Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

zen_s

Evet canım öyle tabi hamileler dua edin bizlerede sizler melek taşıyorsunuz dualarınız kabul olur inşallah
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

ederiz canım... ben  zaten bildiğim arkadaşlarım ismiyle bilmediklerime de forumda bebeği olsun isteyen tüm bayanlara diye dua ediyorum

nelss

ben geldim yemekten  :hungry: :hungry:
gözünaydın izemsevi darısı emekliliğe  :laughing7: :laughing7:

zen_s

Afiyet olsun nelss bende yeni geldim yemekten :hungry: ama dişim çok ağrıyor yedim yemedim arası oldum
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

Alıntı yapılan: nelss - 19 Eylül , 2013, 12:52:21
ben geldim yemekten  :hungry: :hungry:
gözünaydın izemsevi darısı emekliliğe  :laughing7: :laughing7:

bende geldim yemekten sağol canım emekliliği daha düşünemiyorum yaş 55 oooo çok varrrrr

nelss

dis ağrısı da kötü ya  :icon_pale: geçmis olsun

zen_s

sağol canım dün iyiydi ağrı falan yoktu ilaçlar etkiledi dedim bugün tekrar ağrı başladı işin kötüsü tüm diş etlerim ağrıyor sanki enteresan bir durum  :honk:

izemsevi

kadına sormuşlar diş ağrısımı çekersin doğum sancısımı diye kadın 3 tane çocuk doğuruyumda diş ağrısı çekmeyim demiş

zen_s

:ehi: :ehi:  ama ben çok  sancı çekmiştim 10 yıl oldu hala unutamadım hatta bu annelerimiz nasıl unutupda ikiyi üçü doğuruyor diye düşünmüştüm  :laughing7: :laughing7:

zen_s

Birde ben hemşirelere teşekkür etmiştim çıkarken onlarda yine bekleriz demişlerdi :toothy10: :toothy10: bende bir daha zor gelirim demiştim  :ehi: :ehi:

nelss

off dişte fena ya demek doğum sancısı katlanılmicak kadar deil

zen_s

Mecbur katlanılıyor şekerim ama herşeye rağmen normal doğumu herkese tavsiye ederim iki üç güne ayağa kalkıyorsun hem iz falanda yok benim çatlakda olmamıştı gayet iyiydim yani

izemsevi

kızlar yarın misafirim var  menüm şunlar sizce hangilerini çıkarmalıyım akşam olacagı için çok fazla oluyor sanki bazılarını çıkarmam gerekiyor gibi geldi.

1-Haşhaşlı burgu çörek
2-pohaça(patatesli ve boş simit şeklinde)
3- kurabiye
4-mercimek köfte
5-patates salatası
6-biber dolması zeytinyağlı
7-irmikli lokum
8-muzlu kedi dilli pasta(yaş pasta yerinme)

nelss

Alıntı yapılan: zen_s - 19 Eylül , 2013, 14:41:45
Mecbur katlanılıyor şekerim ama herşeye rağmen normal doğumu herkese tavsiye ederim iki üç güne ayağa kalkıyorsun hem iz falanda yok benim çatlakda olmamıştı gayet iyiydim yani
insallah normal olur benimkide  :amin: ameliyathane ortamı çok ürkütüyor beni  :icon_pale: :icon_pale:

zen_s

İnşallah canım gerçekten sancı oluyor ama bebek çıkınca hepsi bitiyor hayırlısı olsun