25 Nisan , 2024, 13:02:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

hadi o zaman gel, hem sohbet hemi de demli çay :D gerçi ben açık ve limonlu severim :D

makaron

Evet canım kalktım çay demledim inan iyice eve kapandım. Aslında iznim bitti bir hafta da gittim işe ama benim kv bir haftada pes etti baksmıycam rahatsızım dedi. Şimdi bakıcı arıyoruz ben de rapor aldım. Napıcam bilmem. Senin hala kv mi bakıyor.

mandalinaportakal

selam hanımlar.36 hafta olduk allahın izniyle.yarın nst'ye giricem

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: makaron - 23 Eylül , 2014, 10:43:04
Evet canım kalktım çay demledim inan iyice eve kapandım. Aslında iznim bitti bir hafta da gittim işe ama benim kv bir haftada pes etti baksmıycam rahatsızım dedi. Şimdi bakıcı arıyoruz ben de rapor aldım. Napıcam bilmem. Senin hala kv mi bakıyor.
canım bi laf vardır.tırnağın varsa başını kaşı diye.benim annem de kayınvalidem de kısa zaman içinde pes etmişti.yine de bir süre idare ettiler Allah razı olsun.bir dönem kendim baktım oğluma sonra kreşe verdik.şimdi çok mutlu,severek de gidiyor.ama senin oğlun daha çok küçük,ana kuzusu.ücretsiz izin alma şansın yok mu?

makaron

Canım hiç izin şansım kalmadı. Daha once düşüklerim olmuştu o nedenle hamilelikte genelde evdeydim. Şimdiye kadar da idarr ettiler. Yine de sağolsunlar işler yoluna girene kadar haftada 3 gun gidicem. İki gun evden çalışıcam. Zaten bilgisayarım oldujtan sonra her yerde çalışılır. İş ki içime sinen bi bakıcı bulsam. Benim oglan da huysuz mazallah bakıcı dovuverir

mandalinaportakal

Allah korusun canım öyle şeyler düşünme.inş her şey yoluna girer.akrabanız falan yok mu bakıcılık yapabilecek?en azından iyi muamele edeceğinden emin olursun.çok zor dönemler,ben de yaşadım,çok ağladım çok çaresizdim :sad1:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım... severek bakıyor... senin ki çabuk pes etmiş. kayınvalidem üçüncüyü bile istiyor :D

inşallah iyi bir bakıcı bulabilirsin

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 23 Eylül , 2014, 11:00:28
evet canım... severek bakıyor... senin ki çabuk pes etmiş. kayınvalidem üçüncüyü bile istiyor :D

inşallah iyi bir bakıcı bulabilirsin
dostlar başına öyle kaynana :nazar:

makaron

Var yok değil işte alternatifleri değerlendiriyorum aslında benim evde kadın var her gün gelen ama o cocuk işine girmek istemiyo. Bide benimkinin huysuzlupundan korktu heralde. Bakıcı bulunca onu çıkarıcam mecburen iki maaş odeyemem. Çalışmıyım daha ıyı . Ayy senin 36. Hafta ne güzel. Ben son gune kadar gezmiştim. 37-38. Haftalarda hep gezdim.

makaron

Aysecim allah razı olsun kaybanandan. Gözünün arkada kalmaması çok önemli.

makaron

Kızlar bu arada ben oğlumu ayakta sallamaya basladım. Hiç istemıyosum Ama biliyosunuz uyku sorunumuz var. Sallamazsam hiç uyumuyor.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: makaron - 23 Eylül , 2014, 11:05:46
Aysecim allah razı olsun kaybanandan. Gözünün arkada kalmaması çok önemli.
evet canım içim rahat oğluşlarım güvenli ellerde. benden bile iyi bakıyor.

oğluşumun dişi çıktı, koltuktan destek alıp yürümeye başladı.  bir de hastalandı, dün doktora götürdüm, bronşolit olmuş

makaron

Ay yazık kıyamam. Ayse ne zaman döndü oğlun, bizimki 3 aylık hala dönmüyor eşim doktora görürelim diyor. İyice panik baba oldu.

mandalinaportakal

Alıntı yapılan: makaron - 23 Eylül , 2014, 11:07:06
Kızlar bu arada ben oğlumu ayakta sallamaya basladım. Hiç istemıyosum Ama biliyosunuz uyku sorunumuz var. Sallamazsam hiç uyumuyor.
ben de çok direnmiştim,kendi kendine uyumaya alıştırıcam sallamıycam diye.ama çaresizlik her şeyi yaptırıyor insana.yavaş yavaş salladıktan sonra sorun olmaz,rahat uykuya dalıyorsa devam et.benim oğlan kreşe başlayınca ayakta sallanmayı bıraktı.şimdi arada özlüyorum o günleri gel sallayayım diyorum ben bebek değilim diyor :D

mandalinaportakal

maşallah ve geçmiş olsun oğluna ayşe