29 Nisan , 2024, 15:42:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aslan gozlum AYSE canim aysemmm hamileee

Başlatan mutluluk, 24 Mayıs , 2013, 18:58:16

« önceki - sonraki »

mutluluk

Kusura bakmayin heyecandan ne yazacagimi bilemiyom...telden giriyorumm olmustur inss

mutluluk

Eve dayanamadimm telden yaziom ama duzgun yazamiyomm. :hieyt: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Canım benim cok sagol çok duygulandım sırayla hepimiz bebislerimizi kucagimiza aliriz hala inanamiyorum

CAN TANEM

Ayşemmm kuzummm süper bi haber nasıl sevindim anlatamam rabbim kucagımıza aldıgımız günleride göstersin inşallah :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:

Emine

Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 24 Mayıs , 2013, 21:03:05
Ayşemmm kuzummm süper bi haber nasıl sevindim anlatamam rabbim kucagımıza aldıgımız günleride göstersin inşallah :muzz: :hello2: :hieyt: :hello2: :muzz: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:
insallah canim yarin test yaptiracagim test yaptim cizgi belirgin ve hemen cikti

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Emine - 24 Mayıs , 2013, 21:04:30
Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin  :amin:
insallah heyecan ve korku basladi artik

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bana dua eden, sıkıntılı zamanlarında teselli eden herkese cok tesekkür ederum iyi ki sizleri tanımışım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ay cok cok sevindim sükürler olsun nazli kardes sonunda geldi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: insallah sagliklan hayirlisiylan kucagina alirsin  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

destina06

ayşemmmmmmmmmm :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: çok sevindim kuzum Allah tamamına erdirsin :love9: :love9: :flowers:

destina06

sadom senin başlığa da koptum aslan gözü ne kız ceylanı eşşeği bademi zeytini duydumda göze gelen aslanı ilk duyuyom he :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

meleğimgel

arkadaşalr ben şuanda son adetime göre 5 +3 hamilewyim 3 gün önce kesemi gördük 5 mm .  :nazar: :nazar: :nazar: ama fakat yumurtama doğru miyomo rastladık bu bebeğime zarar verirmi bide progestron 8.3 çokmu kötü

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 24 Mayıs , 2013, 22:11:44
Alıntı yapılan: CAN TANEM - 24 Mayıs , 2013, 21:03:05
insallah canim yarin test yaptiracagim test yaptim cizgi belirgin ve hemen cikti

bitanem Allah kucağımıza almayı nasip etsin inş,bak ne dedim mayısa inş hamiş olarak gircez dedim.
korkma inş herşey yolundadır,birbirimizden dualrımızı eksik etmeyelim :opucuk: