Hatooommm (♣ ђคtเςє ♣) doğuma giriyor !!!!!

Başlatan Aşkk, 26 Haziran , 2013, 17:25:43

« önceki - sonraki »

nelss

Lă_Tăhzen!

Hayirli olsun Allah anali babali buyutmeyi nasip etsin  :flowers:

özlem0609

hatıcecım sen epıdural mı oldun?genel anestezı mı yoksa?bende her ıhtımalı dusunuyorum,epıdural benı korkutuyo,dr ların konusmalarını duymak,kesıldıgını bılmek :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
bi yandan da cocugumun cıkısını gormek ıstıyorum  :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Kuzum gözün Aydın olsun, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 04 Temmuz , 2013, 00:18:59
2600 doğdu canım ultrason çok yanıltıyomuş son muayenede dr 3150 demişti ama baya eksik doğdu  :dontknow: ama çok şükür sağlıklıyız gülcüğm  :opucuk: maşallah iyi emiyo elinde olsaa hiç bırakmıcak  :ehi:
olsun olsun kilosu az olsa bile saglikli olsun yeter ecrinde eve geldimde 2600gr di heray bir kilo aldi hic fark etmiyo zaten bi kac ay sonra  :k06: :opucuk:
:nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: özlem0609 - 04 Temmuz , 2013, 16:55:46
hatıcecım sen epıdural mı oldun?genel anestezı mı yoksa?bende her ıhtımalı dusunuyorum,epıdural benı korkutuyo,dr ların konusmalarını duymak,kesıldıgını bılmek :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
bi yandan da cocugumun cıkısını gormek ıstıyorum  :love9: :love9: :love9:

epıdural oldum canım eğer sezryan olursan tavsiye ederim korkulucak hiç bişey yok aksine çok rahat  :icon_thumright:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: Balböceği - 04 Temmuz , 2013, 20:23:33
Kuzum gözün Aydın olsun, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :love9:

tşk ederim edoşum amin inşallah  :amin:  :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 04 Temmuz , 2013, 21:44:06
Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 04 Temmuz , 2013, 00:18:59
2600 doğdu canım ultrason çok yanıltıyomuş son muayenede dr 3150 demişti ama baya eksik doğdu  :dontknow: ama çok şükür sağlıklıyız gülcüğm  :opucuk: maşallah iyi emiyo elinde olsaa hiç bırakmıcak  :ehi:
olsun olsun kilosu az olsa bile saglikli olsun yeter ecrinde eve geldimde 2600gr di heray bir kilo aldi hic fark etmiyo zaten bi kac ay sonra  :k06: :opucuk:

aynen canım sağlıklı olsunda gerisi önemli değil her gün biraz biraz alıyo çok şükür  :amin:

özlem0609

ben iyice strese gırmeye basladım :y25: :y25: :y25: :y25:
yarın kontrolumuz var 36+4 olucm,catı muayenesı yaparmı bılmıyorum,bebegın kılolu olacagını soyledı,buda dogum seklını degıstırebılır dedı,ben o muayeneden korkuyorum,buda dogumu tetıklıyo tabı,Rabbım yuzumuze baksın,sag salım artık :amin: :amin: :amin:

sudenaz85

ayyy çok şaşırdım hayırlı olsun canım iyi olmanıza sevindim  :nazar:allah uzun ömürler versin darısı bize şimdi 20 gün öncemi doğmuş oldu

Aşkk

evet sudecim öyle oldu bebeler meraklı erken gelmeye çantaları hazırlayalım bizde  :-ooo

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bence 30.haftalara gelince cantaniz hazirda bulunsun simdikiler erken gelme pesinde valla benim gözüm korktu  :suclu: kizimda 3hafta erken geldi  :laughing7: oyüzden cantam hazir simdiden  :k06: ama insallah bu sefer zamaninda gelir  :k06:

Aşkk

gül deme öle yaaa zaten böle duydukça korkuyorum  :-ooo
bebeğim tamam da çantada benim eksiklerim var otursunlar oturdukları yerde  :caca: :ehi: :ehi:
sende biraz erken hazırlamışın ama  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Aşkk - 05 Temmuz , 2013, 01:37:25
gül deme öle yaaa zaten böle duydukça korkuyorum  :-ooo
bebeğim tamam da çantada benim eksiklerim var otursunlar oturdukları yerde  :caca: :ehi: :ehi:
sende biraz erken hazırlamışın ama  :k06:
bencede kalsinlar icimizde zamanlari dolana kadar  :caca: :caca:  :ehi: :ehi:
evet aslinda erken ama hep aklimdaydi dedim yapayim ortadan ciksin bide benim kizim var ya anca zaman buldum yapim dedim  :k06: sende tamamla eksiklerini rahat rahat bekle  :occasion5:

Aşkk

heh şöle çıkar sopanı da korksunlar gelmesinler  :caca:  :ehi: :ehi:
sen iyi yapmışsın doğru zaman buldukça halledebileceksin işlerini  ;)
son ana zaten bırakmam  :-ooo bu yakınlarda halledicem onu da araştırmadayım  :occasion14: