28 Nisan , 2024, 03:19:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

izemsevi

zens aslında görsen yaparsın çok kolay

zen_s

hele bir hamile kalayımda canım onu da yaparım evellallah  :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

canım bakmışsın doğmuş bile :dontknow:

ponçik

bunları ben yapmıştım , tiryaki hobinin sayfasında görmüştüm , 50 tane filan yapsam , misafirlerime dağıtırım inşallah  :love9:

zen_s

vayy goncaaaaaaa maşallah canım sana  :occasion5:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

iklima

Ben de asure diye deli olurum,sıcak severim
Ama hamilelik boyunca herşeyden tiksindigim için yemegi düşünmuyorum
Ondan da tiksinmeyeyim az kaldı doğumdan sonra annem yapar ben de yerim ınş
Doğum konusunda kimse benim normal doğum yapabilecegimi düşünmuyor
Ama ben sezeryandan daha çok korkuyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

teşekkürler zeyno
eğer beğendiğiniz model varsa siparişle de yaparım kızlar  ;D

iklima sen biraz tezcanlı bir yapıya sahipsin sanırım , belki de o yüzden yapamazsın diye düşünüyorlardır  ::)

ยรlคภ๓คz göภlüm

neden normal doğum yapamayacağını düşünüyorlar... kız kardeşim kısa boylu ve hamilelikte çok kilo aldı, hamilelik boyunca da hiç hareket etmedi desem olur... ev işlerini bile çoğunlukla eşi yaptı.  o bile normal doğum yaptı

iklima

Tezcanliyim doğru bildin valla  :k06:
Ama onu kastederek söylemiyorlar,beceremezmisim gibi
O anlamda söylüyorlar yani
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

izemsevi

kızlar çok uykum var göz kapaklarım kapanıyor bir mücadele içindeyim vatandaş gelirse rezil olcam  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

ponçik

Alıntı yapılan: izemsevi - 05 Kasım , 2013, 14:57:53
kızlar çok uykum var göz kapaklarım kapanıyor bir mücadele içindeyim vatandaş gelirse rezil olcam  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

eeee eeee eee eeee  :aferin:  :ehi:

iklima sen başkalarına bakma ilk doğumda insan tecrübesiz olduğu için başına gelecekleri de bilmediği için kolayca doğuruyor -normal ise-
ben yine normal istiyorum ama başıma gelecekleri bildiğim için biraz tırsmıyor değilim  :laughing7:

ponçik

bugün gene içimde bir kıpırtı oldu sanki  ::) elime karnıma koyunca bir daha hissedemiyorum
sanırım yavaş yavaş başlıyor benim yaramaz  ;D

izemsevi

hissedersin goncik ama haftaya daha net anlarsın tabi :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

ponçik

sabırla bekliyorum , en çok da ablasının hissedip onu bol bol sevmesini istiyorum  :love3:
ama tabi bunun için yani dışarıdan hissedilmesi için biraz daha zaman geçmesi lazım  :suclu: