27 Nisan , 2024, 22:32:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR ŞOKTAYIM HAMİLEYİM

Başlatan cigdemcrocus1501, 28 Mayıs , 2013, 12:05:21

« önceki - sonraki »

cigdemcrocus1501

GECE İLAÇ İÇİCEKTİM DİŞİM AGRIYORDU OYLESİNE BİR TEST YAPTIM POZİTİF İNAMADIM TABİ YANLIŞTIR DEDİK ERTESİ GUN TEKRAR BASKA TEST ALDIM YAPTIM YINE ÇİFT ÇİZGİ..SONRA EŞİM ZORLA KAN TAHLİLİNE GOTURDU VE DEĞERİM 880 CIKTI SOKTAYIM VALLA BUNCA SENEDEN SONRA İNANSIM GELMİYOR HALA BİR YANLIŞLIK VARMIŞ GİBİ..TAMDA TÜP BEBEK İÇİN DOKTORLA AĞUSTOSU AYARLAMIŞTIK AMA SON BİR KEZ BU İLACI KULLAN DEDİ VE OLDUU:))))AMA COK RAHATIM ACABA ULTRASONDA CIKICAKMI BİŞEY OLURMU DİYE HİÇ DÜŞÜNMÜYORUM TUTTTU YA O BİLE YETTİ BANA:)))

meleğimgel

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimizin bebişlerini sağlıcakla almayı nasıp etsin canım :)  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: gözünaydın :)

sukeyna

Gözün Aydın canım Allah tamamına erdirsin , klomen mı kullanmıştın?

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın canım... tebrikler

♣ ђคtเςє ♣

gözünaydın canım söylemiştim sana bak yanlış falan yok hamilesin  :muzz: hayırlı uğurlu olsun  :opucuk:

ツgöçmen_54 ツ

ayyy süper bir haber bu  :-ooo  :hieyt: :hieyt:
çok ama çok sevindim canımmm  :opucuk:
femara ve çatlatma iğnesiylemi oldu  :D

cigdemcrocus1501

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 28 Mayıs , 2013, 14:31:31
EWET CNM SENIN VERDİĞİN FEMARAYI ANCA KULLANDIM DR BIR AY DENE DEMİŞTİ AMA NE KONTROLE GITTIM NEDE ÇATLAMA İĞNESİ OLDUM..KENDİLİĞİNDEN OLMUŞŞ.UĞURLU GELSİN DEMİŞTİN GELDİ BAKK:))SENİN NASIL GİDİYOR

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun Rabbim sagliklan kucagina almayi nasip etsin darisi bekleyenlerin basina  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

canım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin :amin: :amin: bi muhabbet etmiştik ama sorununuz neydi hatırlayamadım.Bir kere aşılama olduydu heralde :icon_scratch: kismet bu zamanaymış ne kadardın bekliyodun.Bi de bu ilaç ne için ve kendi kafana göremi kullandın nasıl bi ilaç ne zaman kullanılır anlatsana canım

makaron

canım ne çok sevindim. bir bir arkadaşlarımızdan güzel haberler alıyoruz. Allah tamamına erdirsin inşallah.

FİGENN

Allah kucağına almayı nasip etsin canım  :hello2:   :amin:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 28 Mayıs , 2013, 15:07:02
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 28 Mayıs , 2013, 14:31:31
EWET CNM SENIN VERDİĞİN FEMARAYI ANCA KULLANDIM DR BIR AY DENE DEMİŞTİ AMA NE KONTROLE GITTIM NEDE ÇATLAMA İĞNESİ OLDUM..KENDİLİĞİNDEN OLMUŞŞ.UĞURLU GELSİN DEMİŞTİN GELDİ BAKK:))SENİN NASIL GİDİYOR

o  kadar çok sevindim ki anlatamam  :hieyt: ilacı verdikten sonra arkandan o kadar çok dua ettimki.dualarım kabul oldu  hamdolsun  :amin:
benimde şimdilik güzel gidiyor bir sıkıntım yok.kızımız olcakmış inşallah   ;D

Aşkk

ohh bak doğruymuş hamilesin   :flowers: hayırlı olsun rabbim tamamına erdirsin inş  :amin:

cigdemcrocus1501

TSKKURLER ARKADASLAR İNŞ SAĞLIKLI OLUR BİLEMİYORUM ÇÜNKÜ ANTİBİYOTIK KULLANICAM SANIRIM..NEYSE KLOMEN KULLANMIŞTIM AMA İŞE YARAMADI...İKİ KERE AŞILAMA YAPTIRMIŞTIM OLMADI..BU AY FEMARA DIYE BİR İLAÇ KULLANDIM .İKİMİZDEDE SORUN YOK..SADECE BEN 8 YIL ONCE ÇIK.KİSTİ AMELİYATI OLMUSTUM.AMA TUPLERDE FLN Bİ TIKANIKLIK YOK .REZERV DE İYİYDİ..YANI OLMAYINCA OLMADI İŞTE POLİP ALDIRDIM.3-4 AY SONRA HAMILE KALDIM İŞTE.İNŞALLAH YARABBİM HEPİMİZE SAĞLIKLI EVLATLAR NASİB EYLER.İSTEYEN HERKESİN OLSUNNNN

seher19

gözün aydın canm benim :flowers: :flowers :love9: allahım tamamına erdirsin ... doktor son olarak bu ilacı kullan dedi yazmışsın ya rica etsem ilacın ismini yazarmısın buraya