04 Mayıs , 2024, 23:05:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

hamileyimmmmmmm

Başlatan sevilay21, 27 Haziran , 2013, 16:21:30

« önceki - sonraki »

makaron

sevilay dualarımız seninle. insan bu duyguyu yaşayınca sanki hep tekrarlıycakmış gibi geliyor. inşallah bu sefer iyi gider de ben ve benim gibilere umut olur. önlem olarak bişey yapıyor musun?

sevilay21

vala bugün doktora gitdim ultrasyonla bakti daha cok kücük deli deyil dedi simdi kan sonuclarini bekliyorum hcg bakarak sonucunu söylecek nasil olup olmadigini yani beklicez kese gözükmesi kacinci haftada beli oluyor bana yazarsaniz sevinirim

Ya-semin

gözün aydın canım, genellikle 5 ila 6. haftalarda görünüyor kese. inşallah doktora her gidişinde bebeğinin güzel haberlerini alırsın...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

sevilay21

sevilay21

549 cikmis hcg iyimi sizce cok düsük ya

CAN TANEM

Adetin kaç gün geçti canım

sevilay21

mayis ayinda igne tedavisi yüzünden iki defa kanamam olmusdu sonra doktor adetimi beklemedi yumurtayi büyütdü sonra hamile kaldim simdi ben hangisi normal adet kanamamdi onuda bilmiyorum yani tarih olarak hangi gündü bilmiyorum haziranin 10 da catlama ignesi vurdu ondan sonra iki gün iliskide bulun dedi sonra ben haziranin 12 de progestoron kullandim simdiye kadar 22 gün gecdi yani suan benim kafama karma karisik dis gebelik olabilirmi ya moralim bozuldu ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

CAN TANEM

Canım ayın 10 unda çatlatma yaptıysa 14-15 gün sonrasını adet günün sayabilirsin bence değerin gayet iyi hiç endiselenme  :opucuk:

Ya-semin

ilk bhcg'yi kaç gün önce yaptırdın ve değerin kaçtı canım yoksa bu ilk bhcg mi yaptırdığın?
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

aşkitoom

cnm sen 27haziran baktımıştın,106 çıktı.bugün 5 gün geçti 2 katlaması gerekiyor hep sanki bana biraz değer düşük gibi geldi.ama geç döllenmede olabilir,moralini bozma :opucuk:herşey gönlünce olsun.

sevilay21

4 gün öncedi galiba 106 cikti bugünde 549

sevilay21

Alıntı yapılan: aşkitoom - 02 Temmuz , 2013, 15:39:57
cnm sen 27haziran baktımıştın,106 çıktı.bugün 5 gün geçti 2 katlaması gerekiyor hep sanki bana biraz değer düşük gibi geldi.ama geç döllenmede olabilir,moralini bozma :opucuk:herşey gönlünce olsun.
evet canim dogru dedin ama kismet bakalim 2 gün sonra randevum var

CAN TANEM

Alıntı yapılan: sevilay21 - 02 Temmuz , 2013, 15:40:08

Canım 4 gün önce 106 ise suanki değerin gayet normal bence kendini hiç strese sokma olurmu Bu sefer Allahın izniyle kucağına alacaksın bunu düşün sadece :opucuk: :nazar: :flowers:

Ya-semin

Alıntı yapılan: sevilay21 - 02 Temmuz , 2013, 15:40:08

canım değerin güzel artmış, hiç korkma aklına olumsuz şeyler getirme.. seni çok iyi anlıyorum bende daha önce iki düşük yaptım ve o korkuyu atmak çok zor ama bunu başarmalısın. sen stres yapma ki bebeğin de etkilenmesin. bak göreceksin herşey yolunda gidecek inşallah

aşkitoom

Alıntı yapılan: sevilay21 - 02 Temmuz , 2013, 15:41:45
Alıntı yapılan: aşkitoom - 02 Temmuz , 2013, 15:39:57
evet canim dogru dedin ama kismet bakalim 2 gün sonra randevum var

canım şimdi hesapladım değerin normal bugün 424 çıkıyor.yarın 640larda olması gerekiyor.üzülme bitanem :opucuk: