nasip etsin
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

<<<betty>>>

maşallah kevsercim, Allah sağsalim kucağına aldığın günleri de göstersin inşallah...

xxcansuxx

ohhh maşaallah kuzuya ne güzel sağlıkla kucağına aldığın günleride görürsün inş.canım  :opucuk: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

canım burdanda tebrik ederim rabbim sağlıkla sıhhatle tamamına erdirsin inş

E N D E M İ K

:nazar: bu ay güzel haberler aldık. senide tebrik ederim canım.artık darısı başımıza...sağlıkla sağlıcakla...

olvido

11 haftalık olmuşsunuz bile maşaallah  :nazar: tebrik ederim canım hayırlı olsun kolay hamilelik kolay doğum olsun inş .

SABIRTAŞI

gözün aydın kevser çigim sağlıcakla kucağına alırsın INŞALLAH. . Ay bende böyle hamis leri duydukca heves yapıyorum 3. Ye ama eşim stemiyor daha kuçuk diyor kızım 21 aylık Ama ALLAH KISMET ederse. . Onun dediği olur hayırlısı bakalım. . 

lagrima

rabbim sağlıkla sıhhatle kucagın almayı nasip etsin. hayırlı ugurlu olsun inş. iyi cesaret ben tırsıyorum 2. için :( oğlum cok zor bir cocuk