Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

namdamkoko

Yarın bizim ofis tatil. Yarın çalışanlara kolaylıklar gelsin :)

mandalinaportakal

selamlar
bebegimle ilgilenmekten cok.nadir girebiliyorum.herkes iyi mi  :love7:
biz alti aylik olduk bile :nazar:
zaman su gibi akiyor
artik oturabilecek ek gida yiyebilecek bebeklikten cikip cocuk olacak.minigim  :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 24 Nisan , 2015, 12:32:07
selamlar
bebegimle ilgilenmekten cok.nadir girebiliyorum.herkes iyi mi  :love7:
biz alti aylik olduk bile :nazar:
zaman su gibi akiyor
artik oturabilecek ek gida yiyebilecek bebeklikten cikip cocuk olacak.minigim  :love9:

oyy oyyy baya büyümüş kocaman kız olmuş :)  oğlum da 15 aylık oldu çok yaramaz, peşinden koşturmaktan yoruluyorum :D  zaman ne kadar hızlı geçiyor artık kız büyümüş, foruma daha sık uğrayabilirsin.

mandalinaportakal

selam canim masallah ogluna. nerdeyse her gun giriyorum ama kimse olmuyor bazen bir konu bile ilerlememis oluyor. terk.edilmis gibi

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet yeni konu açılmasını boşver açılan konularda yorum bile yok

Asuudeee

MERHABALAR bir rıcam olacak tanıdıgınız iyi bir köy ebesi varmı

damla1907

Merhaba kızlar nasılsınız??  😁😍

DENİZGÖZLÜM81

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  huuuuuu kızlar  nerelerdesiniz ne günler geçirdik ne ütülü muhabbetler ettik   şimdi hiç kimse yok  kendimizden  biraz  bahsedim oğlum 15 aylık  uzunuz teyzeleri kilomuzda  çok iyi  ama çok mızmız bir bebek oğlum ne yapsam ilgisini çekmiyor okursanız  bana  ne oyunlar yapabilirim  örnekler verin olurmu bu ayda ikinciye kazayla hamile kalmadıysam iyi  olursa yine yazarım evliliğim  eşim çok iyi ama birazda oğlumla ilgili olsa seviyor ama toplam 10 dakika  yeminlen beynim kaldırmıyor 24 saat bebek ağlamasını   :y25: :y25: sizleri muhabbetlerimizi özledimmmmmm gelin  artıkkkk :cildir: :cildir: :caca: :caca: :caca:

_inci_tanem_

merhabaa cnm 15 aylık bebekler genelde 2 yaş sendromuna doğru ilerlediği için 2 yaş sendromuna girmiş ve memnuniyetsiz oluyorlar canım iyi havalarda dışarı çıkartıp enerjisini atırabilirsin değişik oyuncaklarlar oyun kurmaya çalışarak oyalayacakasın zor zamanları bebeklerin o zamanlar kazayla hamile kaldıysan şimdiden hayırlı olsun  :love9: :love9: erkekler genel olarak öyle istisnalar hariç işten gelince pek çocukla ilgilenmek cazip gelmiyor sevmelik bakıyorlar o ütü muhabbeti yüzünden arkadaşların bir çoğu ters düşüp gruptan ayrıldı grupta ne tat ne tuz var benimde vazgeçemediğim yer olduğu içi arada bakıyorum özlemle anaraktan  :-\ :-\

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

slm arkadaslar nasılsınız uzun zaman oldu buraya girmeyeli

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Ocak , 2017, 16:18:57
slm arkadaslar nasılsınız uzun zaman oldu buraya girmeyeli

ben arada giriyorum ama eskiler yok :( çok özledim burayı sohbeti böyle bir grup daha göremedim ne güzel paylaşımlarımız olmuştu  :y25: :love9: :flowers:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

duygucuk

Ay ne özlemişim burayı.. arada giriyorum ama kimsecikler yok. Bir zamanlar çok dertleştim burdaki arkadaşlarla. Ben de çok şey degişti. Oglum 3 yaşını dolduracak haziranda. Çok yaramaz bir danam var. Eşimle ayrıldık. 7 yillık evliliğim bitti maalesef. Zor günlerden geçiyorum şu sıralar. Henüz 2 ay oldu boşanalı. Oğlum doğduktan sonra eşimle koptuk maalesef. Pekte iyi günler geçirmiyorum anlayacağınız. Umarım sizler iyisinizdir. 
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: duygucuk - 19 Mart , 2017, 22:11:27
Ay ne özlemişim burayı.. arada giriyorum ama kimsecikler yok. Bir zamanlar çok dertleştim burdaki arkadaşlarla. Ben de çok şey degişti. Oglum 3 yaşını dolduracak haziranda. Çok yaramaz bir danam var. Eşimle ayrıldık. 7 yillık evliliğim bitti maalesef. Zor günlerden geçiyorum şu sıralar. Henüz 2 ay oldu boşanalı. Oğlum doğduktan sonra eşimle koptuk maalesef. Pekte iyi günler geçirmiyorum anlayacağınız. Umarım sizler iyisinizdir. 

ALLAH yar ve yardımcın olsun cnm :( zor dönemler umarım kolaylıkla atlatırsın...RABBİM hakkında hayırlısını versin yavrunu sana bağışlasın en değişiyor ki bu yavrular gelince halbuki özlemle beklenen bebekti sanıyorum takdir-i ilahi diyelim iyi olur sizin için herşey inşaAllah...Benim oğluşumda 4 yaşını doldurdu RBBİM bağışlasın yavrularımızı güzel günlerini görelim evet burası çok güzeldi ne dertlerimizi paylaşmıştık keşke kopmasaydı :(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına