29 Nisan , 2024, 07:57:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bacak kılı

Başlatan aşkitoom, 02 Temmuz , 2013, 18:49:53

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar 11 haftayı geciyoruz,artık cinsiyetini merak ediyoruz.önce sağlıklı hayırlı bi evlat olması çok önemli.
biliyorsunuz herkes cinsiyette tahminlerde bulunur.az önce nette okudum,erkekte annenin bacak kılı daha cabuk uzarmış bu doğru mu.bana saçma geldi,herkesin bünyesi farklı.kimi ağdayla alıyor,kimi makineye veriyor.o yüzden büyüme şekli değişir.bide erkek annelerimize sorayım,sizlerde hızlı büyüdü mü.

özlem0609

canım bana da sacma geldı,benım zaten pek yoktur bacaklarımda ama hamılelık esnasında da olmadı,ama sunu duymustum erkege hamıleysen gobek delıgının kenarı kıllanıyormus,benım biraz oyle,cok deıl tabı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

aşkitoom

Alıntı yapılan: özlem0609 - 02 Temmuz , 2013, 18:56:30
canım bana da sacma geldı,benım zaten pek yoktur bacaklarımda ama hamılelık esnasında da olmadı,ama sunu duymustum erkege hamıleysen gobek delıgının kenarı kıllanıyormus,benım biraz oyle,cok deıl tabı :toothy10: :toothy10: :toothy10:

göbek deliğinin kenarlarında bende de var.hadi söyle bana benimkinin cinsiyeti nedir,tahminde bulun :k06:

sevilay21

allah saglikli eli ayagi saglam evlat versin  rabbim gönlüne göre versin ay ben kizlara bayiliyorum ya esimde cok seviyor kiz cocuklarini allahin gücüne gitmesin rabbimden gelene raziyiz insallah bisey olmazsa isterimki kizim olsun oglumda olsun tabi ama kizlari cok seviyorum ay icim heycan kapti  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: bende cok sey istiyorum ya :D

Emine

Çok şey duydum ama bunu ilk kez duyuyorum  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

banada cok sacma geldi  :laughing7: :laughing7: kendin bunu anlayabilirsin aslinda kizinda hamileligin nasil gecti ona göre kiyasmala yap  ::) mesela ben kizimda cok bulantim olmustu halsizdim etten ilk 4ay tiksindim hic yemedim  :igrenc:
ama bu hamileligimde tam tersiydi et yedim hep midem cok bulanmadi cok uyumadim yorgunluk yoktu  :k06: ondan ben anlamistim erkek olcani  :ehi: Rabbim sagliklan versinde gerisi yalan  :opucuk:
:nazar: :nazar:

aşkitoom

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° link=topic=27983.tsg1282810#msg1282810 date=1372797047
banada cok sacma geldi  :laughing7: :laughing7: kendin bunu anlayabilirsin aslinda kizinda hamileligin nasil gecti ona göre kiyasmala yap  ::) mesela ben kizimda cok bulantim olmustu halsizdim etten ilk 4ay tiksindim hic yemedim  :igrenc:
ama bu hamileligimde tam tersiydi et yedim hep midem cok bulanmadi cok uyumadim yorgunluk yoktu  :k06: ondan ben anlamistim erkek olcani  :ehi: Rabbim sagliklan versinde gerisi yalan  :opucuk:

cnm bikaç gözlemlediğim bişey var,mesela kızımda 8-9 hafta kadar midem bulandı üsküfra ettim.bunda 11 haftalık oldu hala bulanıyor,kızımda et türünü çok severdim yani içim kalkmazdı.etten pek değilde tavuktan midem bulanıyor.2 hafta önce pikniğe gittim,ucundan aldım tavuğun içim kalktı.2 defadır tavuk pişiriyorum içim almıyor.kızımda ilk 3 ay kahverengi leke geliyordu,bunda Allaha şükür yok.

nelss

bacak kılını ilk defa duydum bende göbeğe bakarak anlıyolar ama benim göbeğim öne çıktı yanlarımda bse yok gören erkek olduğunu tahmin ediyor  :-* bde kız çoçuğunda kadının totosu büyürmüş  :ehi:

makaron

nerden akıllarına geliyor anlamıyorum ki? bacak kılından cinsiyet tahmini nası bişey  :ehi:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nelss - 03 Temmuz , 2013, 10:22:32
bacak kılını ilk defa duydum bende göbeğe bakarak anlıyolar ama benim göbeğim öne çıktı yanlarımda bse yok gören erkek olduğunu tahmin ediyor  :-* bde kız çoçuğunda kadının totosu büyürmüş  :ehi:
aynen benimde karnim sivri yanlar bos herkes anliyo oglum olcani  :k06:

nelss

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 03 Temmuz , 2013, 15:19:48
Alıntı yapılan: nelss - 03 Temmuz , 2013, 10:22:32
aynen benimde karnim sivri yanlar bos herkes anliyo oglum olcani  :k06:
:laughing7: :laughing7: aynen canım sanki top gibi duruyor  ;) ;)

Aşkk

başka bişi kalmamış bacak kılından mı teşhis ediyolar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kızlar benim de erkeğim çok sivri  :k06: :k06: dediğiniz gibi yanlar boş öne doğru uzuyo  :k06: