27 Nisan , 2024, 23:53:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım... sana  da güzel bir gün olsun  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:

gamze038

Gunaydin hanimlar nasilsiniz.. aranizda tupperware almak isteyen varmii uygun fiyata veriyorum almaj isteyen yazsrsa sevinirinnn.....

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 08:38:54
günaydın canım... sana  da güzel bir gün olsun  :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:
Ayşe canım çiçekler çok güzel  ;D nasılsın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: gamze038 - 07 Kasım , 2013, 08:48:38
Gunaydin hanimlar nasilsiniz.. aranizda tupperware almak isteyen varmii uygun fiyata veriyorum almaj isteyen yazsrsa sevinirinnn.....
Günaydın ben almayı düşünmüyorum canım zamanında almıştım ihtiyacım yok yani  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 07 Kasım , 2013, 08:59:22
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 08:38:54
Ayşe canım çiçekler çok güzel  ;D nasılsın  :opucuk:

iyiyim canım.. burda hava kapalı, kışı hiç sevmiyorum

zen_s

Burda da hava kapalıydı sabah şimdi güneş var ama yağmur yağabilir her an malum karadeniz bende sevmiyom kışı resmen depresyona giriyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu havalarda işyerinde olmak hiç çekilmiyor ya evde  ya da manzarası güzel kafede olacaksın..

**fatoş**

slm kızlar ohh nihayet işi bitirdimm :hieyt: :hieyt: evim mis gibi oldu

ยรlคภ๓คz göภlüm

oh ne güzel, keyif yap artık

**fatoş**

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 07 Kasım , 2013, 10:02:02
oh ne güzel, keyif yap artık

valla öyle yapıcam şu makinemde bi kurulsun bulaşık görmekten tiksindim iyice  :-ooo

Bluegirl

Selamlar hanımlar  :flowers:
Maşallah bu saatte işlerini bitirmişsin  :aferin:
Ben hala iki cadıya kahvaltılarını ettirmeye çalışıyorum evin halini hiç sormayın  :cildir:  :cildir:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ~Lilyum~ - 07 Kasım , 2013, 10:05:59
Selamlar hanımlar  :flowers:
Maşallah bu saatte işlerini bitirmişsin  :aferin:
Ben hala iki cadıya kahvaltılarını ettirmeye çalışıyorum evin halini hiç sormayın  :cildir:  :cildir:

slm cnm işleri bitirdim derken şu an ev yine darmadağın toparlamadım evimde tadilat vardı kaç gündür onları temizledim ı bahaneyle kış temizliği yaptım alem bahar temizliği yapar bende güz temizliği yaptım  :ehi:

ponçik

Günaydın hanımlar
burada hava kapalı yağmurlu ıslak ama keyfim gıcır  :hello2: dr.dan geldim bebişim sağlıklıymış çok şükür, herşey yolunda  :occasion14:

Fatoşum gözün aydın temiz temiz keyif yap bakalım artık  :hello:

**fatoş**

saol goncamm tşklerr ohh maşallah bebişinede yolu yarıladınız galiba çok sevindim cnm herşeyin yolunda olmasına sağlıkla büyüsün inş bebişin

ponçik

Çok teşekkürler  :opucuk: 19+5 olmuşuz kaldı 20 hafta  :muzz: yarıya geldik