19 Mart , 2024, 10:42:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

aynı şeyi oğlumda yapıyordu bi keresinde tırnaklarını keserken gördüm ve dedim eğer bi
daha yenmiş görürsem tırnaklarını kökünden keserim artık yiyecek bi tırnağın kalmaz dedim tmm anne dedi tehdşt ettim çocuğu  ::) ve bi daha o oldu asla yemedi ama kızımda işe yaramıyor ben yine bi doktora götüreyim goncacım eli oyalansa bile boş anlarında hep yapıyor demekki genelde var herkeste bu

ponçik

Fatoş valla çocuk değil ben bile korktum  :ehi:
benim kızım da mesela tınaklarını kestirmezdi bi kere keserken çok dipten kesmiştim ondan sonra uzamasın diye yemeye başladı galiba  :dontknow: sonra eşim kestirmezsen doktora götürüp söktürcem dedi aldı kucağına çocuk ağlaya ağlaya canı çıktı baba yapma baba yapma diye amma ağlamıştı  :y25: aklıma geldikçe içim sızlıyor

**fatoş**

doğru değil ama önemli olan işe yaraması  ::)

zen_s

Ah kıyamam kuzuma benim oğanında ayak tırnaklarını keserken çocuk kendini bir kasıyor huylanıyor işkence resmen parmaklarına dokunduğum an geriliyor tikli oğlan  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

evet bence de yanlış ama işte insanı öyle çileden çıkarıyorlar ki elimiz ayağımız bağlanıyor
eskiden bizim anneler şamarı basınca ağlar ağlar bidaha yapmazdık , şimdi kıyamıyoruz ki  :suclu:

Zeynepcim ne zaman kendileri kesmeye başlar sence  :k06:

zen_s

Valla canım benim 10 yaşında hala ben kesiyorum çünkü beceremiyor güzel kesmeyi ama sanırım 1 sene sora kendi de güzel kesmeye başlar
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

oğlumla dün uzun uzun okuldan konuştuk okulda arkadaşlarının oyunlarına almadıklarını tek dolaştığını söyledi okula götürdüğü şeyleri isteyip alıyorlarmış vermsse oynanamkla küsmekle tehdit ediyorlarmış neden seninle oynamıyorlar dedim sınıfta öğretmenin sorduklarını bildiğim için nasıl yani dedim benim oğlum kafası iyi çalışan bi çocuk ve öğretmeniyle konuştuğumuzda memnun olduğunda sınıfta bir iki çalışkan biri olduğunu söylüyor arkadaşlarını tahtaya filan çıktığında yaptıklarını takdir etmeyip bebek bile yapar onu bilmem ne diyorlarmış sanırım oğlumu kıskanıyorlar öğretmen takdir ettiği için oğlum çok üzülüyor ne diyeceğimi bilemedim çocuğa

ponçik

Çok zor bir durum gerçekten, bunu çocuklara nasıl anlatmak lazım inan ben de bilmiyorum
nette araştırınca bir uzmanın dediği öbürünü tutmuyor  :dontknow: benim kızım da tam tersi birisi onunla ilgilenmezse kendi küsüyor  ;)

zen_s

Çocuklar acımasız olabiliyorlar akranlarına karşı büyük ihtimalle kıskanıyorlardır oğlunu insan çok üzülür eminim benim bile içim cız etti  :-\
okuluna gitsen bence kek falan yapıp çocuklarada dağıtsan oğlanın popülaritesini artırırsın  :icon_thumright:

zen_s

Hem gönüllerini görmüş olursun hemde oğlunu kabul ettirirsin tatllı dilinle sevecenliğinle

**fatoş**

çocuğum adına çok üzüldüm dünden beri kafam karıştı gidip öğretmeniyle konuşayım diyorum ama öğretmen ne yapabilir arkadaşları arasında sınıfında oğlumun arkadaşları pek ders çalışan çocuklar değiller oğlumada öğretmeni iyi şeyler söyleyip sınıfta aferin fln diyomuş belki bu yüzden ona canları sıkılıyor olabilir herşey düzelir umarım çocukları anlamak çok zor oğlumun üzüldüğünü görmek beni çok üzdü hatta eşime anlattım okulunu mu değiştirsek dedik bilmiyorum napıcağımı

**fatoş**

aslında bu mesele şöyle ortaya çıktı oğlum benden habersiz bi çöp bile almaz evden başka yerden ama dün cüzdanımdan paa almış söylemeden ve tesadüfen farkettim naptığını sordm arkadaşlarına şeker sakız gibi şeyler alıp dağıtmış olanları anlatınca ona hakr verdim ama bu para almasını haklı çıkamıyordu o yüzden hafta sonuna kadar cdezalı

**fatoş**

haklı olabilirsin zeynom okula bi görünsem iyi olucak çok üzülüyorum çocuğuma bunu hakedicek napıyor olabilirki öyle yaramaz haylaz bi çocuk bile değildir benim oğlum utangaç biridir napsam bilemedim :'(

zen_s

Ah canım ne kadar etkilenmiş öyle kaça gidiyordu oğlun canım okulunu değiştirecekseniz bence çokda geç kalmayın birde adapte olma sorunu oluyor

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 16 Ocak , 2014, 11:41:05
haklı olabilirsin zeynom okula bi görünsem iyi olucak çok üzülüyorum çocuğuma bunu hakedicek napıyor olabilirki öyle yaramaz haylaz bi çocuk bile değildir benim oğlum utangaç biridir napsam bilemedim :'(
canım işte utangaç ve sessiz olduğu için ezmeye kalkıyorlar bence sen bir görün çocuklara oğlunu incitmeden sorabiliyorsan sor bakalım nedir dertleri