Elfo (Elifim) Öğleden Sonra Doğuma Giriyor

Başlatan esracım, 22 Mayıs , 2013, 11:38:35

« önceki - sonraki »

elfo

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. Rabbim olmayanlara ve şu an bekleyenlere de nasip etsin  :amin:
hamd olsun iyiyiz ikimiz de. ultrasonun kiloda yanılma payı oluyor 3480 gr doğdu bebeğim ama kafa çapında yanılma olmuyormuş. ölçüldüğü gibi büyük çıktı. hakkımda hayırlısı buymuş. Rabbim bekleyen arkadaşlarıma da sağlıkla kavuşmayı nasip etsin  :amin: olmayan arkadaşlarım için de hamd olsun ameliyat esnasında dua ettim. aklıma gelmez mi acaba diyordum bi de apar topar aldılar sezeryana. çok şükür bilincim açık olduğu için aklıma geldiniz canlarım.  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

yasemin10

Elifcim gözün aydın. Rabbim yavruna sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin.  :amin:  :amin:
Hoş geldin minik paşa  :occasion14:   :occasion14:

özlem0609

Ayyyy canim hadi gozun aydin ikinizde saglikli olduktan sonra hic bisey önemli deil.rabbim bizlerede nasip etsin saglikli dogumlar

elfo

teşekkür ederim yasemincim Rabbim hepimizin yavrularına sağlıklı hayırlı ömür nasip etsin  :amin:
özlemcim bol bol dua et. Allah senin için de en uygununu nasip edecektir. sağlıkla sıhhatle doğsun inş.
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

CAN TANEM

Canım gözünaydın hayırlısıyla almısın kucagına darısı bekleyen herkese insallah :amin: :amin: :nazar:

Emine

Allah analı babalı büyütsün , hayırlı bir evlat olsun inşallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

cansumonlıne

''Maksada sabırla erişilir, aceleyle değil.. Sabret, doğrusunu ALLAH daha iyi bilir..''