Aslan gozlum AYSE canim aysemmm hamileee

Başlatan mutluluk, 24 Mayıs , 2013, 18:58:16

« önceki - sonraki »

cigdemcrocus1501

canım hayırlı ugurlu olsun arka arkayayız inşallah.sen tecrubelisin onceden heralde..Allah sağlık versin bebişlerimize..

masal12

bu akşam içimden bi ses siteye bakmamı soledi ve hamille haberi aldım gerckten cok sevindim canım gözünaydın allah  nazardan korusun :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: cigdemcrocus1501 - 30 Mayıs , 2013, 22:29:06
canım hayırlı ugurlu olsun arka arkayayız inşallah.sen tecrubelisin onceden heralde..Allah sağlık versin bebişlerimize..
evet ikimizin de inşallah kış bebeği olacak... tecrübeliyim ama hiçbirşey hatırlamıyorum 8 yıl geçti

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: masal12 - 30 Mayıs , 2013, 23:29:38
bu akşam içimden bi ses siteye bakmamı soledi ve hamille haberi aldım gerckten cok sevindim canım gözünaydın allah  nazardan korusun :nazar:

canım çok teşekkürler... inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alacağız

mutluluk

ayşem aceleden heyecandan yanlış yazmışım nickini artık anlayışla karşılarsın demi :ehi: o an elim ayağım titredi ve aksilik evde değildim eve geldim net yok bende ömerden telden acele acele yazdım . ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım önemli değil... zaten komik bir başlık atacağım diyordun ya  heyecandan komik bir başlık olmuş

mutluluk

zen_s

:ehi: :ehi: :ehi: Aslan Gözlüm süper çok güldüm inanın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Mayıs , 2013, 14:04:46
gonca sağol inşallah size de en kısa zamanda kardeş gelir

Bak duaların kabul olmuş Ayşem bize de 1 ay sonra gelmiş kardeş  :k06: