Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: nelss - 19 Eylül , 2013, 15:10:54
anamm bunların hepsini mi yapcan misafire gelirler tabi ben olsam hergün gelirim  :ehi: :ehi: 3 çesit yap bnce salata tuzlu tatlı tamadır  :icon_thumright:
bizde evi yeni aldk saolsun gelenlerin kendi yapıyor yiyoz bulasklarıda makinaya atıp gidiyorlar  :D
ay ne güzel ya  :ehi:

izemsevi

gençlik günaydınnnnnnnn

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın nasılsın

zen_s

Günaydınlarr nasılsınız  :flowers:  :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

kızlar valla çok yorgunum bir misafir trafiğim var sormayın böyle kendimi ev işine vurdum pasta börek yap ev temizle sabah işe gel akşam kızla ilgilen hayatın iyice daraldı bir format atmamgerek kendime yoksa devreler yanacak :k06:

zen_s

senin misafir trafiğin bitmeyecek gibime geliyor  :ehi:  :ehi: koloniden ne haber geldilermi  :toothy10: atlatabildinmi  canım
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

izemsevi

yok daha canım koloni gelmedi o zaten bende tsunami etkisi yaratacağı için iyicew bir güç toplamam gerekecek çeklik zırhımı giyip, gardımı elime alıp bekleyeceğim. :k06: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

zen_s

:ehi:  :ehi:  :ehi: aman canım dikkat et kendine

zen_s

sen misafirlerden bende hastalıklardan bir başımızı alamadık  :ehi:

izemsevi

valla aynen öyle senin hamile olup olmamamnla ilgili değişikklik varmı :dontknow:

zen_s

25 Eylülde olacaktım gelmedi ama adet yada hamilelik belirtiside yok  :dontknow: bu ara çok ilaç kullandım ondandır diyorum ama zaten ben pko luyum gecikirim hep ama şimdiye göğüs sızılarım ve kudurukluğum artması gerekiyordu  :toothy10: :toothy10: adetten önce hep öyle olurum ben  :ehi: :ehi:

izemsevi

iyide canım ya bu seferki gecikme adet değilde bebişse ve sen ilaç kullandın ne olacak :dontknow:

zen_s

:dontknow:  :dontknow: adetten önce başladım işte o zaman başlarım vızırdamaya  :-ooo

izemsevi

pkolu olduğunu ne zaman öğrendin canım şuan bir tedavi görüyormusun

zen_s

İlk adet olduğumdan beri  :ehi:  :ehi: tedavi olmuyorum  daha doğrusu tedaviye başlayacaktık bu ay adet olunca gel demişti doktor kan tahlili yapacaktı hayatım boyunca pkoluydum ben