11 Mayıs , 2024, 20:55:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Göğüs kremi kullanıyor musunuz?

Başlatan özlem0609, 28 Haziran , 2013, 11:46:56

« önceki - sonraki »

Aşkk

aynen canım dr a sormadan hareket etmemek lazım en iyisini onlar bilir  :icon_thumright:

sudenaz85

özlem dediğin kremden aldım başladım be 1 ay var doğuma inş. işe yarar

iklima

e nasıl sürüyosunuz hem doğumu tetikliyor diyordunuz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

özlem0609

ee hayırlı olsun sudecım,sen erken baslamıssın,ben gecen hafta basladım surmeye,az az suruyorum.meme uclarını uyarark surmuyorum,masaj yapar gıbı deıl yanı,zaten surmesı 1 dk yı bıle almıyor,dr lar da dogumdan kısa bı sure once kullanılmasının faydalı olacagını soyluyolar zaten

asya81

bende son haftalarımda lansinoh sürüyordum az az sütümde gelmeye başlamıştı doğumdan sonra krem felan fayda etmedi göğüs ucum kabuk gibi kalktı :-ooo aman ne acı dedim baya emziremiycem sağ göğsümü neyse halam soğan suyu sür dedi sürdüm ertesi güne hçbişiyim kalmadı hatta bidaha acımadı gögüslerim
aklınızda bulunsun yara olursa emzirince soğanı rendeleyip suyundan sürüverin

CAN TANEM

Kızlar benimde hiç gögüs ucum yok bunun için ne zaman biseyler kullanmaya baslamalıyım bu durumda olanlar varmı :k06:

Balböceği

Göğüs ucunu çıkartmak için ayrı bir yöntem var mı bilmiyorum  :icon_scratch:

Benimde yoktu zor geçti yara bere içinde Emdi durdu, şükür sağ göğsümün ucu bayağı çıktı digeride onu pek fazla emmediği için çok azıcık var.. Eme eme çıkıyor işte  :ehi:

iklima

pompa da çıkartiyormuş uçları
ama doğumdan önce kullanilir mi dr a sormak lazım
bu göğüs olayından korkuyorum ben biraz.
:icon_scratch:
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

CAN TANEM

Alıntı yapılan: Balböceği - 23 Temmuz , 2013, 14:43:34
Göğüs ucunu çıkartmak için ayrı bir yöntem var mı bilmiyorum  :icon_scratch:

Benimde yoktu zor geçti yara bere içinde Emdi durdu, şükür sağ göğsümün ucu bayağı çıktı digeride onu pek fazla emmediği için çok azıcık var.. Eme eme çıkıyor işte  :ehi:

İlahi eda :ehi:

Kız bi aleti var diye duydum ama ne zaman kullanmaya baslıycam bilmiyorum bi sonraki kontrolde doktora sormak en iyisi

Balböceği

Varmıymış öyle bişey  :icon_scratch: cahillik işte anam  :ehi:

Aşkk

kübracım kremi sürmekle bişi olmaz uyarmaya bile fırsat olmuyo  ;) o aletler falan sakıncalıdır  :dontknow:
ben 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı her gece sürüyorum 1 ay önce başlanmalı deniyo erken mi başladım  :dontknow:

sudenaz85

benim arkadaşlar hep 2 ay önce başlamaz sorun olmaz ya zaten azcık sürüyoz birde meme ucu çıkarıcı alet var canım ondan kullanırsın şimdi değil tabi doğumdan sonra

sudenaz85

ponçik

Alıntı yapılan: sudenaz85 - 30 Temmuz , 2013, 00:51:43
cantanem bak canım bunu kullanıyolar genelde alabilirsin bundan
http://www.e-bebek.com/gogus_koruyuculari/lansinoh/lansinoh_gogus_ucu_cikartici/LSI-90279

lansinoh benim hiç işime yaramadı  :igrenc:
sonra purelan 100 kullandım , tavsiye üzerine almıştım o arkadaştan Allah razı olsun yoksa o yaralar asla düzelmezdi  :cildir: