Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

nasıl takip edicekler bizi başka saf  :ehi: ama ben hepsini faceimden sildim zaten  :ehi:

çıtır anne

sil demisler nukuye bizi ceyim.ne isleri var aramizda falan
demisler oda ben almadim demis  :dontknow:
silerler yakinda merak etme  :k06: :k06:

Aşkk

heee laaa doru her yerde takipteler dimi  :ehi:  :eh:
çok kötüysek onlar nie silmedi  :dontknow:
benim hakkımda böle konuşmuşlarsa bende silerim hacı  :director: :director:
yuuuuhhhhhh ne demiş ne demiş ben almadım mı demiş kendi aldı beeee yalanın da bu kadarı  :-ooo :-ooo

♣ ђคtเςє ♣

sen zaten taa ne zman silcem diyodun ceyloş sil gitsin ya  :icon_thumright:

Aşkk

aynen hatom taaa o zaman dediğimde silcektim neyse vardır bunda da bi hayır  :icon_thumright:

çıtır anne

bende silcektim baktim betulle gulcin silmis ugrastirmadilar beni
nuketi sildim bende  :k06: :hello2:

çıtır anne

neyse kizlar benden.haberler bu kadar  :k06:
yari sabah erken kalkcam ben kacar  iyi geceleeerrr  :opucuk: :opucuk:

♣ ђคtเςє ♣

hadi bizde yatalım ceyloş yarın hepimizin işi var  :k06: telden devam ederiz olmazsa  :ehi: öpüldünz  :opucuk:

Aşkk

bizde erken kalkıcaz bizde kaçalım  :-ooo
iyi geceler canlarım  :flowers: :flowers: :flowers:  :love9: :love9: :love9:

♣ ђคtเςє ♣

slmm :hello: eve yeni geldimm ölüyorum yorgunluktan  :cildir: sabah doktor sonra annemlerle dişçiye gittik sonra elbise için kumaş gerekiyomuş tekrar onu almaya gittik sonra elbise provası birazda bahcede çay içtik neyse şimdi geldim attım kendimi yataga  :k06:

sudenaz85

slm kızlar anaam ne oluyo burdaa ondan bi diğer sayfa açıldı çok şaşırdım ya ne   oldu böle :icon_scratch:

Aşkk

nolsun sudecim biz o guruba gitmedik diye kötü olduk sanki gidenlerin hakkın da kötü konuştuk kötü düşündük nasıl istiyorlarsa öyle algıladılar ve anlattılar olaylar gereksiz yere büyüdü arkalarından konuşuyormuşuz halbuki bilerek feyste ve burda konuştuk açtıkları grupta asıl gizli saklı  arkamızdan konuşan onlar oldu kimse bunu görmüyo veya anlamak istemiyo neyse kısaca böyle işde artık hiç ilgileniyorum herkesin selameti başına olsun  ;)

sudenaz85

aa şaşırdım bende üye oldum ama konuşmalara tanık olmadım sizin muhabbet koyuymuş sanırım buluşmalar face felan tabi hoş olmamış amaan herkes istediğini yapar özgür canım üzmeyin tatlı canınızı :love7:

♣ ђคtเςє ♣

slmm :opucuk:
Aynen ceylosun anlattigi gbi sudecim hani bu siteye girmediklerini ilgilenmediklerini sagda solda soyluyolarmisya bizde bilerek konustuk ama gunune haberleri oldu nasil olduysa :ehi: yoksa ozel konusmalarimizi burda yapicak kadr salak degiliz ;)
Neysee artik ilgilenmiyoruz coluk cocuk isleri bunlar biz bebislerimizle ilgileniyoruz 3 tane melegimiz var cok sukur :amin:

kelebegimm

oraya soyleyen bendim soyleme denmez sordum
kizlar orda niye boyle boyle yaziyo neoldu die cunku benim ne face var nede nuku haric birinin tel numarasi var
haftasonuda iki siteyede girmemisdim olanlardan haberim yokdu sordum sadece
ha ben burdada uyeyim ordada buna kimse karisamaz kimsede bisey diemez
forum yoneticisi istemiosa siler baskasina bi laf dusmez
o kadar akli basinda insanlariz hic yakismiyo gercekdende meleklerimizle ilgilenelim

]