28 Mart , 2024, 13:49:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşim baba olmak istemiyor

Başlatan gülümbenim, 22 Mayıs , 2013, 13:11:45

« önceki - sonraki »

gülümbenim

:help: :help: :help: :help: :help: en basta hersey güzeldi evlenince çocugumuz olsun ailemiz osun derdi evlendik simdilik 2 kişilik aileyiz ne zaman çocuk konusu acılsa sanki çocuk dediğin sey koskocaman canavar gibi davranıyor ailesi cocuk yapmayın diyor hayatınızımı batırcaksınız dio onları dinliyor istemiyor abisinn kızı gecen sene 1 yasındaydı erzuruma gittik dedimki berrak ne kadar tatlı askım bizimde olsa keske dedime pişman oldum mesela evli kuzeni var 30 yasında bebek oldunda cok mutlu olunnuyor gibi güzel seyler anlattı bende dedimki bizim cocugumuz olmicak neden ddedi ben istiyoum ama vedat istemiyor dedim yani sürekli atlatıyor simdi 2 sene sonra diyosa baska gün 4 sene baska zaman 4 senede erken diyor aslında byandan korkuyor belki hamile kalsam ve bilse havalara ucacak ne yapsam bilemiyorum bebeğin korkunç bişe değilde mutluluk oldunu yada hayatımız daha düzenli olcak diye nasıl anlatırım yarım saat önce bebeğin güzelmişe oldunu anlatmak için makale okuttum bana ne dese iyi böyle seyler oku piskolojın bozumasın bilgi iyidir dedi yuzume bakmadan leptopu elime verdi tv izledi  ne yapcam ben yaa yardım edin bu gidişle hiç anne olamicammm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :y25: :y25: :y25: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :help: yasım 19 buarada
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

Ozay

daha gençsin bence bu kadar takılma

bende erken yaşta evlendim hemen istedim eşim aynen senin anlattığın gibiydi hiç yanaşmıyordu bu fikre 3 sene bekledim istemesini asla baskı yapmadım sadece dua ettim bekledim. ve çok şükür bir gün ikimizde istedik ve oldu  :)

yani diyeceğim şey şu ki sabır ve umut istediğin herşeyin anahtarıdır. sıkma canını.

asya81

canım belki kızacaksın ama gerçekten çok erken çocuk güzel şakin hayatın tam manasıyla alt üst oluyor ben iki sene olacak kendime gelemedim
ilk zamanlar gaz sancısı uykusuz geceler tonlarca fedakarlık tabiki anne olunca severek yapılacak lohusalımta herkesin bildimcik tavırları ve bunalımları
bebeğin tam düzene oturttum derken diş sancıları uykusuz geceler  :cildir: ve sonrası iki yaş sendromları şuan ben bunları yaşadım şimdi iki yaş sendromuna girdik ve gece gündüz ağlıyor yıprandım
tabiki yine ok güzel bir duygu bunlar zor yanları bana kalsa evlendikten 3-4 sene sonra yapardım iyice evliliğin tadını çıkarıp tatillerime gidip vsvs şimdi eşimle bile uzak kaldık çünkü sürekli yorgunum ama benim yaşım 31 şurda 3 ay sonra 32 olcam bilmem anlatabildimmi
bence hiiiç acele etme kafanada takma vakti gelince dediklerimi hatırlarsın

asya81

bişey daha diyicem 19 yaşındasın daha genceciksin canım yaa  bence hiiiiiiiiiiiiç acele etme

gülümbenim

çok hakılısınız ama biz evlilimizi yasayamıyoruz yasayamadıkda adam gibi hep ailesinin istegi ne alakası varr diyeceksiniz hemde cok o istedi zaman mutlu ama ben değilim hiç değilse bitanede olsa yasama sebebim olsun beni mutlu eden olsun die aceleciyim ne blym öyle :(
bebeğim geleceğin gunu bekliyorum sunu bil burada seni bekleyen seven bir çok kişi var!!!  S<3V

Emine

Bence de eşinle birlikte biraz zaman geçir çocuk aileye mutluluk katar ama mutlu bir aileye yani çocuk olunca herşey düzelecek diye birşey yok. Benim annem 17 yaşında evlenmiş 21 yaşında ayrılmış 2 çocukla anne evine dönmüş. Biraz birbirleriyle vakit geçirselerdi hemen çocuk yapmasalardı belki herşey daha farklı olacaktı. Hayırlısı neyse öyle olsun yine de ama bence de acele etme.

asya81

Alıntı yapılan: gülümbenim - 23 Mayıs , 2013, 23:15:08
çok hakılısınız ama biz evlilimizi yasayamıyoruz yasayamadıkda adam gibi hep ailesinin istegi ne alakası varr diyeceksiniz hemde cok o istedi zaman mutlu ama ben değilim hiç değilse bitanede olsa yasama sebebim olsun beni mutlu eden olsun die aceleciyim ne blym öyle :(
canım evliliğini yaşayamıyorsan  çocuk olunca hiiiç yaşayamıyacaksın yeri gelecek eşinin isteklerine karşılık verecek gücün kalmayacak onada anlayışlı koca lazım
bebek tabiki mutluluk ana yerli yerinde giderse herşey dikkat ettin bilmiyorum saat gecenin dördüne geliyor ve kızımı uyutmaya çalışıyorum 3 gündür uyumuyorum nerdeyse ve sürekli eşimle kavga içindeyim sırf bu yorgunluktan tek başına kalmaktan
yaşama sebebin büyüyene kadar tüketir seni bence önce içinizdeki sorunları çözmelisiniz  yoksa allah korusun ilerde daha kötü olursanız eşinle ne olacak o cocuga arada kalır gider
bırak bu fikirleri hayatını yaşa eşine yaklaş ailesinin ağızına şimdiden bakıyorsa çocuğunuzolunca ne yapacaksın?? arada ezilirsin olan sana olur
inada bindirme zamanına bırak allah hayırlı zamanlarda nasip etsin ki üzülmeyesin

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede cok gencsin  :opucuk: bende 19 yasimda evlendim 3sene esimlen karar verdik cocuk yapmicaz diye  :) hersene tatile gittik gezdik yapabilcemiz herseyi yaptik  :love9: simdi yakinda 2 cocuklu aile olcaz  :love3: iyikide erken yapmadik diyoz  :love9: sende iyi düsün esini zorlayip aranizi bozmayin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gülümbenim

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 24 Mayıs , 2013, 09:19:49
bencede cok gencsin  :opucuk: bende 19 yasimda evlendim 3sene esimlen karar verdik cocuk yapmicaz diye  :) hersene tatile gittik gezdik yapabilcemiz herseyi yaptik  :love9: simdi yakinda 2 cocuklu aile olcaz  :love3: iyikide erken yapmadik diyoz  :love9: sende iyi düsün esini zorlayip aranizi bozmayin  :opucuk:
.....hakllsın aba bzde dün otrrup knstuk tamam gecmedi ama en azından duygularını ögrendim annenlerle oturuyoruz dedi ben çocugum bu evde doğsun istemiyorum 1 sene içinde ayrı eve cıkalım sende kursa git zaman gcr bişeler ögren sonrada baksın 1 seene sonra evimize gecip toparlanınca süpriz bebek olmus :)

Emine

Bebeğiniz oldu mu merak ettim  ::)

Metindağdelen

Daha çok gençsin ya sıkıntı yapma bu kadar.