27 Nisan , 2024, 22:19:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

**fatoş**

21 ekim pazartesi oluyor hem tam diyete başlama günü  :ehi: olur eğer birimiz giremezsek diğeri bir sayfa açıp başlasın ki o gün zaten başlamış olalım  :icon_thumright:

**fatoş**

Alıntı yapılan: goncik - 10 Ekim , 2013, 16:31:11
Ben de doğurup aranıza katılırım artık  :ehi: ama bir sene kadar beklemeniz lazım  :laughing7:
Malum yani bebeğim mart sonu nisan başı gibi gelecek , eee en az 6 ay anne sütü vs. derken bir senede anca zayıflamaya karar veririm  :toothy10:

canım ozamana kadar inş biz çoktaan zayıflamış oluruz sen diyet yapıyor olusun sana destek oluruz  :hieyt:

zen_s

Alıntı yapılan: goncik - 10 Ekim , 2013, 16:31:11
Ben de doğurup aranıza katılırım artık  :ehi: ama bir sene kadar beklemeniz lazım  :laughing7:
Malum yani bebeğim mart sonu nisan başı gibi gelecek , eee en az 6 ay anne sütü vs. derken bir senede anca zayıflamaya karar veririm  :toothy10:
canım benim sen sağlıkla al bebeğini kucağına senide alırız aramıza  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 16:33:40
21 ekim pazartesi oluyor hem tam diyete başlama günü  :ehi: olur eğer birimiz giremezsek diğeri bir sayfa açıp başlasın ki o gün zaten başlamış olalım  :icon_thumright:
:icon_thumright: tamam canım kim girerse o sayfayı açsın giremeyende ogün diyete kesin başlasın başlamayana  :caca:  :caca:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

o zaman ben de önümüzdeki yaz size katılırım... ben inşallah doğumdan bir  ay sonra yürüyüşe başlayamayı düşünüyorum

ponçik

Teşekkürler düşünceli arkadaşlarım benim  :opucuk:
Aslında bebek küçükken onu pusete koyup tabana kuvvet bir saat yürüyeceksin bak nasıl zayıflıyor insan  :ehi:

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 16:38:01
:icon_thumright: tamam canım kim girerse o sayfayı açsın giremeyende ogün diyete kesin başlasın başlamayana  :caca:  :caca:

:ehi: :ehi: :ehi: tmm cnm ben başlamamış olursam yol saçımı başımı razıyım :caca: :toothy10:heheeyytt kim tutar bizi yaşasın gidicek kilocuklar  :occasion5: :occasion14:

izemsevi

canlar sata göre 26+1 haftalık ultrasona göre27+3 haftalık gözüküyoruz :nazar: şeker yüklemesi yaptırdım yüksek çıktı.

zen_s

Aynen uslanmaz gönlüm ve goncik doğurun sağlıkla tabana kuvvet yürüyün kilo falan kalmaz hem mutlu olursunuz sütünüz daha iyi gelir  :occasion14:

zen_s

Alıntı yapılan: **fatoş** - 10 Ekim , 2013, 16:42:38
Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 16:38:01

:ehi: :ehi: :ehi: tmm cnm ben başlamamış olursam yol saçımı başımı razıyım :caca: :toothy10:heheeyytt kim tutar bizi yaşasın gidicek kilocuklar  :occasion5: :occasion14:
Valla Fatoş biz yürüyüş arkadaşımla acayip gaza gelmiştik kim kaçamak yaparsa öbürü kızıyordu hemen tabi buda toparlıyordu bizi

zen_s

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Ekim , 2013, 16:43:06
canlar sata göre 26+1 haftalık ultrasona göre27+3 haftalık gözüküyoruz :nazar: şeker yüklemesi yaptırdım yüksek çıktı.
oy maşallah kuzuya  :nazar: şeker yüklemesi için ne dedi doktor

**fatoş**

aynen taviz vermek yok kızmaca küsmecede yok neyse o  :hieyt: ben artık çıkıyorum cnm sonra konuşuruz yine benim cadı uyandı ilk kez bu kadar uyudu hayret korktum çocuğa bişimi oldu diye banyo yaptırmıştım onunda verdiği rahatlıkla uyudu yavrum öpüyorum seni iyi bak kendine hepinizi öpüyorum kızlarr  :love9: görüşürüz ..... ismin neydi bu arada yaa :laughing7:

zen_s

ben Zeynep canım çok öptüm  :opucuk: görüşmek üzere

izemsevi

ya daha 4 kilo almışım dr kilo alımınn çok normal sen dedğil bebk alıyor şeker yükselmesi onunla alakalı değil dedi meyve sınırlı sayıda tüket ,hamurişi,pilav,makarna,patates hiç tüketme dedi bayramdan sonra endokrinciye ve karbonhidrat diyeti vermesi için diyetisyene gidin dedi yarında yeniden tam kan tam idrar vereceğim tahlil işte böyle canlar

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 10 Ekim , 2013, 16:53:08
ben Zeynep canım çok öptüm  :opucuk: görüşmek üzere

memnun oldum cnm ben gider görüşürüzz  :wave: :wave: :wave: