28 Nisan , 2024, 00:18:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

tam iyileşmedi bir öksürüğü kaldı.. eşimin grip olması kötü oluyor çok ağır geçiriyor hastanede bile yatıyor... inşallah bana bulaşmaz... hastalanmasın diye ona da takviyelere başladık

zen_s

Aktarlığını konuşturursun yine eminim  :icon_thumright:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

konuşturuyorum canım... işe de yarıyor çok şükür

zen_s

en güzeli doğal yollar doğanın hediyelerini değerlendirmek en iyisi
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu gün burası ne kadar da durgun

FİGENN

günaydın arkadaşlarrr    :flowers:

iklima

Günaydın kızlar evet kimsecikler yok bu sabah nerdersiniz kızlar
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Selam hanımlar  :hello: bugün evdeyim, cumartesi doktorun ultrasonda sorun çıktğı için görüntüleri cd.ye çekememişti, bugün öğleden sonra tekrar gideceğim. O yüzden işe gitmedim izin aldım, şimdi de kızımı servise bindirip okula gönderdim ve pc.yi elime aldım  :k06: fazla takılmayı düşünmüyorum  :suclu: hazır evde yalnızken biraz yan gelip yatayım  :toothy10: kv pazara gitti bi saate kadar anca gelir  ;D
hepinizi öpüyorum kızlar  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi bakalım biraz yalnızlığın keyfini sür... kızını görmeye gideceksin demek ne kadar güzel.  kısmetse  ben de haftaya gideceğim

izemsevi

slm canlar arazideydimşimdi geldim herkes iyimi

ยรlคภ๓คz göภlüm

hoşgeldin, sen nasılsın?

izemsevi

iyiyim canım şükür ama artık hiç uyuyamıyorum hiç bir hazırlık yapmadım oda beni geriyor bu hafta sonu çıkartcam kesin çokmu geç kaldımki sence  33 haftadayım çok panik olmaya başladım

ยรlคภ๓คz göภlüm

aman rahat ol bir başladın mı hemen biter... biz herşeyi hazırladık, haftasonu beşiğimizi de alıp kurduk... bir hastane çantam hazır değil. hastaneden büyük boy iç çamaşır istiyorlarmış bir onları aldım mı hemen onu da hazırlayacağım

izemsevi

ayşe ben öyle beşik felan almıycam onlar var,bebek arabası,anakucagı,şu elde taşınan oto koltuğuna benzeyen bir şey var ya onlardan felan var sadece bir hastane çıkışı alcam birkaç bebiş için çorap,zıbın,tulum ,bez,alt açma, yelek,biberon ve emzik bunalrı alcam kendimede pijama,gecelik,alt çamaşır,çorap bu kadar alcak pek birşey yok ben sadece ilk kızımın kıyafetlerini çıkartıp yıkayıp ütüleyeceğim ovar başka bir şey yok aslında.

iklima

Alıntı yapılan: izemsevi - 26 Kasım , 2013, 13:57:50
iyiyim canım şükür ama artık hiç uyuyamıyorum hiç bir hazırlık yapmadım oda beni geriyor bu hafta sonu çıkartcam kesin çokmu geç kaldımki sence  33 haftadayım çok panik olmaya başladım

Insan ister istemez panik yapıyor içi rahat olmuyor ben de çok dertlendim eksikler için ama tamamlaniyor bi şekilde
Zaten senin eksigin çok yokmuş bi günde alırsın hepsini canım
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!