Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

İnşallah gebelik için de çift çizgiyi görürsün canım   :love7:

zen_s

İnşallah canım ben oğlumda adet gecikmesi olunca test yapmıştım bir türlü çift çizgiyi görmemiştim hatta defalarca yaptım çıkmadı ikinci çizgi baktım haftalar geçiyor bende tık yok kan tahlili yaptırdım orda çıkmıştı ve çok yeni demişlerdi anlayacağın  çift çizgiyle aram yok benim hormonlar manyak isterlerse çizgi gösteriyorlar  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 13:46:05
bak şimdi testi yaptığım gün geldi aklıma  ::) gizli gizli yapmıştım, ikinci çizgi çıkınca kalbim yerinden çıkacak gibi olmuştu  :angel12:  kan testini yaptırana kadar da kimse görmesin diye çantamda saklamıştım  :love9:
ben yapar yapmaz elime telefonu alıp aklıma gelen herkesi aramıştım :D   :D  ertesi gün de tahlil yaptırmıştım
Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 13:53:46
bende yumurtlama testlerimi saklıyorum  :ehi: :ehi: çift çizgiyi görmek güzel bir duygu

canım evet ben de onda çift çizgiyi görünce neşeleniyordum, bir ay sonra da gebelik testinde de gördüm. inşallah sen de en kısa zamanda göreceksin

zen_s

Amin hamiş arkadaşlarım benim  :opucuk: sizin dualarınızla bende çift çizgiyi göreceğim  :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

senin manyak hormonlara söyle iki tokat çakarım kendine gelir  :caca:  :laughing7:

zen_s

Valla çak arkadaşım asiler kendi kafalarına göre takılıyorlar sopa görmeleri gerek

ยรlคภ๓คz göภlüm

aman bebişin geleceğim dedikten sonra onlar bozuk olsa da gelir, sen yeter ki takma kafana... ben de bir tane kist vardı, kaç doktor bu hamileliğe engel demişti hamile kaldığım ay  iki tane kistim ve adet düzensizliğim vardı

ponçik

2013 bitmeden zeynonun da haberini alaydık iyiydi  :love9:

zen_s

Ben adetimi olmadım daha ama henüz beklemiyorum geçen klomen kullandığımda da 7 gün geç adet olmuştum aynıdır 6 gün geçti 1-2 gün daha geçerse bakarım bende 2013 bitmesine az kaldı Goncam olursa çok büyük sürpriz olur
Ayşe evet haklısın olacaksa kist hormon bahane yaratan Allah bunlar vesile sadece o nedenle stres yapmıyorum çok şükür

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 14:55:40
Ben adetimi olmadım daha ama henüz beklemiyorum geçen klomen kullandığımda da 7 gün geç adet olmuştum aynıdır 6 gün geçti 1-2 gün daha geçerse bakarım bende 2013 bitmesine az kaldı Goncam olursa çok büyük sürpriz olur
Ayşe evet haklısın olacaksa kist hormon bahane yaratan Allah bunlar vesile sadece o nedenle stres yapmıyorum çok şükür

:opucuk: haftasonu da arasıra girip bakayım siteye , belki güzel haber verirsin  :icon_thumright:

zen_s

İnşallah canım bende isterim zaten ovulanın yumurtlama testleri yanında gebelikde vardı o kadar rahatım ki yapmadım bugüne kadar en uygun test zamanı ne zaman olur biliyormusunuz  :icon_scratch: sabah mı  :dontknow:

ponçik

ben öğle saatlerinde yapmıştım ama en uygunu sabah ilk idrarla yapılan testmiş  :icon_thumright: bak şimdi heyecan bastı  :muzz:

zen_s

Gonca sırf senin için sabah yapıp sonucu yazıcam inşallah unutmam yapmayı uykulu uykulu

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 27 Aralık , 2013, 15:39:05
Gonca sırf senin için sabah yapıp sonucu yazıcam inşallah unutmam yapmayı uykulu uykulu

ayyy hadi inşallah çift çizgiyi görürüz hep beraber  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

makaron

Canım gün geçtiyse hiç affetmez bence. Bence yap test bize de haber ver.