Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

benim hiç öyle bir problemim olmadı.

mandalinaportakal

son 1-2 haftadır böyle benim.bebek döndüğünden beri çok hareketli.

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebiş hep ters durdu. o da çok hareketliydi özellikle elleri sanki dışarı fırlayacak gibiydi :D  şimdi de öyle abisinden daha çok hareketli. abisi yapabilse düz duvara tırmanacak  o neler yapacak bakalım :D :D. oğlum enerjisini atsın diye taekvandoya gönderiyoruz akşamları da paten yapıyor

mandalinaportakal

erkek çocukları hep öyle.biz de çareyi kreşte bulmuştuk.şimdi sabahtan akşama kadar arkadaşlarıyla oynayıp enerjisini atıyor.ya da biz öyle sanıyoruz çünkü eve döndüğünde hala enerji bombası oluyor :D babasının pestilini çıkartıyor akşamları,hadi sen panda ol ben kaplan olucam dövüşelim diyor  :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

sorma oğlum da öyleydi. biz anaokulunda taekvandoya göndermeye başladık. anaokulunda dans dersi olduğu gün bir de taekvandoya gidiyordu.  akşam eve geldiğinde hala enerjikti, yerinde duramıyordu. bense  iş çıkışı onu spor okulundan alıp geldim diye yorgun düşüyordum   :ehi: :ehi: :ehi:

mandalinaportakal

günaydın bugün cuma  :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın evet cuma geldi çok şükür :hello2: :hello2: :hello2:

mandalinaportakal

en geç 3 hafta sonra izne ayrılıyorum  :muzz:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ohhh keyfine bak, evde olmanın tadını çıkar.

mandalinaportakal

çalışmayı çok seviyorum aslında.hamilelik,bebek olmasa bırakmayı düşünmem.bu dönem benim için hem dinlenme hem enerji tazelemek için bir fırsat olacak.

makaron

Insallah bebegin uslu bir bebek olur da rahat edersin. Ben hamileligimin son gunune kadar gezmistim. Son gune kadar araba kullandım. Nerdeyse doguma kendı arabamla gıdecektım. Şimdi 3 ay oldu kafamı cıkaramıyorum camdan.. Iyı degerlendir bu gunleri

mandalinaportakal

inş canım.bebeklerin zorluğuna oğlumdan antrenmanlıyım.eşime hep diyorum en az 3 ay unut beni :) eğer bebek abisine benzerse çok zor günler beni bekliyor.ama umut verici yanı,her şey zamanı gelince geçiyor.şimdi oğlum ana kuzusu,bir dediğimi iki etmiyor,yaramazlık,huysuzluk nedir bilmez.kendi kendine oynar,uykusu gelince yatar uyur,yemeğini kendi yer.bana pek ihtiyaç duymuyor :nazar:

makaron

İnşallah bızımkı de oyle olur. İnan hayattan bezdim. Uyku nedır bılmez.  Hastaneden eve gelene kadar hiç ara vermeden bitane daha yaparız dıyoduk. Sımdı bıdaha mı asla! Sen de ıyı cesaret etmişsin

mandalinaportakal

hiç öyle deme canım.çocuk büyük nimet.nice insanlar senelerce peşinde koşuyor.onlardan biri de benim.oğluma zor kavuştum,hatta 2. çocuğum olmaz derdim.Allahın inayeti,nerdeyse hiç beklemeden hamile kaldım kızıma.varsın huysuz olsunlar,anneyi babayı yorsunlar,ama yeter ki sağlıklı olsunlar.kucaklarımızı boş bırakmasınlar

makaron

Amın canım tabii ki oyle.  Biraz zaman gecsın tum zorluklar unutulur eminim