28 Mart , 2024, 11:58:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

sağol canım. kullanmaya başladı çenemi ısırıyor. eline elma verdim baya kopardı yedi :D

mandalinaportakal

afiyet olsun kuzuya.kalan dişlerini de sağlıkla çıkarsın  :nazar:

DENİZGÖZLÜM81

kızlar nasılsınız bakem ay benim keyfim yok  eski sohbetlerimize baktımda neler neler konuşmuşuz burdaki ütü muhabbetlerin bir başkaymış her alanda  dertleştik ben o arkadaşlıkları özlüyorum ya  artık  eskisi gibi değil sayfa canlanın biraz kızlar herşey bebiş değil oyyyy sayfaya her geldiğimde yeminle eski konuları okuyorum  tebessüm ediyorum çok özledim ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

mandalinaportakal

ben siteye üye olduğumdan beri aman aman bir muhabbet göremedim.genelde sessizlik hakim,birkaç arkadaşla sohbetimiz oluyor sadece.eski konulara bakıyorum ben de sık sık,bilgilendirici başlıklar var

BurcuÇ

Eskiden herkeste dah acok umut vardı, bebek ısteyenler heycanlıydı ... Şimdi çogu bebeğini kucaga aldı kimiside ben gibi herşeyi denedi konusucak pek birşey kalmadı dah adogrusu heycanla yazıcagım birşey..

DENİZGÖZLÜM81

valla ben bebek sahibide olsam burdan gitmem of of

ยรlคภ๓คz göภlüm

dediğiniz gibi millet bebeği olunca buraya gelmiyor ya da  arada bir uğruyor. önceki kalabalık yok... ne güzel sorunlarımızı, sevinçlerimizi paylaşırdık. Denizgözlüm söz verdin bebekten sonra da burdasın

mandalinaportakal

günaydın  :hello: :hello2: :muzz: :hieyt:
herkese mutlu bayramlar şimdiden

FİGENN

günaydın canım

sanada mutlu bayramlar bu tatil iyi gelecek bize gerçi senin az kaldı doğum iznine   :opucuk:

mandalinaportakal

evet canım ben bitiriyorum Allahın izniyle
darısı başına  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın, nasılsınız?

mandalinaportakal

hg ayşecim. ben iyiyim sen nasılsın?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de iyiyim... ohhh yarın tatil... oğlumun kız arkadaşı dün okulda kaza geçirmiş bu gün onu ziyarete gideceğiz. anlayacağınız ilk kez  dünürüme gideceğim : D :D :D

mandalinaportakal

hem geçmiş olsun hem hayırlı olsun. ne kazası? umarım ciddi bir şey değildir.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım sınıfın kapı kolu, koltuk altına girmiş hem iç hem dış dikiş varmış. kayınvalidemle ikimiz kıza nazar değdi dedik. oğlumun doğum gününde herkes çok güzel kız demişti. gerçekten de çok hoş,kibar kızdır gelinim. sarışın, yeşil gözlü, saçları belinde. benim ufaklık bile çok sevdi yengesini :D :D