29 Mart , 2024, 14:46:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Maksat Muhabbet

Başlatan Emine, 17 Mayıs , 2013, 17:41:01

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

bu kdr büyük sevgileri olmasa çekilirler mi byle ya  :love7:

bakalım 40ı çıkınca nasıl oluck şu an gece uyumuyo bnde uyumazdm gce bana çektiyse ne iyi  :ehi: hala gce 3ten önce uyumuyorm bizim kızdA 4 te dikiliyo zatn 1 saat uyuyrm şükür  :ehi:

asya81

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 16 Temmuz , 2013, 20:19:06
bu kdr büyük sevgileri olmasa çekilirler mi byle ya  :love7:

bakalım 40ı çıkınca nasıl oluck şu an gece uyumuyo bnde uyumazdm gce bana çektiyse ne iyi  :ehi: hala gce 3ten önce uyumuyorm bizim kızdA 4 te dikiliyo zatn 1 saat uyuyrm şükür  :ehi:
:toothy10:öyle canım dediğin gibi yoksa çekilecek çile değil ozaman seninkız kırkından sonra pamuk gibi olcak :amin: üzmüycek :aferin:

♣ ђคtเςє ♣

ağzın bal yesin inşallahhh  :amin:  :amin:  :amin:

Balböceği

Hatice ben 1.5 ay çektim, hiç durmadı oğlum ama 1.5 ayı doldurur doldurmaz maşallah pek akıllı bi bebek olmuştu  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

ayy edoşum inşallah bnmkide öyle olur  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Temmuz , 2013, 15:27:24
benim kızım 1agustosta 2 yaşına girecek  41 kere maşallah çok net konuşuyor ama kayınvalidem,özellikle annem emekli öğretmen o çok üstüne düşüyor,akşamları ben ve babası ilgileniyoruz oyüzden 1,5 yaşında baya konuşmaya başlamıştı şimndi artık normal bizler gibi konuşuyor hatta arkadaşlar etrafdakiler hayret ediyorlar ondan 4-5 ay büyük arkadaşların çocukları konuşmuyor nasıl konuşuyor diye bana soruyorlar :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
oğlumda 1,5 yaşında konuşmaya başladı. 2 yaşında net ve uzun cümleler kuruyordu hatta yaşıtları için onlar neden konuşamıyor diyordu ve onlarla oynamak istemiyordu. bir konuşmaya başladı ondan sonra da hiç susmadı, çok geveze bir oğlum var...  bakalım bu oğlum nasıl olacak, hocası geveze, abisini örnek alırsa onun gibi olur.
her çocuk farklı oluyor. kimisi 2 yaşında konuşmaya başlıyor ondan sonra yaşıtlarından daha düzgün konuşuyor...

♣ ђคtเςє ♣

kızlar erken, erkekler geç konuşur derler seninki erken konuşmuşmuş maşallah canım  :nazar:

izemsevi

ยรlคภ๓คz göภlüm

günaydın canım, nasılsın?

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 17 Temmuz , 2013, 17:54:08
kızlar erken, erkekler geç konuşur derler seninki erken konuşmuşmuş maşallah canım  :nazar:

erken başladı bir daha da susmadı... Türkçe'yi güzel kullanır, yanlış telaffuzu düzeltir.  küçük yaştan itibaren deyimleri kullanıyor...

izemsevi

nasılsın iyimisin ben valla acayip mutluyum dün eşimle evlilik yıldönümüzdü bir sürü süpriz yapmış ay öyle hoşuma gittiki anlatamam şimdide kızıma isim arıyorum iki isim düşünüyorum ilki sevde olsun istiyorum ama ikinci ne olsa sevde nil olsun diyorum ama sanki zayıf kalıyor nil

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok güzel, evlilik yıl dönümünüz kutlu olsun..  ikisi de uyumlu isimler... benim de  başım ağrıyor, inşallah migrene dönmez

izemsevi

teşeşkürler canım sen ne düşünüyorsun isim

ยรlคภ๓คz göภlüm

henüz düşünmedim, henüz erken., belki değişir  :k06: :k06:
ben ilk adım oğlumun bebeklik kıyafetlerinden kalanları çıkardım... aynı kıyafetleri giyebilecekler... oğlumla onlara bakıyorduk, "anne, ben o zaman çok tarz giyiniyormuşum" dedi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

izemsevi

ilahi ufaklık tarzmış :k06: :ehi: