Kizlar ecre abla oluyor...erkek kardeş geliyor..HAMİLEYİMMMM

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 07 Temmuz , 2013, 00:21:39

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Ecre abla oluyorrrrrrr hamileyimmmm dort haftalikkkk

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

nelss

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Temmuz , 2013, 15:41:10
Ecre abla oluyorrrrrrr hamileyimmmm dort haftalikkkk
:nazar: :nazar: gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün. Hayırlı sağlıklı bi evlat olur ins.  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Balböceği

xxcansuxx

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
kevser canım çok çok sevindim tebrik ederim ecre abla oluyor ohhhh yandan yandannn  :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hadi hayirli olsun  :opucuk: masallah bu ikinciler hic bekletmeden geldiler  :nazar: :nazar: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

asya81

tebrik ederim canım :nazar: ben halacesaret edemiyorum benim sıpa çok zor  :icon_pale: ve gün geçtikçe hiç ele avuca sığmaz oldu  :cildir:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Temmuz , 2013, 23:14:31
tebrik ederim canım :nazar: ben halacesaret edemiyorum benim sıpa çok zor  :icon_pale: ve gün geçtikçe hiç ele avuca sığmaz oldu  :cildir:
benimkide cadi ama ben genede korkmuyom zaten ikinciyi yapcaktik niye bekliyimki dedim ikisi bir büyür okula gider bende rahat ederim dedim sende öle düsün  :laughing7: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

Valla bide benim gibi cesaret edemeyip hata hic dusunmeyip aniden cikip gelmesi var ki budaha kotu en iyisi planli  bi gevelik sok yasanmaz en azindan  :k06:

doğangüneş

Ayy hadi kevsercim inşallah heyecanla bekliyoruz  :muzz:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 07 Temmuz , 2013, 18:52:24
kevsercim hadi hakkında hayırlısı olsun.İNSALLAH hamilesindir.,,,gülün dediği gibi önceden olsa hemen test yapardın..yapardık aslında.. :laughing7:
sumeyracim amin canim sagol

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

izemsevi

hayırlı olsun allah tamamına erdirsin

seda87

KEVSERCİİM GÖZÜÜN AYDIIN CANM YAA HATIRLADIM ŞİFREMİ SONUNDA  :k06: :k06: HAYIRLIYLA KUCAĞINA LAMAYI NASİP ETSİN RABBİM İNŞ
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aybenim

Tebrik ederim tatlim. Ecre ve kizim beraber dogmuslardi. Sen cesaretli ciktin masallah pit diye geliverdi bebişte. Aslinda bende istiyorum ama malum benim kizim acayip hiperaktif. Onun pesinden kosarken karnimdaki yavruya birsey olur diye korkuyorum ondan ben daha düsunmuyorum. Ama kizima kardes geliyo iste.  :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: