27 Nisan , 2024, 22:44:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

Z. Katip

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 19 Ağustos , 2014, 09:59:03
yo erken değil benim de o haftalarda başladı 36. haftada nst de sancı çıktı. büyük oğlumda olmamıştı ama bu hemen gelmek istedi. bu durumu doktorunla paylaştın  mı?

bu cuma 36. haftaya giricem o zaman gidicem doktora. bakalım ne diyecek

Z. Katip

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 19 Ağustos , 2014, 10:00:56
Z. katip,bebek doğum pozisyonuna geçti mi?biz 30. haftayız ve hala geçemedik.oğlum da çok geç dönmüştü.sezeryandan çok korkuyorum inş dönmemezlik yapmaz kızım

valla canım bizim burdaki doktorların hiçbiri yeterince bilgilendirmiyor. benim doktoruma özellikle soruyorum. dönmesinde bir problem var mı, suyu azmı, normal doğum mu görünüyor sezeryan mı diye hiçbir şey söylemiyor. suyu falan normal. son ana kadar dönmesinde herhangi bir değişiklik olabilir. normalmi sezeryanmı bişey söyleyemem diyor. benimki genelde yan yatıyor herhalde doktora gittiğim zaman.
en son gittiğimde sordum çünkü 32. haftam bitmişti. yan yatar şekilde gösterdi doktor. genelde tam kaburgalarımın arasında bi çıkıntısı oluyor ama neresi hala anlamış değilim  :honk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim doktorum 32. haftadan sonra 2 haftada bir çağırıyordu. 36. haftadan sonra da haftada bir demişti ama nerdeyse 2-3 günde bir gitmek zorunda kaldım  sancılar yüzünden

mandalinaportakal

benim bebek de yan yatar pozisyonda.dr bana dönmedi dediğine göre sanırım seninki de dönmemiş henüz.
biz 3 haftada bir gidiyoruz şimdilik.eylül başı gidip çalışabilir raporu alıcam

Z. Katip

Ben çalışabilir raporunu aldım. hayırlısı bakalım ya döner mi dönmez mi Rabbim hayırlısını nasip etsin. öylede doğacak böylede doğacak. yürüyüşün etkili olduğunu söylüyorlar ama çok inanmıyorum ben.

mandalinaportakal

yürüyüş çok etkili.oğlum son haftalara kadar dönmemişti.dr artık dönerse mucize olur demişti.yürüyüşlerimi artırdım,37. haftada dönmeyi başardı.dr bile şaşırmıştı hiç beklemiyordum dedi.şimdiki doktorum da mutlaka yürü diyor.her gün 1 saat kadar yürüyorum

Z. Katip

peki yürüyüşlerin tempolumu spor yapar gibi yoksa sakin mi alışveriş yapar gibi

mandalinaportakal

hızlı yürüyemiyorum kasıklarım batıyor.orta tempoda fazla terlemeyecek şekilde yürüyorum.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Z. Katip

Günaydınlar.. hoş ben hala uyuyorum ama  :sleepy1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

nasılsın, sancın var mı? çalışıyor musun?

makaron

Günaydın. Ben bu sabah 5 te kalktım psşam hala emiyor...

mandalinaportakal

günaydın hanımlar işe geldim ben de.

ยรlคภ๓คz göภlüm

bayanlar nasılsınız? aslıcığım  paşa çok erken uyanmış. mama veriyor musun?

mandalinaportakal

kaç aylık aslının oğlu?benimki de ilk 3 ayı memede geçirmişti.günde 2 saat uyuyabilsem kendimi şanslı hissederdim.asıl sorunumuz gaz sancısıydı.ne zaman sancılar geçti paşam uzun uzun uyumaya başlamıştı