28 Mart , 2024, 21:09:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

seviyesiz insanlar!!!!

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 28 Mayıs , 2013, 15:05:53

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

güya facede buraya inat sayfa acilmis hepimiz birimiz icin orda milletin resmen kandiriyolar üyelikleri silinsinde sayfa amacina ulassin diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: ama sayfa ne sayfa küfürler havada ucucuyo dün banada rast geldi nagehan isimli kisi küfür etti bende uyardim midemizi bulandirma küfür etme diye yok neymis o edermis yaparmis kimsin sen filan dedim ama seviyesinede inmedim bana öyle bir küfür ettiki igrecti resmen  :igrenc: :igrenc: :igrenc: artik ne acik nede kapali sekilde yazamicam sekilde baktim ötekilerinde hosuna gidiyo kimse demiyo evet küfür etme diye dedim haa öylemi silin beni burda ne isim var seviyesiz insanlarin yaninda  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
dünden beri kafamda dedikleri kadinligimi anneligimi hamileligimi hice sayip tanimadigi kisiye yatak odasi küfürleri edecek ne hakkettim ben basim hala agriyo beddua etmiyorum küfür hic etmiorum seni ALLAHA HAVALE EDIYORUM!!! ALLAHINDAN BUL INSALLAH  :amin: :amin: :amin:
iyikide giden gitmis valla oh ne güzel olmus zaten bi ise de yaramiyodunuz gir gir yapmaktan baska biri bisey sorsa cvp bile vermiyodunuz sizin amaciniz zaten baskaymis  ;)  :wave: :wave: :wave: :wave:
:nazar: :nazar:

Bluegirl

:-\  :-\  :-\ üzüldüm canım senin adına keşke iyice düşünüp öyle katılsaydın gruba
Ben bir kadının en önemlisi bir annenin ağzına küfürü hiç yakıştıramıyorum  :-\
Allah akıl fikir versin  :-\

♣ ђคtเςє ♣

boşver gülcüğm bizde çıktık o sayfadan gerekte yok seninde gerçekleri görebilmen ne güzel hiç kafana takma canım benim kişi kendi neyse karşısındakinide öyle görürmüş sen umursama canım bnm, ecrin ve vedat efe diye iki meleğin var senin küfür eden annelik ne farkına varamamış daha malesef  :dontknow:

Aşkk

aynen bizde çıktık o gereksiz feysteki gruptan  :icon_thumright: insanların  işlerine gelmeyen bişi oldumu böle oluyor hemen saldıraya geçiyorlar onlar konuşacak sen susacaksın o zaman senden iyisi yok bizim gibi susmayan insanlar işlerine gelmiyor  ;)
canım benim o yüzden gereksiz insanlar için hiç üzülme kendini  hele ki bu halinle :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Gülpare - 28 Mayıs , 2013, 16:19:55
:-\  :-\  :-\ üzüldüm canım senin adına keşke iyice düşünüp öyle katılsaydın gruba
Ben bir kadının en önemlisi bir annenin ağzına küfürü hiç yakıştıramıyorum  :-\
Allah akıl fikir versin  :-\
ya bide hem kizi emziriyo doymuyo essek sipasi filan dedi zaten arada agza alinmicak cirkin laflar ötekiler dalgaya aliyo hosuna gidiyo bende dayanamadim uyardim bana saldirdi bu sefer kimsede bisi yazmayinca zoruma gitti  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 28 Mayıs , 2013, 22:51:32
boşver gülcüğm bizde çıktık o sayfadan gerekte yok seninde gerçekleri görebilmen ne güzel hiç kafana takma canım benim kişi kendi neyse karşısındakinide öyle görürmüş sen umursama canım bnm, ecrin ve vedat efe diye iki meleğin var senin küfür eden annelik ne farkına varamamış daha malesef  :dontknow:
evet aynen öyle cnm bunlarin amaci baska zaten ne isimiz vardiki orda  :violent1: :violent1: öyle kisiler evde kocasina yada baskasina eziliyo diye sinirini baskalarindan cikariyomus Allah islah etsin ne diyelim  :amin: böle seylere aliskin olmadigim icin sinir oldum inan gece rüyama girdi rahat yatamadim sanki ben yanlis yapmisim gibi halbuki Allah yukarda sadece uyardim ama ne hali varsa görsünler burdaki dostluklar yeter bize  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 28 Mayıs , 2013, 23:07:26
aynen bizde çıktık o gereksiz feysteki gruptan  :icon_thumright: insanların  işlerine gelmeyen bişi oldumu böle oluyor hemen saldıraya geçiyorlar onlar konuşacak sen susacaksın o zaman senden iyisi yok bizim gibi susmayan insanlar işlerine gelmiyor  ;)
canım benim o yüzden gereksiz insanlar için hiç üzülme kendini  hele ki bu halinle :opucuk:
evet eger bende sesimi cikarmasaydim muhabbete katilsaydim benden iyisi yoktu ama ben böyleyim napim iyikide dedim ciktim sayfadan  :muzz: :muzz: :muzz:  :opucuk: :opucuk:

Aşkk

ee heralde senden iyisi olmayacaktı  :k06: canım  herkesin karakteri farklı bende susamam o yüzden insanların işine gelmez hiç ama öbür türlüsü de bizim gibilere yakışmaz  ::) o yüzden salla gitsin  :muzz: :muzz: :muzz: bu arada gülcüm tespitlerin de çok yerinde  ;)  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mecnunum= ev kuşu - 28 Mayıs , 2013, 23:31:29
ee heralde senden iyisi olmayacaktı  :k06: canım  herkesin karakteri farklı bende susamam o yüzden insanların işine gelmez hiç ama öbür türlüsü de bizim gibilere yakışmaz  ::) o yüzden salla gitsin  :muzz: :muzz: :muzz: bu arada gülcüm tespitlerin de çok yerinde  ;)  :opucuk:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :opucuk: :opucuk:

Aşkk

çıtır anne

hiç sıkma canını tatlım ooooo bana neler nler dediler zerre umrumda diiller ama kendileri kuduruyo
şimdide yalakalık yapmadığın için herşey en güzelini yapmışsın  :aferin: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: çıtır anne - 28 Mayıs , 2013, 23:38:33
hiç sıkma canını tatlım ooooo bana neler nler dediler zerre umrumda diiller ama kendileri kuduruyo
şimdide yalakalık yapmadığın için herşey en güzelini yapmışsın  :aferin: :opucuk:
merak etme cnm onlara yalakalik eden cok  :ehi: :ehi: dedikleri yanina kalsin Allah islah etsin ne diyelim biz agzimiza yakistiramadik küfürü onlara iyi yakismis  :laughing7: :opucuk:

Aşkk

çıtır anne

her insana çirkinlik yakışmıyo ama onların üstüne cuk oturmuş  :ehi: :ehi:
he birde guya biz onların forumuna giriyomuşuzda onları takip ediyomuşuz korkularından
üyelerden bi kaçını silip dışarıya üyeliği kapamışlar  :ehi: :ehi: :ehi:
bizi itham ettikleri suçu kendileri yapıp bebeğimonlinedan çıkmıyolar maşaallah  :laughing7: :laughing7:
bizde salağız ya anlamıyoruz onların olduğunu
işte insanlar karşısındakileride kendi gibi sanıyo napalım onlarda öyle  :laughing7: :laughing7:

Aşkk