Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

makaron

Yapmazmıyım banyoda banyodan sobra herseyı denedim. Bizimki biraZ da kolik olduğundan mevzu sadece gaz değil. Ne gecem var ne gündüzüm. Daha cocuğumu alıp kucagıma sevemrdim. 24 saat aglıyor.

makaron

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 21 Ağustos , 2014, 10:24:41
gaz sancısından biz de çok çekmiştik.denemediğim damla,masaj kremi kalmamıştı.hatta bi dr oğlumun karnına dokunup bunun çok fazla gazı var demişti.bütün gün masaj yapardım karnına,bacak egzersizleriyle gazını çıkarmasına yardımcı olurdum.ama koliğin tek çaresi zaman.büyüdükçe sindirim sistemi gelişiyor ve gazdan kurtuluyorlar

Zamansa 2 ayı bititdik bile. Ne zaman bitecek bu illet?? Diyorum ya kuzumu sevemıyorum her dakka bi aglama bi panik

Z. Katip

Günaydın bayanlar.. nasılsınız..

mandalinaportakal

bizim sancıların bitmesi nerdeyse 5 ayı bulmuştu.3.aydan sonra azalmaya başlamıştı.bana 40'ı çıksın geçer diyorlardı.sonra 2 ay dediler.sonra 3 en son 6 ay...diyordum beni kandırıyorsunuz hiç geçmeyecek bu gaz illeti.

mandalinaportakal

h.geldin Z.Katip.
ben iyiyim çok şükür.sen nasılsın?

Z. Katip

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 21 Ağustos , 2014, 11:23:53
h.geldin Z.Katip.
ben iyiyim çok şükür.sen nasılsın?

iyi demeyi isterdim canım yaa bugün yine zorluyor beni bebiş  :) bi doğursaydım hayırlısıyla

mandalinaportakal

bebeğin anne karnında geçirdiği her bir gün çok önemli canım.sıkı sıkı tut bebeğini bi yerlere bırakma şimdilik :)
aslında sıkıntımız bebeklerden ziyada sıcaklardan. benim prenses de çok sert hareket ediyor,hele akşamları resmen çıkacak gibi hissediyorum. ama sıcaklar biraz azalsa daha iyi olucam eminim

Z. Katip

sorma canım yaa hakkaten sıcaklar çok fena . kaç günün kalmıştı senin

mandalinaportakal

Z. Katip

günaydın kızlarrr  :occasion14: bugün bebişimi görücem Allahın izniyle inş. bi problem çıkmaz  :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın. inşallah güzel haberlerle gelirsin

Z. Katip

İnş. canım nst ye giricem bakalım  :hieyt:

mandalinaportakal

güzel haberlerle gel Z.Katip. kaçıncı haftadasın?
ben oğlumda 37. haftada girdim diye hatırlıyorum nst'ye

ยรlคภ๓คz göภlüm

bakalım sancı çıkacak mı?

makaron

Bu gece yıne uykusuzduk. Bu gaz sancıları hepimizi bıtırdı. Valla herkesin cocuguna bakıyorum ıkı aylık ratillere gidiyolar ben tuvalete gidebilirsem şanslıyım...