28 Mart , 2024, 17:48:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

Benim de alerjim var, azıcık elim ayağım üşüse hemen burnum tıkanıp akmaya başlıyor, en kötüsü burnum akmazsa geniz akıntısı yapıyor ve bu seferde öksürük oluşuyor  :'( öksürdükçe karnım geriliyor  :-[  yine buna şükür, Allahım dermansız dert vermesin  :amin:

izemsevi

VALLA BENİMDE BOĞazım şişmiş gribim zaten hiç geçmedi nerdeyse 2ay bugünde idrra yolu iltahabı çıktı yarın kadındoğum dr yeniden gitcem bakalım

--elif--

slm kızar nasılsınız uzun süredir uğramıyordum 2 çocuklu olmak acayip bişeymiş  ::)

@Melek Yüzlüm@

elifcim nasıl bir duygu ikisi birlikte oğluşta hareketlenmiştir yürümeye başlamıştır ben tek kızla ugraşamıyomm :k06: Allah kolaylık versin canım

izemsevi

günaydın kızlarrrrrr

zen_s

Günaydın canım nasılsın  :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

iyi demek adet olmuş valla hala bogazım şiş etrafımda herkes grip bu arada şafağım 79a düşmüş hiç haberim yok odaha ilginç :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 25 Ekim , 2013, 09:32:55
iyi demek adet olmuş valla hala bogazım şiş etrafımda herkes grip bu arada şafağım 79a düşmüş hiç haberim yok odaha ilginç :k06:

senin şafak aslında daha az... sonuçta sezaryan olacaksın

izemsevi

heralde ona göre hesaplandı canım ocagın ilk haftası

zen_s

az kaldı canım sabret hayırlısıyla doğum olunca sağlığına kavuşursun vücudun direnci düşük oluyor hamilelikte
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

aynen ya bu hamileliğimde çok hastalandım

zen_s

Evet canım bol bol meyve sebze yemeye çalış birde Goncik konu açmış onu oku istersen bayağı faydalı bilgiler yazıyor griple ilgili

ponçik

Yemeğimi yedim geldim, keşke müdürlerden biri imana gelip "hadi biraz git yat dinlen" dese tam süper olurdu  :toothy10:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: goncik - 25 Ekim , 2013, 13:16:26
Yemeğimi yedim geldim, keşke müdürlerden biri imana gelip "hadi biraz git yat dinlen" dese tam süper olurdu  :toothy10:

çok beklersin gibime geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ponçik

Hala bekliyorum daha kimse tek kelime etmedi  :toothy10: