29 Mart , 2024, 15:09:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

kıyamam çok geçmiş olsun. çok talihsiz ve kötü bir kaza olmuş. Allah şifasını versin miniğin.
sen çoktan kayınvalide havasına girmişsin :) kim bilir belki ilerde gerçekten gelinin olur

ยรlคภ๓คz göภlüm

dimi. hatta onların da ikinci bebeği kız olacak onu da küçüğe alırız  :D :D :D

mandalinaportakal

DENİZGÖZLÜM81

sözüm söz  bebek olsada gelicem sayfaya  yeterki sizde sayfadan kaçmayın  :laughing7: :laughing7:

sukeyna

bayanlar birşey sorcam, benim ilk gebeliğimden önce hormon testi yapılmıştı prolaktin yüksek çıkmıştı dokto minik bi hap vermişti, prolaktin de öyle bir hormon ki yüksekse gebe kalamıyorsun süt hormonu çünkü kendileri 8)

şimdi ben tekrar hormon testi yaptırmak için önce doktora mı gitmem lazım?

ยรlคภ๓คz göภlüm

FİGENN

günaydın kızlar hepinizin bayramı mübarek olsun

biz 36.haftamıza girdik çok şükür  :nazar:

size söylemek  istediğim bişey var bebeğimn boynuna bir tur kordon dolanmış doktor tehlike olmuşturmuyor dedi ama endişelenmeden edemedim  :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım günaydın. doktorun sorun değil dediyse merak etme sorun olmaz. doktorum her bebeğin boynuna kordon dolanır sonra düzelir merak etme demişti. önemli olan beynine oksijen gidip gitmediği, kalp atışlarından zaten sorun hemen belli oluyor. en ufak şeyde kalp atışları hızlanıyor ya da yavaşlıyor.
rahat ol, bebişine kavuşmana az kaldı

FİGENN

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Ekim , 2014, 10:13:29
canım günaydın. doktorun sorun değil dediyse merak etme sorun olmaz. doktorum her bebeğin boynuna kordon dolanır sonra düzelir merak etme demişti. önemli olan beynine oksijen gidip gitmediği, kalp atışlarından zaten sorun hemen belli oluyor. en ufak şeyde kalp atışları hızlanıyor ya da yavaşlıyor.
rahat ol, bebişine kavuşmana az kaldı

tşk ederim canım çok şükür gelişimi ilerde gidiyor yani kordon iyi besliyor ama korkmadan edemiyorum açıkçası annelik böyle sanırım devamlı onun için endişeleniyorum sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin rabbim hepimize   :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

amin canım. o endişen doğduktan sonra da devam edecek. .oğlum polis kolejine gitmek istiyor.  "Anne dört yıl sonra ben Ankarda'yım" dedi. "aman daha çok küçüksün o zamana polis kolejini buraya taşırız" dedim  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Alıntı yapılan: FİGENN - 08 Ekim , 2014, 10:02:30

size söylemek  istediğim bişey var bebeğimn boynuna bir tur kordon dolanmış doktor tehlike olmuşturmuyor dedi ama endişelenmeden edemedim  :-\

o endişey ben de yaşadım, doktor bana da kordonu boynuna dolanmış ya da boynuna çok yakın kısımda toplanmış demişti
Çok şükür sağlıklı bir şekilde hem de normal doğumla kavuştuk kızımıza  :love9: darısı başına
Geçmiş bayramınız kutlu olsun kızlar

Bugün uzun zamandan beri ilk kez siteye girdim, kızımın ödevlerini yapıyorduk çaktırmadan gireyim dedim
herkese çok çok selamlar  :hello:

ยรlคภ๓คz göภlüm

gonca daha sık uğra lütfen

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın bayanlar, hayırlı cumalar

izemsevi

slm bakın kim geldi :))))))))))) :wave:

asya81

Alıntı yapılan: FİGENN - 08 Ekim , 2014, 10:02:30

aklına kotu şeyler getirme benim kızın son iki hafta kala boynuna kordon dolandı normal doğum yaptım şukur bir sıkıntı olmadıçok hareketli bebeklerde kordon dolanması çok sık oluyor hatta benim kız iki kes doladı çıktı kordondan ertesi hafta yine dolandırmıştı gayet normal küçücük alanda biz farkında olmadan kaçkez dolaşıp açıyorlar kimbilir