Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

Allah tez vakitte nasip eder inş canım
benimki de kreşe başladıktan sonra kardeş diye tutturmuştu

zen_s

Ben aslında hiç istemiyordum ikinci bebeği eşim çok ısrar etti sonra ben çok fazla istemeye başladım fıtratımız belli annelik içgüdüsü ağır bastı sonunda  ;D
ya bişey sorucam soğan kürü yaptınmı hiç acaba şeker hapı ve soğan kürü beraber kullanılırmıki reglim düzene girmişken hata yapıp tekrar bozmak istemiyorum düzenimi
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

mandalinaportakal

yok hiç yapmadım canım
şeker hapı kullandım ve kilo verdim hepsi bu

nelss

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Ağustos , 2014, 11:55:33
merhaba canım nasılsın? oğluşun nasıl?
iyiyiz ikimizde çok şükür c.tesi diş partimiz vardı pazarda denize gittik ve pazarteside iş başı yorgunum biraz senin bebişler nasıl? 2 çocuklu olmak zor geliyor mu ben bitaneyle zor baş ediyorum  :k06: :k06:

zen_s

selam nelss naılsın 
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 01 Eylül , 2014, 14:57:03
yok hiç yapmadım canım
şeker hapı kullandım ve kilo verdim hepsi bu
o zaman bir araştırma yapayım ben iyisimi  ???

mandalinaportakal

maşallah nelss oğluna,denize gidecek kadar büyümüş :nazar:
zen_s ben çok okudum soğan kürünün faydasını görenleri ama hiç cesaret edemedim açıkçası.bişeyleri tamir etmeye çalışırken bozmaktan korktum.zaten adet düzensizliğim yoktu

zen_s

canım bende sürekli vardı kilom çok olduğunda 2 ayda bir adet oluyordum kilo verince düzene girmişti sonra klomen içtim 10 gün gecikmeyle adet olmaya başladım klomeni bıraktım ilk ay yine 10 gün geçti sonra kendiliğinden düzene girdi gününde oluyorum çok şükür spor yapıyorum ona bağlıyorum bu düzeni bana hiç bir doktor şeker hapı vermedi sadece en son doktorum klomene ragmen yumurtlamayınca ailemde şeker hastası olup olmadığını sordu bende var dedim ama yinede hap vermedi hormonlarım normal çıkmıştı

mandalinaportakal

benim de hormonlarım normaldi ama ultrasonda kistler net bi şekilde görülüyordu.ailede de şeker hastası olunca dr emin oldu pko olduğundan,şeker hapını yazdı.tabi bu 10. falan doktorumda olanlar.öncekiler anlamadı bi naneden saçma sapan şeylerle savdılar başlarından fuzuli zaman kaybı oldu  :violent1:

mandalinaportakal

herkese selamlar günaydın :wave:

zen_s

mandalinaportakal

zen_s

iyi canım sen nasılsın  :opucuk:

mandalinaportakal

ben de iyiyim,sıcaklar dışında  :D

zen_s

evet bu sabah serindi hava burda birden sıcak bastırdı sen nerede oturuyorsun canım ben Ordu dayım