28 Nisan , 2024, 20:39:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

ponçik

aman maaşallah maaşallah nazar değmesin  :nazar:  :nazar:

iklima

slm kizlar
goncacim tam nezle havasi bi sicak bi soguk tekrar gecmis olsun
zeynepcim sesnin de diyet hayirli olsun
uykusuz bi gece huzursuz bi gun yine ama yilmiyorum careler ariyorum
kolik cd si varmis onu deniycem zeynep humanin odasini ayarliyorum pc yi oraya tasiycam tum bunlari yaparken benim minik kusum slingte benimle
cok yorucu belim agriyor oturunca fena ama olsun bi amacim var belki ise yarar bu sefer umidim var dostlar
boyl e olmuyor cunku bi care lazim cocuk perisan ben perisan hortlaga dondum saclarim oluk oluk dokuluyor
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

zen_s

canım selamlar teşekkür ederim inşallah işe yararda sende bebeğinde rahat edersiniz
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Sağol canım , sen de dikkat et kendine, meyve ye bol bol güçsüz kalma  :opucuk:
cd inşallah işe yarar , keşke elimden birşey gelse de yardımcı olabilsem  :dontknow:

ponçik

günaydın iyi haftasonları bayanlar  :hello:
bugün işe geç geldim, yerime biri başladı nasıl olsa diye azıcık işi salladım  :laughing7:
uzun zamandır görmediğim ve kahvaltı sözüm olan arkadaşımla kahvaltı yaptık  :hungry: güzel vakit geçirdik sonra herkes işine gücüne  ;D
sizler napıyorsunuz bakalım

iklima

Kimsecikler yamamis hafta sonu bende girdim ama yazmaya firsatim olmadi
Goncacim kolik cd si felan ise yaramadi fonmakinesine devam ama sallamaya son derece karsi olmama ragmen belki bizim caremiz odur diyerekten nette okudugun gazli bebege tek care hamak yorumlarindan sonra kalktim arkadasa gittim
Hamaga koyunca durmadi uyuttum koydum her mikirdandiginda salladik 1,5 saat kadar uyudu
Ama ben kizimi biliyorum alisirsa 2 saat uyuss 2 saat boyunca sallanmak istiycek e ben ne anladim bu isten
İstemeyen cocugu zorla sallanmaya alistirmak da sacma
Yinede belki bi kac kere daha denersin diye arkadas takti hamagi pesimize
Cagresiz aglanalar sirasinda 2.denenemizi de yaptik olmadi katilacak aglamaktan
Gece uyusa raziyim gunduLer bi sekilde geciyor da her saat basi emzirmeye de raziyim ama gece 4 den beri ayaktaydik simdi biraz uyudu ama surekli kiprasiyo benim kurtlu kusum o
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

ponçik

Allah kolaylık versin canım, biz ilkinde böyle şeyler yaşamadık senin yaşadıklarını okudukça ikinciden korkuyorum ne yalan söyliyim  :suclu: inşallah bi süre sonra düzelir, hatta en kısa sürede düzelir inşallah  :amin:

ponçik

Günaydın kızlar güzel bir gün olsun bugün
:sunny: ne güzel yeni hamiş haberleri alıyoruz , Allah isteyip de olmayanlara nasip eder inşallah  :amin:  :amin:
bu sabah da 15 yıllık evli bir arkadaşımızın eşinin hamile haberini aldım kendim kadar sevindim

ponçik

Kimseler uğramaz oldu buralara  :smileinbox:

asya81

Ponçik 30 haftalık olmuşsunuz :-ooo :nazar: ne çabuk geçiyor zaman ya

ponçik

Evet inanılır gibi değil  :k06: 20li haftalar geride kaldı
bu gece ruyamda bebeğim doğmuştu ve sürekli kusuyordu , hayrolsun  :amin: bundan sonra bebekli ruyalar başlar artık ve devamı gelir
Senin minnoş nasıl  :aferin:

zen_s

bende kendimi hep hamile görüyorum daha doğurma faslına geçemedim  :k06:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

bilinçaltımızın oyunları galiba  :k06: ben de bebiş isterken hep kendimi hamile görürdüm  :love9: inşallah bebeğin gelir Zeynoooo  :love9:

zen_s

İnşallah canım ya önceden pek istekli değildim şimdi anaçlığım tuttu  :laughing7: şöyle mis kolkulu yumucuk bir bebek istiyorum en acil tarafından  :amin:

ponçik

benim öyle tavan yaptığım dönemde peşpeşe tahlil yapmışlığım var ama sonuç hüsrandı  :suclu: ne zaman kafam başka şeylerle doldu o zaman Rabbim bebeğimi gönderdi, inşallah sağlıkla kavuşuruz hepimiz