28 Mart , 2024, 20:25:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

nelss

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 10:27:28
Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2014, 10:12:35
benim ki baya geç çkardı 10. ayında 4 ü birden geldi
c.tesi diş partimiz vardı  :muzz: :muzz:
Nelss hayırlı uğurlu olsun bebişinin dişi   :opucuk:
saol tatlm darısı da senin hayırlı haberlerini almamıza en kısa zamanda  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kardeşlerini çok seviyorlar ama kıskançlık da oluyor. zaten kıskançlık olmaması kötü diğer türlü içine atıp içine kapanık olabilir.

zen_s

Amin kuzum inşallah  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2014, 10:32:29
Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 10:27:28
Alıntı yapılan: nelss - 05 Eylül , 2014, 10:12:35
benim ki baya geç çkardı 10. ayında 4 ü birden geldi
c.tesi diş partimiz vardı  :muzz: :muzz:
Nelss hayırlı uğurlu olsun bebişinin dişi   :opucuk:
saol tatlm darısı da senin hayırlı haberlerini almamıza en kısa zamanda  :amin: :amin:
inşallah en kısa zamanda alacağız

mandalinaportakal

bakalım arkadaşlar, babası da ben de olduğunca hassas davranmaya çalışıyoruz
pedagogla görüşüyoruz rutin olarak, şimdilik kardeşten olumsuz etkilendiğine dair bir bulgu yok
aksine çok mutlu
kardeş hediye olarak akülü araba getirecek, onun heyecanıyla dört gözle bekliyor kardeşini
abiye zor kavuştuk biz, çok zorlu aşamalardan geçtik, o yüzden bizde yeri apayrı Allah acılarını göstermesin

zen_s

Allahım hepsini esirgesin evlatlarımızın en büyük zenginliğimiz evlatlarımız rabbim herkese tattırsın bu güzel duyguyu
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Ayy kalabalık olunca ne güzelmiş yetişemiyorum herkese  :k06: :k06:

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 10:37:13
Allahım hepsini esirgesin evlatlarımızın en büyük zenginliğimiz evlatlarımız rabbim herkese tattırsın bu güzel duyguyu
aminn  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 10:37:13
amin canım

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 10:37:56
Ayy kalabalık olunca ne güzelmiş yetişemiyorum herkese  :k06: :k06:

evet yaaa.

zen_s

Okullarda açılıyor benimki 5. sınıfa gidecek 1 hafta erken başlıycak uyum ve tanışma için bende heyecan tavan yaptı oğlanda tık yok  :ehi: :ehi: :ehi:

nelss

sizde okullu oldunuz yaniii  :nazar: :nazar:  :basardim: :basardim: okuma yazma öğrenilcek kendi kadar çanta takcak beslenme çantası suluk  :hungry: :hungry: darısıda benim oğluma inşallah  :amin: :amin: :amin:
ayy ne güzel  bi heyecan kıskandım walla  :muzz: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

nelss

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 05 Eylül , 2014, 10:35:10
bakalım arkadaşlar, babası da ben de olduğunca hassas davranmaya çalışıyoruz
pedagogla görüşüyoruz rutin olarak, şimdilik kardeşten olumsuz etkilendiğine dair bir bulgu yok
aksine çok mutlu
kardeş hediye olarak akülü araba getirecek, onun heyecanıyla dört gözle bekliyor kardeşini
abiye zor kavuştuk biz, çok zorlu aşamalardan geçtik, o yüzden bizde yeri apayrı Allah acılarını göstermesin
amin canımm  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 05 Eylül , 2014, 11:05:17
Okullarda açılıyor benimki 5. sınıfa gidecek 1 hafta erken başlıycak uyum ve tanışma için bende heyecan tavan yaptı oğlanda tık yok  :ehi: :ehi: :ehi:

ay ortaokul hep zor hem de önemli. benimki de 4. sınıf. Allah yardımcımız olsun. ortaokulda da uyum süreci ilginç sanki ilkokula başlayacak

mandalinaportakal

okullu bebelerimize hayırlı uğurlu olsun.
zen_s çok hoşuma gitti dediğin, sende heyecan tavanda oğlanda tık yok  :ehi:

nelss

ay ben 1. sınıf zannetmiştm  :-[  :tongue3: :tongue3: