PIT PITLARI DUYDUK BUGÜN

Başlatan bidamLask, 14 Haziran , 2013, 16:35:38

« önceki - sonraki »

bidamLask

Doktora gittik bugun kalp atişlarını duyduk cok sukur. Tabi daha cok kucuk oldugu için bişi soylemek için cok erken dedi doktor. 16 gundur devam eden lekenmelerime ise 1 hafta daha devam edebilir dedi. birikmiş kan varmıs galıba kesenin yanında.

Kalp atısları duyulmayacak dıye cok korktum bi ara.  :k06:  Kendi kalp atıslarımı duydum doktor bebegın kalp atıslarını dinlemeye calısırken. :k06: :k06:

Normal yasantına don dedı. Ama 2 saatlık bı yolculukta yapma, cam silme vs. seyler soyledi. İçim biraz olsun rahatladı. :love9: :love7: :love9:

Progestan cok fena baş donmesi yapıyor sadece......

♣ ђคtเςє ♣

gözünaydın canım çok sevindim  :opucuk:bnde ilk ayımda progestaa kullanmıştım baş dönmesi ve bulantı yapmıştı ama bırakınca düzeldim hemen  :icon_thumright:

bidamLask

cok tesekkur ederım canım ya :opucuk: pamuk gıbı hafifiim bugünn :occasion5:

♣ ђคtเςє ♣

hehe tahmin edebiliyorum  :k06: allah hepp güldürsün yüzünüzü bebişinizle  :amin:

bidamLask

Amin canım cumlemizi :opucuk: :love9: :flowers:

aşkitoom

Alıntı yapılan: bidamLask - 14 Haziran , 2013, 16:35:38
                         Doktora gittik bugun kalp atişlarını duyduk cok sukur. Tabi daha cok kucuk oldugu için bişi soylemek için cok erken dedi doktor. 16 gundur devam eden lekenmelerime ise 1 hafta daha devam edebilir dedi. birikmiş kan varmıs galıba kesenin yanında.

Kalp atısları duyulmayacak dıye cok korktum bi ara.  :k06:  Kendi kalp atıslarımı duydum doktor bebegın kalp atıslarını dinlemeye calısırken. :k06: :k06:

Normal yasantına don dedı. Ama 2 saatlık bı yolculukta yapma, cam silme vs. seyler soyledi. İçim biraz olsun rahatladı. :love9: :love7: :love9:

Progestan cok fena baş donmesi yapıyor sadece......

kuzum Allah kucağına almayı da nasip etsin inş :amin: bende progestan kullanıyorum ilk başta hap gibi içiyordum ağızdan,çok aşırı baş dönmesi yaptı.doktoruma gittim dediki ağız yoluyla alındığı zaman tansiyon düşüklüğü yapar başın döner dedi.vajinal yoldan kullan dedi fitil gibi yani.ben öle kullanıyorum baş dönmem yok.hemde vajinal yoldan daha etkiliymiş herhalde, öyle bi duyum aldım.

bidamLask

amin canımm aminnn :amin: rabbim ısteyen herkese hayırlısıyla saglıklı sıhhatlı dogurup buyutmeyı nasıp etsın :amin: :opucuk:

Kafamı dik tutamayacak zamana bile gelmeye basladım progstanda  :y25: daha once kullandıgımda boyle yapmamıstı ama. ,ilk gebeligimde boyle sorunlarla karsılasmamıstım hıc. :dontknow:

Sabredecegiz artık biraz ne yapalım :love7: :love9: :love7: